Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Divné zvuky u Granda 4.0
Autor Zpráva
Jarda K Offline
Vlašimský pózér

Příspěvků: 2 290
Připojen(a): 15-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #31
RE: Divné zvuky u Granda 4.0
Ale Rezlane, přiznej se! Tys je objednal. Nevěřícník

Si vis pacem, para bellum.
.... jen z mých mrtvých chladnoucích rukou.

Ex WG 2,7 CRD Limited '04 Chehták
13-07-2016 07:47 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jeep40 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 29
Připojen(a): 05-07-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #32
RE: Divné zvuky u Granda 4.0
(13-07-2016 07:18 PM)rezlan napsal(a):  
(13-07-2016 07:05 PM)Jeep40 napsal(a):  Tak jsem obědnal u dvořáka a pořád nic nemám ani žádná reakce typu omlouváme se nejsou skladem příští týden budou Zákeřníček Tak jestli ještě máš ty dorazy tak bych je vzal.

Mrknu se zítra na ně, udělám foto pošlu na mejl, abys nekupoval zadarmo zajíce v pytli.
Pokud jsi riskér, neposílej do sz e-mail, ale rovnou adresu kam ti je snad hned zítra stihnu poslat. Pošleš mi pak (podle účtenky) jen na poštu kde tvé peníze nechám, protože je to jejich práce a jsou za to roznášení zásilek placeni, tím kdo chce nechat něco doručit. Víc se k tomu už ani napsat nedá, ale kdyby tě ně co napadlo, napiš tisíc otázek, později je budu ignorovat:=))))Mrkálek
Poslal jsem ti SZ, foto nemusíš dávat nebudu si přece vybírat za ty prachy Chehták
13-07-2016 08:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mára Grand Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 33
Připojen(a): 07-07-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #33
RE: Divné zvuky u Granda 4.0
Trochu obnovím téma, ale mám podobnej probrém s WH 3.0 crd 2006... při zahřátym motoru, kdykoliv nastartuju, tak tam něco rachtá, podobný jak řetěz, když se o něco šoupe a po dnešní obhlídce na zvedáku mi přišlo, jako kdyby to šlo z míst olejový vany. po přidání plynu nebo chívli klepání na volnoběh to zaklapne a je klid... nemá s tim někdo zkušenost? díky moc, už jsem z toho bezradnej a nechci aby se zkurvil celej motor...
05-02-2019 07:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)