Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frankieho Orvis
Autor Zpráva
SleepyDelegate Online
Rookie

Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #511
RE: Frankieho Orvis
Tak jeřáb zatím nedorazil a příští víkend chci ještě s Vrchnímkočičákem pojezdit, takže motor ještě zůstává v autě, ale aspoň jsem otestoval pískovačku z Lidlu...

Dorazil dvoupístový kompresor s 50l nádrží, což už trošku stačí na nějaké to domácí pískování...

Po prvním pokusu (přední spodní rameno) v kolečku jsem zjistil, že bez stříkacího boxu budu za 3 minuty bez písku (kromě toho, který vysypu z uší a vypláchnu z očí). Chce to pískovací box.

Nejprve jsem hledal papírovou krabici, ale zaprvé bych toho v ní moc neviděl, pokud bych ji zavřel a za druhé jsem žádnou nepotřebnou nenašel. Zato jsem našel velký plastový koš na prádlo a strečku. Celý koš jsem obalil strečkou a nahoře nechal jednu stranu volnější, abych tam mohl prostrčit nářadí a ruce. Zespoda jsem nechal volný pás, aby mohl písek propadat do kolečka, ve kterém jsem koš usadil.

Pohled zvenku:

Pohled zevnitř:

První rameno opískované a rovné plochy obroušené flexou:

Obě ramena opískované a obroušené:

Natřené Fertanem:

Fertan po 24 hodinách (tvoří zinkovou vrstvu na povrchu):

Přemýšlel jsem jak tam patří silentbloky, už už jsem se chtěl zeptat, ale pak jsem zjistil, že tam jdou jen jednou stranou, takže by to snad nemělo jít prohodit... Mrkálek

...Quando Omni Flunkus Moritati...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis Edition
15-04-2018 12:56 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
Denylovec
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 142
Příspěvek: #512
jak dlouho trvaly ty dvě ramena?

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
15-04-2018 01:51 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Online
Rookie

Příspěvek: #513
Šlo to docela rychle... Nejvíc časi mi zabralo vymyslet ten box a pak taky čas zabíralo filtrování toho jetýho písku. Teda ne že by to bylo nějak náročné, jen než jsem našel nějaký systém atd...

Celkem to trvalo tak tři až čtyři hodiny i s broušením a natíráním... Z toho jsem tak hodinu a půl ztratil různými neproduktivními činnostmi, přemýšlením, hledáním vhodných nástrojů (sítko na písek, koš, fólie) atd... Chehták

Ta pískovačka není úplně marná, docela to šlo rychle. Spíš jsem dělal pauzičky ať nepřehřeju kompresor...

Edit: jo a ještě jsem u toho stihnul nafoukat kola u Vespy, vyndat baterku, dát jí na nabíječku, rozebrat nabíječku, zase ji sloužit, dát Vespu do kupy...

(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15-04-2018 02:40 PM od SleepyDelegate.)
15-04-2018 01:55 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Online
Rookie

Příspěvek: #514
Tak jeřáb pořád nikde a tak jsem alespoň dokončil ty přední spodní ramena:

Nalisované nové silentbloky a nalakováno matným černým lakem, odolným chemikáliím a mechanickému opotřebení (samozřejmě základ pod tím)...

Díky Petarďákovi za pomoc s lisováním! PalecNahoru

23-04-2018 06:55 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)