Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je to JEEP
Autor Zpráva
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #241
RE: Je to JEEP
(28-11-2016 12:02 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(28-11-2016 09:40 AM)Harley napsal(a):  
(28-11-2016 09:31 AM)Dr.Ti. napsal(a):  
(28-11-2016 09:03 AM)Harley napsal(a):  Tak nevim co si stěžuješ. Vždyť musíš mít radost s vlastní invence. Ještě necháš vydělat manželku.
Prostě "Jeepy se nekupují,Jeepy se staví" . Koupit si hotovou věc a jen ji užívat,to umí a může každej pitomec ale vytvořit a nebo dotvořit si to podle sebe,to je nejvíc.Citróna sis taky musel doladit. Smíšek

Já jsem si dotvořil svůj MB vytvořením individuálního jízdního režimu na palubním PC a vypnutím Stop-StartChehták Tímto jsem své možnosti vyčerpal a spokojen auto používám,nic dalšího není potřeba ladit,vše tam je a funguje , jak má.

Už jenom po přečtení se dusím nudou.

Chehták to věřím, doktoři jsou nudní,takže tahle auta k nim sedí, ale někdy spolehlivá nuda potěší více,než na cestě driblující zábava. Jen si trochu postěžuji na leštění-na takový ploše už je to dřina.

Nemyslím si, v Milovicích jsem byl s kamošem co má pajero 4 má ho dva roky od novýho a už je tam 2" lift, naviják, šnorchl a ták Chehták Jo a je to doktor.
28-11-2016 01:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)