Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trail Rated KK
Autor Zpráva
tomik328 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 339
Připojen(a): 09-11-2013
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #31
RE: Trail Rated KK
Tak jsem si před sezónou ještě trošku poladil klimatizaci.
Jen pro info ... KK má celkem malý obsah chladiva v okruhu, oproti jiným značkám. Za těch 7 let byl úbytek na plynu už asi 40%, což je asi v normě. Netěsnosti žádné, takže za 20 minut nebylo co řešit Mrkálek
A to je teď aspoň parádní kosa !

   

Jeep Compass MX 1.4 MultiAir 140k
Dříve : Cherokee KK 2.8, Nissan Qashqai+2 2.0, Toyota Rav4 2.0, Nissan Terrano II 2.4, MB V230 2.3 LPG a pár sedanů.
20-07-2017 11:51 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
tomik328 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 339
Připojen(a): 09-11-2013
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #32
RE: Trail Rated KK
Poslední dobou tímto autem už moc nejezdím a tak dlouho stálo. Když jsem potřeboval přeparkovat kvůli blokovýmu čištění, nemile mě překvapila slabá baterka.
Dobyl jsem ji, nastartoval a přeparkoval. Po týdnu příjdu k autu a zase nic.
Úplně mrtvá nebyla, budíky a centrál fungoval, jen startét neotočila. Takže jsem ji dobyl znova a přemýšlel, čím to je. Baterka má dva roky a nečekal jsem, že by umřela tak rychle.

Přemýšlel jsem čím to je a nakonec jsem našel zapomenutou čtečku ODB zapojenou do zásuvky Neviňátko Takže asi tak naholou

Jeep Compass MX 1.4 MultiAir 140k
Dříve : Cherokee KK 2.8, Nissan Qashqai+2 2.0, Toyota Rav4 2.0, Nissan Terrano II 2.4, MB V230 2.3 LPG a pár sedanů.
01-10-2019 11:26 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 511
Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #33
RE: Trail Rated KK
(01-10-2019 11:26 AM)tomik328 napsal(a):  Poslední dobou tímto autem už moc nejezdím a tak dlouho stálo. Když jsem potřeboval přeparkovat kvůli blokovýmu čištění, nemile mě překvapila slabá baterka.
Dobyl jsem ji, nastartoval a přeparkoval. Po týdnu příjdu k autu a zase nic.
Úplně mrtvá nebyla, budíky a centrál fungoval, jen startét neotočila. Takže jsem ji dobyl znova a přemýšlel, čím to je. Baterka má dva roky a nečekal jsem, že by umřela tak rychle.

Přemýšlel jsem čím to je a nakonec jsem našel zapomenutou čtečku ODB zapojenou do zásuvky Neviňátko Takže asi tak naholou

No, nevím, taky jsem míval čtečku zastrčenou permanentně a po týdnu baterku určitě nevybila. Bude tam ještě nějaký odběr, nebo špatná baterka.
K

Jeep WK2, 3.0 CRD V6. OVERLAND
01-10-2019 01:48 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
tomik328 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 339
Připojen(a): 09-11-2013
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #34
RE: Trail Rated KK
(01-10-2019 01:48 PM)televizekarel napsal(a):  No, nevím, taky jsem míval čtečku zastrčenou permanentně a po týdnu baterku určitě nevybila. Bude tam ještě nějaký odběr, nebo špatná baterka.
K

Čtečka má bluetooth a wifi, které je permanentně v provozu, když je zastrčená. Odběr tam je.

Jeep Compass MX 1.4 MultiAir 140k
Dříve : Cherokee KK 2.8, Nissan Qashqai+2 2.0, Toyota Rav4 2.0, Nissan Terrano II 2.4, MB V230 2.3 LPG a pár sedanů.
01-10-2019 02:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)