Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový web - Offroadění.CZ
Autor Zpráva
Arty Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 22
Připojen(a): 28-08-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Nový web - Offroadění.CZ
Ahoj Jeepaři,

po neustálém prolézání fór a googlu, kdy jsem se snažil v určitém místě najít vhodné místo, kde bych si mohl užít kousek jízdy mimo silnici, mi přišlo líto, že nikde není nějaký celistvý seznam vhodných míst.
Napadla mě tedy myšlenka "jednoduchého" webu, kde by takový seznam byl a uživatelé mohli sami přidávat a upravovat informace o nejrůznějších vhodných místech. Když jsem to měl téměř hotové, stejný nápad jsem dostal i pro organizování různých poježdění, sešlostí a expedic. Nakonec jsem tomu věnoval trochu déle času a vytvořil tak trochu větší systém, který by snad mohl nám všem pár věcí usnadnit. Ve fórech se často věci ztrácí a člověk o tom nemá jednoduchý přehled, co se kde a kdy koná.

Nakonec jsem tedy zakoupil i doménu a chtěl bych Vás požádat, aby jste si udělali chvilku a přidali třeba nějakou Vámi známou lokalitu nebo plánovaný sraz či akci. Popřípadě třeba alespoň napsali nějakou kritiku, co by se Vám na webu ještě líbilo nebo co by se dalo nějak vylepšit.

Co je na webu nyní možné:
  • Přidat vhodnou lokalitu k offroadění a její případnou úpravu jakýmkoliv uživatelem (vše vždy musí ve finále schválit administrátor)
  • K lokalitám přidávat fotky terénu
  • Založit sraz (Poježdění, Expedici, ...). Uživatelé mohou zakliknout, že se akce účastní.
  • Přidávat komentáře k lokalitám i srazům

Co plánuji do budoucna? (Pokud bude web používán, aby to pro mě nebyla ztráta času)
  • Vyhledávání
  • Profily uživatelů
  • Možnost psát si mezi uživateli
  • Články nebo videa o tom, jak správně jezdit v terénu, o vhodných výbavách atd.


Co neplánuji:
  • Forum - Fór věnující se offroadu je víc než dost, není třeba zakládat další
  • Inzerce - to samé
  • Recenze aut, dílů, akcí, ... - to vše se dá vyhledat jinde
  • V podstatě všechny věci, co se dají jednoduše najít jinde

Tady na fóru Vám představuji web jako první a byl bych rád, pokud by někdo chtěl pomoct s administrátorstvím (tedy občas za čas kouknout, zda někdo nepřidal nové místo, fotku, sraz a případně schválil nebo zamítl). Měl by to být asi někdo z fóra známější, aby neudělal případně neplechu :)

http://offroadeni.cz

Díky za jakékoliv konstruktivní reakce PalecNahoru

P.S.: Neberte toto prosím jako inzerci. Web jsem nevytvořil za účelem na něm vydělávat, ale pomoct všem, co hledají ucelené informace :)

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 Limited
Flowmaster výfuk, IRO 3" Lift, tlumiče Bilstein 5100, stavitelná panhardka, RC Quick disconnects stabíku, podložky 1,5"
Offroadění.CZ
12-04-2015 06:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Arty za tento příspěvek:
, Rubicon
lucius Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 6 592
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 41
Příspěvek: #2
RE: Nový web - Offroadění.CZ
Rozčarovánek
jsem tak trochu skeptik co se zveřejnění lokalit týká. Ty oficialní jsou více méně známy. A ty neoficialní si myslím je blbost zveřejňovat na volně dostupným webu.
,,čert nikdy nespí" Mrkálek

