Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offroad kurzy
Autor Zpráva
Dannyboy Offline
Švihák lázeňský

Příspěvků: 13
Připojen(a): 07-03-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Offroad kurzy
Ahoj všem,

má někdo osobní zkušenost nebo doporučení na kurz offroad jízdy pro začátečníky? Mám nově WK 4.7 (v sérii) a jsem terénem nepolíben. O možnosti pokus-omyl někde na louce/v lese neuvažuji. Jde mi spíš o vysvětlení a vyzkoušení "co a jak" a co auto zvládá, než trénink na expedici Chehták

Zatím jsem našel v Praze Hummer centrum, pak Autodrom Most, Sdrive Hradec Králové a něco pořádá i Dekra (Most a Vysoké Mýto).

Ví někdo víc? Díky.
01-12-2016 02:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #2
RE: Offroad kurzy
ideálně si počkat na nějakej sraz Jeep. Tam se naučíš nejvíc od lidí, co maj stejný auto.

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
01-12-2016 02:43 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #3
RE: Offroad kurzy
(01-12-2016 02:18 PM)Dannyboy napsal(a):  Ahoj všem,

má někdo osobní zkušenost nebo doporučení na kurz offroad jízdy pro začátečníky? Mám nově WK 4.7 (v sérii) a jsem terénem nepolíben. O možnosti pokus-omyl někde na louce/v lese neuvažuji. Jde mi spíš o vysvětlení a vyzkoušení "co a jak" a co auto zvládá, než trénink na expedici Chehták

Zatím jsem našel v Praze Hummer centrum, pak Autodrom Most, Sdrive Hradec Králové a něco pořádá i Dekra (Most a Vysoké Mýto).

Ví někdo víc? Díky.


No len WK nie je na offroad zrovna vhodný kandidát.
Poľná cesta alebo lúka ok ale offroad moc nie.
Teda samozrejme v závislosti od toho, čo si predsatvuješ pod pojmom offroad.

offroad je napríklad toto:
   

alebo toto
   

alebo niečo podobné.

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
01-12-2016 02:44 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
rezlan, Harley
whitedevil Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 238
Připojen(a): 07-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #4
RE: Offroad kurzy
Dvořák něco pořádal na broumovsku

Jeep Grand Cherokee ZG 1996 4.0l LPG, NP242, 5,5" Long Arm přední 3 link, Zadní CH 8,25(z jeep KJ) - LOKKA automatka, Silverstone mt-117 x-treme 33x10,5 R15, Dual Battery, 50" curved LED BAR,

Fiat Freemont 3,6 pentastar + LPG Blackcode
01-12-2016 02:49 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro whitedevil za tento příspěvek:
Dannyboy
pipos4x4 Offline
Jeep x Jeeb

Příspěvků: 4 415
Připojen(a): 22-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #5
RE: Offroad kurzy
Offroad na louce ujde


Přiložené soubory Miniatury
       

Jeeb G Ch 4,7 V8-LA +6,5'',NV 241, diff 4.625+AVM, 2x TJM Lock,37" Trepy,THY-637Y-C+ 200Cell+Flowmaster70 3'',Superchips, Throttle 70mm,Talon 9.5-BOW II..
https://www.youtube.com/watch?v=fZqO_O_X0UQ
https://www.youtube.com/watch?v=-c2yVLHD0uA
http://pipos4x4.rajce.idnes.cz/
01-12-2016 02:55 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro pipos4x4 za tento příspěvek:
palo-cherokee, Harley, Navio
Dannyboy Offline
Švihák lázeňský

Příspěvků: 13
Připojen(a): 07-03-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #6
RE: Offroad kurzy
(01-12-2016 02:44 PM)palo-cherokee napsal(a):  
(01-12-2016 02:18 PM)Dannyboy napsal(a):  Ahoj všem,

má někdo osobní zkušenost nebo doporučení na kurz offroad jízdy pro začátečníky? Mám nově WK 4.7 (v sérii) a jsem terénem nepolíben. O možnosti pokus-omyl někde na louce/v lese neuvažuji. Jde mi spíš o vysvětlení a vyzkoušení "co a jak" a co auto zvládá, než trénink na expedici Chehták

Zatím jsem našel v Praze Hummer centrum, pak Autodrom Most, Sdrive Hradec Králové a něco pořádá i Dekra (Most a Vysoké Mýto).

