Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Renegade-lift,pneu
Autor Zpráva
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #11
RE: Renegade-lift,pneu
(11-10-2015 12:54 PM)JaneK napsal(a):  Pri jakekoliv skode, zavinene nezavinene pojistovak prvni co foti je rozmer pneu Chehták

To je pravda ale ještě nikdy se mi to neprojevilo do plnění.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
11-10-2015 04:38 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #12
RE: Renegade-lift,pneu
(11-10-2015 04:36 PM)Harley napsal(a):  
(11-10-2015 12:47 PM)SKAJA napsal(a):  Faktem je, že to na těch ATčkách vypadá úplně jinak. A myslím tím samozřejmě lépe PalecNahoru

To nevypadá ale není to jen pneumatikama ale hlavně liftem. Bejt ještě maska v barvě,tak je to hend o dalších 50% lepší.

Lift mě přijde podobný,jako jsem nechal montovat na Patriota,tam šlo o podložky a nový stavitelný zadní ramena . Pneu měl Patriot ve stejným rozměru, tzn 215/60/17 a po liftu tam vlezly 225/70/16 BFGT/A. Trailhawk má od výroby 0,8" lift a dle poznatku US fora tam liftují 1" podložkama u Trailhawka a 2" u ostatních verzí a dávají 235/70/16 kola BFG.
Celý lift kit příjde na nějakých 230USD + poštovný,balný,clo...na Patriota mě to stálo podobně, viděl jsem tam pouze ty podložky-zřejmě při 1" není nic dalšího potřeba / nevím,nejsu na to odborník/, v podstatě jde o to, dostat sem jednu sadu,udělat nákres a pak už se podložky mohou hromadně vytočit...
Zkusím nějaké foto pro ilustraci,jak to bylo u Patriota.


Přiložené soubory Miniatury
                       

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-10-2015 05:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #13
RE: Renegade-lift,pneu
"Točení" není zadarmo. Já bych si to radši koupil už hotový. Při kusovce výroba nevýjde o moc levnějc,pokud sám nemáš možnosti výroby a v regálu hromadu matroše.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
11-10-2015 05:15 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #14
RE: Renegade-lift,pneu
(11-10-2015 05:15 PM)Harley napsal(a):  "Točení" není zadarmo. Já bych si to radši koupil už hotový. Při kusovce výroba nevýjde o moc levnějc,pokud sám nemáš možnosti výroby a v regálu hromadu matroše.

Těch dostupných materiálů o liftu pro Renegada není mnoho, z toho,co jsem přečetl, jde pouze o podložky 1-2" např bez oněch stavitelných ramen, nemohu vůbec posoudit,zda "jenom podložky" stačí,nebo ne,ale 9 tis se mi zdá hodně a stejně tak to hodnotili i uživatelé na US foru,navíc nikde jsem nenašel pracovní postup a fotodokumentaci montáže takového liftu,hodnocení dostupných sad a zkušenosti uživatelů. Ono je rozdíl "nějak naliftovat auto " a osadit ho velkými AT pneu pro reklamní účely anebo s takovým autem jezdit běžný provoz a za chodu "objevovat" ,co to s autem na silnici dělá. Škoda,že liftovací sadu nedělá pro zájemce Mopar s posvěcením výrobce - bylo by to ozkoušený se zárukou , za to ty peníze stojí za to vydat.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-10-2015 05:39 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #15
RE: Renegade-lift,pneu
Ty podlozky na jedny foto se mi zdaj ze nemaj rovnobezny dosedaci plochy. Je to tak? Nebo se mi to jen zda? Jinak je to vsude vicemene podobny jako na vsech IFS na jeepkach na predku.

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
11-10-2015 06:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SKAJA Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 72
Připojen(a): 24-08-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #16
RE: Renegade-lift,pneu
(11-10-2015 12:54 PM)JaneK napsal(a):  Pri jakekoliv skode, zavinene nezavinene pojistovak prvni co foti je rozmer pneu
Říká člověk s 35" na JK Chehták Ono to v praxi naštěstí není tak hrozný, jak se traduje po hospodách. Samozřejmě to pojišťovna fotí, ale pokud by to chtěla v praxi nějak uplatnit, muselo by se prokázat, že ty kola měly příčinnou souvislost s tou nehodou, případně zhoršily její průběh a výši škody. Což není tak úplně samozřejmý.

Ale to tady asi není třeba rozebírat, každej druhej Jeepař má na autě balóny, takže to beru jako nevinný popíchnutí Neviňátko
11-10-2015 06:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro SKAJA za tento příspěvek:
daniel, Harley
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #17
RE: Renegade-lift,pneu
A ani nevis koho popichujes a ani nevis vubec proc JazykoPlaz

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
11-10-2015 06:56 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #18
RE: Renegade-lift,pneu
K nahlédnutí nabídky Moparu,především Lift od fy Quadratec

http://www.quadratec.com/jeep-renegade-parts/

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-11-2015 06:07 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #19
RE: Renegade-lift,pneu
Pro představu link na nabídku Moparu:

lift od Quadratec http://www.quadratec.com/jeep-renegade-parts/

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-11-2015 06:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #20
RE: Renegade-lift,pneu
Ten link jsem napsal omylem dvakrát, omluva čtenářům, podstatný je však to,že Lift sadu lze sehnat, cena je do 400US, tzn po proclení,doplacení daně,poštovného, balného cena vzroste na dvojnásobek,leda by to někdo zde vozil ve velkém. Zbývá už jen objednat a vyzkoušet...výzva nejlépe pro nějakého úpravce spolupracujícího s prodejcem Jeepu.Vzhledem ke slušnému prodeji Renegadu by možná zájem byl. Po liftu lze osadit Renegada pneu BFG T/A KM 235/70/16 .

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
11-11-2015 06:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)