Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 4 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Crusader's XJ build-up thread (R.I.P. 24.7.2014)
Autor Zpráva
ropice Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 580
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #31
RE: Crusader's XJ build-up thread
prosím,prosím smutně koukám....humor tam taky zakomponuj - máš ho namakaný Stydílek

Požitek ze života????To je Jeep.....ale Porsche se 400hp je taky super Chehták
08-03-2012 08:13 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #32
RE: Crusader's XJ build-up thread
No, snad v nových příspěvcích se pokusím to znovu trochu oživit, ale ty staré moc měnit nebudu - nechám je napsané jak byly napsané...
08-03-2012 08:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #33
RE: Crusader's XJ build-up thread
(08-03-2012 08:13 PM)ropice napsal(a):  prosím,prosím smutně koukám....humor tam taky zakomponuj - máš ho namakaný Stydílek

přeci to nebude přepisovat Chehták ale mohl by s něj být spisovatel valim_se_smichy

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
08-03-2012 08:15 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #34
RE: Crusader's XJ build-up thread
21.2.2009
Úprava +1'' věsen

Tak, konečně jsem opět o něco pokročil v customizaci podvozku. 
Tentokrát přišly na řadu prodloužené zadní věsny +1''. Zakoupil jsem tedy věsny ProComp +1'' a netrpělivě čekal na pošťáka, jako prase na drbání... Za necelých čtrnáct dní věsny dorazily. Měly sice šílenou modrou barvu, ale což, na barvu to nejezdí. 
Ještě než je dám na auto, tak je rozeberu a mrknu na to, jak jsou dělané, řekl jsem si. Ovšem co jsem uviděl po vytlačení čepů z pouzder věsen byl...

ŠOK!!!

Čepy byly rezavé jak liška, ale nejen to - zpracování a začištění mazacího otvoru několika tahy hrubým pilníkem byl ten nejbrutálnější zámečnický paskvil co jsem zatím viděl. Povrch? Normální černá trubka. Na výrobku z Číny bych se tomu moc nedivil ale ProComp??? Teda sorry, soudruzi z USA, to jste vážně udělali někde chybu. Za cca 3500,- českých babek bych si představoval něco jiného...     Za tohle by mistr vyrazil z bot i učně prvního ročníku jakéhokoliv strojního oboru...

Foto čepů po bezprostředně po vyndání z pouzder:
[Obrázky: 19.jpg]

Můžu říct, že ProComp si u mě tímto tak poškodil reputaci, že už od nich pravděpdobně nikdy nic nevezmu! No, ale co teď? Reklamovat? Tak nějak jsem si byl jistý, že jiný kus by na tom byl podobně, ne-li hůř. Takže ke slovu přišel soustruh a brusné a leštící pasty. 

Po cca hodince práce už čepy vypadaly o poznání lépe:
[Obrázky: 21.jpg]

Dále jsem si řekl, že na vnější straně pouzder by se šiklo nějaké těsnění, které by zamezovalo vniku bordelu na činnou plochu čepů, tak jsem opět zapnul soustruh a vypích zevnitř drážku, do které přišla těsnící gumička:
[Obrázky: 22.jpg]

Takto DODO upravené třmeny se mi už začaly celkem zamlouvat, ovšem jen do doby, kdy jsem při lehkém naklepávání čepů do pouzder omylem lehce klepnul do materiálu pouzdra. Zbyl tam malý ďolík... Hmmm, že by to bylo až tak měkké? Složené věsny jsem vzal ke kámošovi na zkušebnu materiálů a podrobili jsme je pár testům. Výsledek? KATASTROFA. Materiál pouzder byl tak měkký a měl tak malou tvarovou paměť, že po pár radiálních tlacích na čep o síle pouhých 4kN (400kg) vznikaly v pouzdrech trvalé deformace - vmáčkliny.

No, takže opět přišla otázka: Co teď? Dát to tam tak, jak to je? Pravděpodobně to nějakou dobu vydrží, při pravidelném mazání to bude i tak nějak fungovat, ale já nemám rád podobná řešení. Navíc veškeré axiální síly které by na třmeny působily byly řešeny klouzáním pouzder přímo oproti plechu držáku věsen... Tak takhle ne, rozhodl jsem se. Trošku je překonstruuji.

Jako první přišlo chemické odstranění příšerné modré barvy:
[Obrázky: 23.jpg]

Dále následovalo přesné oměření vnitřního tubusu věsen. Potěšilo mě, že je to poměrně přesně obrobených 32mm. To byla výhoda, protože jsem se rozhodl použít průmyslová radiální kompozitová ložiska 2830 KU2. Tyto ložiska mají dynamickou zatížitelnost cca 5 tun jedno!, statickou pak přes osmnáct tun!... Ložiska jsem zkrátil z původní délky 30mm na délku 24,5mm (čím se dynamická únosnost ložiska snížila na cca 3.8t, statická na cca 15,2t). Teoreticky tedy jedna věsna (osazena dvěmi ložisky) má minimální únosnost 7,6 tun dynamicky a přes třicet tun staticky... Obě věsny dohromady pak cca 15 tun dynamicky a 60 tun staticky... To musí na XJčko stačit... Mrkálek

