Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další WJ
Autor Zpráva
Lukas.K Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 283
Připojen(a): 28-11-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #1
Další WJ
Zdravím všechny,
i po přečtení tohoto (a nejen tohoto) fóra a varování několika nespokojených majitelů jsem koupil Velkého Indiána ze Švýcar. Důvod byl jasný, potřebujeme pracovní auto na farmu ke koním, které bude moci táhnout přes 3t, bude mít pohon na všechna kola a nebude stát majlant :o)
Takže: jedná se o verzi Limited 4,7 HO, která do Švýcar dorazila z Canady. To mi krapet zatopilo při přihlášení, ale podařilo se. Je to poměrně hezky vybavený, vše v el., dvouzónová klima, paměť sedačetk a zrcátek včetně stavitelných pedálů, obrovský šíbr, atd... Vlastně jsem se ani nedopátral, co by tam mohlo ještě být navíc.
No, ale tento topic zakládám hlavně abych poděkoval za toto fórum, kde jsem již načetl hafo informací a hlavně abych sem směřoval otázky, na které jsem nenašel odpověď. Tím se dostávám k první. Nemohl jsem si nevšimnout, že rádio příjmá jen liché frekvence, dá se to nějak upravit? V USA asi neznají sudá čísla Chehták
A druhá otázka, kde (nejlépe) na Liberecku umí udělat geometrii? Tu si doma nedokážu udělat.
Pár fotek je ZDE
27-03-2016 07:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Lukas.K za tento příspěvek:
, Hrvat
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #2
RE: Další WJ
Na tvé otázky odpovědi neznám,nicméně přeji hodně hodně štastných kilometrů a spokojenosti s WJ,at slouží Mrkálek

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
27-03-2016 07:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #3
RE: Další WJ
proč chceš dělat geometrii? Z_smoke Chehták

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
27-03-2016 07:26 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #4
RE: Další WJ
geometrii resp kontrolu toho ze auto neni hnuty at v podstate sam doma udelas...

ad radio: cece ja mam taky s verzi ze svycar a vymeneny radio. Kyz zavzpominam na moje problemy s (datovyma) bezdratama, tak tam jsme jednou narazili na stejnou vec - v okamziku kdy se zarizeni nesmely pres distibuci prodavat a vozily se sem ze statu, neumely lichy frekvence -moc jsme to nestudoval (uz takhle me to stalo 2 tydny badani:)) -ale buh vi co tam vymejslej...

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
27-03-2016 07:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Lukas.K Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 283
Připojen(a): 28-11-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #5
RE: Další WJ
Na STK napsali "mírná rozbíhavost přední nápravy". Auto je série, s DW problém není, auto je krásně klidné i ve 160km/h Chehták
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 27-03-2016 07:47 PM od Lukas.K.)
27-03-2016 07:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #6
RE: Další WJ
Tyhle US rádia sudý frekvence neumí PalecDolu Vím že se občas někdo pokoušel flashnout CountryCode na Evropu, snad se to i někomu povedlo ale zase to pak házelo nějaký chyby nebo co ....

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
27-03-2016 08:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #7
RE: Další WJ
(27-03-2016 07:46 PM)Lukas.K napsal(a):  Na STK napsali "mírná rozbíhavost přední nápravy". Auto je série, s DW problém není, auto je krásně klidné i ve 160km/h Chehták

pokud jsi to koupil s ojetejma gumam a jsou ok, neres to a bud rad ze dw neni :)

A jestli je tam selectrac, tak je to presne o tom proc radej nechodit na geometrii -pac te to jen zkurvi protoze (aspon u nas) nerolisujou podle pridavky. A pro (i) predni nahon ma byt rozbihavost

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
27-03-2016 08:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #8
Další WJ
Kolik tech koni mate? :)

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
27-03-2016 08:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Lukas.K Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 283
Připojen(a): 28-11-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #9
RE: Další WJ
Jaci: SELECT bohužel nemám, je tam quadra. Už jsem tu koukal co obnáší up/downgrade na select. Možná časem. Ale děkuji za info ohledně rozbíhavosti, řešit to tedy nebudu.
LA: koní máme teď 9, tři jsou březí a jsou v očekávání, první termín je za 10 dnů. Další dvě jedou z Irska :o)
27-03-2016 08:37 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Lukas.K za tento příspěvek:
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #10
RE: Další WJ
Odkud vlastne jsi ? :)
...selecttrac je lepsi, ale pokud s tim.nebudes litat po dalnici moc to nepoznas. Ale na tahani urcite zase bude plus protoze nebudes tolik zatezovat jen zadni nahon

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
27-03-2016 08:47 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)