Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nonHO nestartuje na benzín, ale na plyn ano
Autor Zpráva
chevy Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 22
Připojen(a): 25-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
nonHO nestartuje na benzín, ale na plyn ano
Zdravím, tak mi Jeep připravil další překvápko abych se nenudil. Dva týdny auto stálo kvůli ložiskům v altíku - vyměno + vyměněny uhlíky. V rámci toho jsem měnil i řemen.
Nyní, ale nemůžu nastartovat na benzín. Slyším jak čerpadlo zavrčí při otočení klíčku, pak zkusím startovat, točí se, ale jakoby nebyl benzín nebo nebyla jiskra. Když přestanu startovat tak čerpadlo znovu zavrčí. Když zmáčknu ventilek na liště tak benzín stříkne ven. Nádrž na benzín mam dělanou, malou. Místo původní mam nádrž na plyn. Tak mě napadlo, že je na dně nádržky nějaký šlem, zkusil jsem tedy doplnit k původním asi 10L benzínu dalších čerstvých 10 litrů, nepomohlo.
Na plyn se chová taky divně - sice nastartuju v pohodě a když na P přídám plyn tak se nechá v klidu vytočit, ale když se trochu zahřeje tak v rozsahu volnoběh až 2000 otáček vůbec nejede, stěží se rozjedu na rovině.
Mám krapet problémy s elektrikou tak mě napadlo, že jak to stálo tak něco zaoxidovalo, ale nevím co by mohlo tohle chování dělat...
Jestli někoho něco napadne, budu moc rád...už mi to auto pije krevPalecDolu
Edit: Je to XJ rok 1988, 4.0L nonHO

Jeep Cherokee Limited, 1988
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 29-08-2015 04:15 PM od chevy.)
29-08-2015 04:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
chevy Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 22
Připojen(a): 25-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #2
RE: nonHO nestartuje na benzín, ale na plyn ano
Update:
Konečně jsem se dostal k autu a měl čas to trochu řešit. Startování na benzín je už ok, v nádržce byl asi fakt jen bordelChehták

Plyn: Pod 2000 otáček auto na plyn chcípne. Je jedno jestli teplý nebo studený motor, když klesne pod 2000 tak je to jak kdyby došel plyn....předěl je přesně 2000, jakmile se rafička dotkne toho magického čísla, tak to celé začne fungovat.
Je to plyn do sání BRC, někdo vyhodil krokový motorek, místo toho je jen škrtící šroub. Jestli přidám nebo uberu na bohatosti, nemá vliv chová se to furt stejně blbě.
Na benzín teď vše OK.
Neví někdo co s tím? Nebo rovnou k plynařům?
Díky

Jeep Cherokee Limited, 1988
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10-09-2015 08:43 PM od chevy.)
10-09-2015 08:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)