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992;
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
12-04-2015 07:11 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 5 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro lucius za tento příspěvek:
JaneK, pavelsm, zapa, Pastíř, sam
Arty Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 22
Připojen(a): 28-08-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Nový web - Offroadění.CZ
(12-04-2015 07:11 PM)lucius napsal(a):  Rozčarovánek
jsem tak trochu skeptik co se zveřejnění lokalit týká. Ty oficialní jsou více méně známy. A ty neoficialní si myslím je blbost zveřejňovat na volně dostupným webu.
,,čert nikdy nespí" Mrkálek
Ahoj, myslím, že je tu i dost lidí (včetně mě Chehták), co často neznají ani ty známé :) Samozřejmě je blbost přidat "Sousedovo pole, které je téměř nehlídané". Určitě jsou ale i nějaké přírodnější cesty, kde není žádný zákaz a člověk se tam může alespoň trochu vyblbnout. Šířit nějaké návody k nelegálnímu ježdění rozhodně nechci. Nevěřícník

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 Limited
Flowmaster výfuk, IRO 3" Lift, tlumiče Bilstein 5100, stavitelná panhardka, RC Quick disconnects stabíku, podložky 1,5"
Offroadění.CZ
12-04-2015 07:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
radgrand Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 499
Připojen(a): 20-05-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #4
RE: Nový web - Offroadění.CZ
Já ti v tomhle fandim, a budu rád za každý info v mém regionu, vim, že někde u Sokolova je nějaká trať, ale víc snad poví členové, co tam jsou a jsou i tu Mrkálek

4.0, 6 válců, 1 řidič PalecNahoru
12-04-2015 07:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Arty Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 22
Připojen(a): 28-08-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #5
RE: Nový web - Offroadění.CZ
(12-04-2015 07:48 PM)radgrand napsal(a):  Já ti v tomhle fandim, a budu rád za každý info v mém regionu, vim, že někde u Sokolova je nějaká trať, ale víc snad poví členové, co tam jsou a jsou i tu Mrkálek

Díky. Podpora je pro mě teď asi to nejdůležitější Neviňátko
Byl bych rád, kdyby někdo přidal alespoň základní informaci o místě. Upravit a rozvíjet to dál pak může kdokoliv. Snažím se procházet fóra abych přidal alespoň pro začátek více míst, ale jde to pro neznalého těžko Váhaveček

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 Limited
Flowmaster výfuk, IRO 3" Lift, tlumiče Bilstein 5100, stavitelná panhardka, RC Quick disconnects stabíku, podložky 1,5"
Offroadění.CZ
12-04-2015 08:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #6
RE: Nový web - Offroadění.CZ
na pankraci je polygon? wtf jak to ze o tom nevim?

a diky, seznam mist uvitam. vetsinou kdyz sjedu z asfaltu, nevim jak to ale behem par minut jsou tam policajti. to je nahovno takove pojezdeni. takze seznam legalnich mist vitam!

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
12-04-2015 09:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Arty Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 22
Připojen(a): 28-08-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: Nový web - Offroadění.CZ
(12-04-2015 09:52 PM)ninetyone napsal(a):  na pankraci je polygon? wtf jak to ze o tom nevim?

a diky, seznam mist uvitam. vetsinou kdyz sjedu z asfaltu, nevim jak to ale behem par minut jsou tam policajti. to je nahovno takove pojezdeni. takze seznam legalnich mist vitam!

Otevírat se má 24.4., takže je to novinka :)
Přesně z toho důvodu bych uvítal, aby tam každý zadal alespoň něco málo, co zná. Né každý ví o místu, který jiný považuje jako samozřejmost.

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 Limited
Flowmaster výfuk, IRO 3" Lift, tlumiče Bilstein 5100, stavitelná panhardka, RC Quick disconnects stabíku, podložky 1,5"
Offroadění.CZ
16-04-2015 09:01 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jeník Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 9
Připojen(a): 02-08-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #8
RE: Nový web - Offroadění.CZ
Rozčarovánek Dobrý nápad se nezdařil.....
12-12-2015 06:33 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Master Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 642
Připojen(a): 03-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #9
RE: Nový web - Offroadění.CZ
Chybí ti tam Písek - Oldřichov a u Budějovic je taky jedno ofiko ježdění
23-02-2016 07:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kaktuso Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 667
Připojen(a): 06-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #10
RE: Nový web - Offroadění.CZ
ako to vyzerá s tým polygonom v Prahe?

John 3,16
23-02-2016 07:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)