Fotka již zkráceného ložiska:
[Obrázky: 27.jpg]

Dále jsem si nechal vyrobit (nemám tak velký soustruh) hlavní čepy, 4 ks (Na fotce polotovar):
[Obrázky: 25.jpg]

V čepech jsem vyvrtal mazací kanálky s rozvody na všechna předpokládaná mazaná místa:
[Obrázky: 26.jpg]

No a tady už je celá sestava dílů, včetně gumových těsnících kroužků. V pozadí jsou nově černě nakomaxitované věsny. Axiální síly řeší plochá ložiska z grafitového polyamidu.
[Obrázky: 24.jpg]

Poté už následovalo jen nalisování ložisek do věsen (Jsou zapuštěné, kvůli těsnícímu o-kroužku):
[Obrázky: 29.jpg]
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-03-2012 10:37 PM od crusader.)
08-03-2012 08:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #35
RE: Crusader's XJ build-up thread
21.2.2009

..pokračování předchozího příspěvku:

A po přebroušení všech pracovních ploch na přesnou míru poté už jen sestavení ložiskového kompletu. No a takto to vypadá hotové (Vnější strana čepů ještě půjde do laku):
[Obrázky: 28.jpg]

Takto upravené věsny mají dle výpočtů, při občasném jednoročním promazání, životnost několik desítek let... Únosnost naddimenzovánu a tuhost v krutu (při křížení) blízkou 100%... 

Už se těším, jak je v pondělí půjdu namontovat!
08-03-2012 08:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #36
RE: Crusader's XJ build-up thread
Hele,nemá cenu furt psát jek je to super a bomba.Prostě je a musel bych se upsat. Takže to dál sleduji a mlčení znamená že paráda! PalecNahoru

Ozvu se,až se mi něco nebude zdát a nebo něčemu nebudu rozumět.Smíšek

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
08-03-2012 08:41 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #37
RE: Crusader's XJ build-up thread
2 Harley - Když jsem s JEEPem začínal, tak jsi byl mým vzorem... Mrkálek Moc se mi líbilo, jak profesionálně a čistě děláš všechny úpravy, jak na autech tak na motorkách. Tak jsem se rozhodl, že se holt nesmím nechat zahanbit a vše budu dělat taky na 110%... Doufám, že se mi to alespoň trochu povedlo...
08-03-2012 09:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #38
RE: Crusader's XJ build-up thread
hmm, pěkný je to PalecNahoru

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
08-03-2012 10:08 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #39
RE: Crusader's XJ build-up thread
Seš větší pečlivka,bych řekl.

btw. díky za poklonu Stydílek

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08-03-2012 10:30 PM od Harley.)
08-03-2012 10:28 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
crusader Offline
Rytíř templu

Příspěvků: 1 725
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #40
RE: Crusader's XJ build-up thread
24.3.2009
Výroba zadního doplňkového odpružení

Tak, konečně jsem měl trochu času pokračovat na mém autě, tentokrát konkrétně na systému podpůrného vzduchového pružení zadní nápravy.

Samotné konstrukci předcházelo hodně návrhů a různých výpočtů. Jedna z hlavních věcí - spíše jeden z hlavních problémů - však byla jasná od začátku. Měchy, které jsem se hodlal použít (klasika - trojitý vlnovec do pružení autobusových sedaček Rubena) mají použitelný zdvih, tj rozdíl mezi maximálně stlačeným a maximálně nataženým stavem, pouhých 16cm! A to je bohužel pro off road trochu málo. Změřil jsem, že potřebuji při maximálním vyvěšení kola zdvih cca 28cm. Ale jak ho dosáhnout?

Začal jsem hledat po internetu měchy, které by byly schopny zaručit takovýto zdvih, ale v použitelném průměru (do 140mm) bohužel žádná firma nic takového nevyrábí...

Takže jsem zůstal u původních měchů a s problémem, jak vyřešit ten zdvih... No, a protože jsem tam ty měchy opravdu chtěl, rozhodl jsem se vyrobit výkyvné spodní uložení měchů, které dovolí nápravě po maximálním natažení měchu pokračovat nerušeně dolů. Podmínkou pochopitelně je, aby při pohybu nápravy zpět měch pčesně dosedl do svého uložení.

Výroba spodních výkyvných ploten z 4mm plechu:
[Obrázky: 50.jpg]

[Obrázky: 51.jpg]

Nyní trochu poskočím v čase, následovala výroba spodních držáků, horních držáků a výkyvných ramen. Pak opískování, zinek, a nakonec komaxit.

Připravená sada dílů na smontování:
[Obrázky: 52.jpg]

A tady už je celé spodní uchycení smontováno:
[Obrázky: 53.jpg]

Spodní i horní část ramen je radiálně vedena v polyuretanových pouzdrech, axiálně je zajišťují pouze ploché podložky, nicméně nepředpokládám při provozu nějaké velké axiální síly.

Názornou simulaci rozdílu při normální funkci měchu a při maximálním vyvěšení nápravy demonstruje následující obrázek...

A máme to! Potřebných 12 centimetrů je k mání...
[Obrázky: 54.jpg]
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-03-2012 10:38 PM od crusader.)
08-03-2012 11:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)