Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XJ-92. Při jízdě škube a otáčky létají nahoru dolu.
Autor Zpráva
Zdeněk Papoušek Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 15-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
XJ-92. Při jízdě škube a otáčky létají nahoru dolu.
Dobrý den :-) měl bych dotaz ohledně mého Jeepa 4.0 Ho v poslední době se mi začalo stávat že při jízdě po tom co se auto zahřálo a já vypnul motor po chvíli znovu nastartoval a jel tak auto cukalo nechtělo jet a otáčky létaly nahoru a dolu po delší době se to začalo zhoršovat a zhoršovat a ted už to je tak že když v autě jezdím vypnu ho a chci znovu nastartovat tak to bud vubec nejde nebo to chytne a za chvili zdechne a auto jen škube a nechce jet .. :( nevím jak blíže to specifikovat filtr od benzínu je ok svíčky ok motor krasně spaluje nemá někdo zkušenost ? Děkuji za informace :-)
02-07-2015 04:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #2
RE: XJ-92. Při jízdě škube a otáčky létají nahoru dolu.
a když motor nevypneš, jede furt? Nám dělala cívka něco podobnýho - po dvaceti kilometrech to začlo škubat, až to zdechlo. Po vychladnutí to zas jelo normálně dalších dvacet kiláků

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
02-07-2015 04:56 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #3
RE: XJ-92. Při jízdě škube a otáčky létají nahoru dolu.
jestli litaj otacky nahoru a dolu, tak to muze byt i prevodovka nebo menic. ale nevim jestli myslim co ty myslis

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
02-07-2015 05:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)