Ví někdo víc? Díky.


No len WK nie je na offroad zrovna vhodný kandidát.
Poľná cesta alebo lúka ok ale offroad moc nie.
Teda samozrejme v závislosti od toho, čo si predsatvuješ pod pojmom offroad.

offroad je napríklad toto:


alebo toto


alebo niečo podobné.

Haha Chehták tak to není to, co jsem měl na mysli. Nepouštěl bych se do žádných větších akcí - trochu bláta, pár prudších kopců, a maximálně jedno kolo ve vzduchu. To by mi pro začátek stačilo.
01-12-2016 04:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Dannyboy za tento příspěvek:
Luma
Dannyboy Offline
Švihák lázeňský

Příspěvků: 13
Připojen(a): 07-03-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: Offroad kurzy
(01-12-2016 02:55 PM)pipos4x4 napsal(a):  Offroad na louce ujde

To věřím, jen tam pak nechci jak hňup sedět a čekat na někoho s navijákem, aby mě vytáhl Chehták
01-12-2016 04:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #8
RE: Offroad kurzy
(01-12-2016 04:04 PM)Dannyboy napsal(a):  .... pár prudších kopců, a maximálně jedno kolo ve vzduchu. To by mi pro začátek stačilo.

no veď toto je presne ono. Trošku prudší kopec a pravé predné máličko vo vzduchu....Chehták

   

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
01-12-2016 04:15 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
Luma
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #9
RE: Offroad kurzy
Ono i to seriový auto vyjede dost. Chehták
Na druhou stranu je tu hezky vidět, co lze jezdit s 2.5TD Chehták
01-12-2016 04:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Příspěvků: 6 718
Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 33
Příspěvek: #10
RE: Offroad kurzy
(01-12-2016 04:04 PM)Dannyboy napsal(a):  
(01-12-2016 02:44 PM)palo-cherokee napsal(a):  
(01-12-2016 02:18 PM)Dannyboy napsal(a):  Ahoj všem,

má někdo osobní zkušenost nebo doporučení na kurz offroad jízdy pro začátečníky? Mám nově WK 4.7 (v sérii) a jsem terénem nepolíben. O možnosti pokus-omyl někde na louce/v lese neuvažuji. Jde mi spíš o vysvětlení a vyzkoušení "co a jak" a co auto zvládá, než trénink na expedici Chehták

Zatím jsem našel v Praze Hummer centrum, pak Autodrom Most, Sdrive Hradec Králové a něco pořádá i Dekra (Most a Vysoké Mýto).

Ví někdo víc? Díky.


No len WK nie je na offroad zrovna vhodný kandidát.
Poľná cesta alebo lúka ok ale offroad moc nie.
Teda samozrejme v závislosti od toho, čo si predsatvuješ pod pojmom offroad.

offroad je napríklad toto:


alebo toto


alebo niečo podobné.

Haha Chehták tak to není to, co jsem měl na mysli. Nepouštěl bych se do žádných větších akcí - trochu bláta, pár prudších kopců, a maximálně jedno kolo ve vzduchu. To by mi pro začátek stačilo.

Pro zacatecnika 1 kolo zvlášť zadní je na hnědý pruh na trenkachChehták
A ty sjezdy po mokré trávě někteří zažili a dost se pobavili. Vse je velmi relativní. Zkusil bych naše akcicky a pak nějaké off centrum s nějakým zkušenější. Kolegou co neco ukáže.
Odkud jsi, Piskovna taky neni k zahození, tam se dá i jedno kolo ve vzduchu i s OFF vozíkem


Přiložené soubory Miniatury
           

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GDAND CHEROKEE WK2 5,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 01-12-2016 07:25 PM od Luma.)
01-12-2016 07:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)