Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frankieho Orvis
Autor Zpráva
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #881
RE: Frankieho Orvis
No jo, každý si pamatujeme své rekordy u svého oblíbeného cviku a u toho neoblíbeného ne... Mrtvola nikdy nepatřila mezi mé oblíbené, což neznamená, že jsem ji flákal, jen jsem ji nikdy neměl rád... Já měl rád dřepy a bench press... Mrkálek

Popravdě, když jsem psal to číslo, spíš jsem přemýšlel nad výsledným číslem v Nm, než nad tím, kolik člověk dá na mrtvolu...

Když to vezmem podle tabulek, které odráží miliony údajů z programů typu Jefit (ten jsem třeba používal já), tak 100kg chlap, který nikdy necvičil, dá 111kg, začátečník dává pak kolem 144, středně pokročilý pak kolem 183kg a pokročilý dává 227kg. Elitní bodybuildeři pak jsou na úrovni 274kg... (konkrétně tyhle čísla jsou průměry z téměř 2.000.000 měření)

Takže uznávám, v tomto jsem opravdu přestřeili a dával jsem to jen od oka... JazykoPlaz

Wrench, wheel, wrench, repeat... YouTube Certified Mechanic...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited
13-07-2019 03:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kulda Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 04-01-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #882
Frankieho Orvis
My Tě přece nelynčujeme, my jsme rádi, že jsi tu s námi

Odesláno z mého SM-A750FN pomocí Tapatalk
13-07-2019 03:37 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda K Offline
Vlašimský pózér

Připojen(a): 15-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #883
A když tak někteří (já) čteme ta čísla, tak se i začínáme bát! PalecNahoru

Si vis pacem, para bellum.
.... jen z mých mrtvých chladnoucích rukou.

WG 2,7 CRD Limited '04
13-07-2019 07:13 PM
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvek: #884
Dnes trochu špinavá práce... Chehták

Začínáme očištěním téhle rezavé bídy...

Následuje oddělení CV od poloosy:

Odstranit vazelínu je teda peklo... To byl ten špinavý job.. Chehták

Následně rozebrání CV:

Tento CV (strana u spolujezdce) jevil známky drhnutí, není divu:

Zkusíme ho vyleštit:

Kuličky bylo třeba také vyleštit:

Leštění kuliček byl docela proces... Použil jsem leštící filcový koutouč, kuličku jsem držel v očkovém klíči a změnou tlaku umožňoval její protáčení a tudíž vyleštění po celém obvodu...

Následně opět poskládat a vyzkoušet... Pohyb se zlepšil, ale není to úplně stopro... Na moje ježdění to stačí, nic neklepe ani nehučí, ale časem jej bude třeba vyměnit... Lepší horší Spicer, než nová Čína.. Chehták

Strana u řidiče byla zcela v pořádku... Takže jen rozebrat, vyčistit a zase poskládat...

Během praní klece s kuličkami v čističi brzd se stala docela podivná věc... Jak jsem to míchal, tak se mi čtyři kuličky naskládaly zpět do klece... Chehták Když se o něčem říká, že je to málo pravděpodobné (jako např. vznik života ve vesmíru), používá se paralela, že je to stejně pravděpodobné, jako dát díly z auta do krabice a třást s ní tak dlouho, dokud se celé auto neposkládá... No tak teď už víme, že CV by se možná sám poskládal... Chehták

Tak vyleštěno a poskládat...

Nakonec ještě všechny díly, které jsem na začátku očistil od rzi ještě natřít fertanem aby byly do budoucna chráněny proti korozi...

No a ještě vymyslet zátky na nápravu, aby mi do ní nenalítal písek při pískování... Skvěle posloužil starý svislák... Omotal jsem ho izolačkou a naklepal ho dovnitř. Drží tam jako židovská víra... Až to budu potřebovat vyndat, tak to buď vymlátím, nebo hořákem spálím pásku a čep vypadne sám... PalecNahoru

Přiložené soubory Miniatury

(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-07-2019 05:52 PM od SleepyDelegate.)
14-07-2019 05:48 PM
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
Denylovec, MiSiM, Jarda K
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvek: #885
Tak jsem právě objednal na Crown díly na přední nápravu:
  1. šrouby na upevnění náboje s ložiskem 6ks
  2. simerink na výstup z DANA 30
  3. ty plechy na ochranu brzd. kotoučů 2x
  4. simerink na výstup zadní DANA 44
  5. prachovku z měkké gumy 2x

Cena na českém Crown: 8000Kč vč. DPH (na obrázku je nižší, protože se ukázalo, že umí jen tu levnější prachovku z tvrdé gumy)

Objednal jsem na francouzském webu, kde ty samé díly stojí 35% ceny českých dílů i s dopravou do Německa, odkud to přes Mailbox.de za cca 300Kč přepošlou na mou adresu: cena 2793Kč

Český crown:

Francouzský crown:

14-07-2019 08:07 PM
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
MiSiM, Jarda K, zapa, Luma
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvek: #886
Sága pokračuje...

Po 24 hodinách bylo dokončeno pískování (včera dopoledne jsem to tam dovezl, dnes dopoledne jsem to vyzvedl, cena za nápravu, obě tehlice a tyče řízení - 1000Kč).

Podle hesla, že rez si můžou dovolit jen naši dva maďarští ohaři...

... jsem ihned provedl pasivaci všech opískovaných dílů Fertanem...

O víkendu budeme pokračovat... Tvrďák

16-07-2019 11:01 AM
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
Luma, zapa, Denylovec
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvek: #887
Tak dnes dorazila zásilka z francouzského Crownu do mojí schránky v mailbox.de

A protože jsem nedočkavý a zrovna v Praze, tak jsem si objednal osobní odběr v Liberci a hned se tam vypravil...

Bohužel, francouzský Crown poslal zásilku na dvakrát, takže jsem si vyzvedl všechno, až na šouby do nábojů... A já se tak těšil... Stydílek

Ale jinak PalecNahoru V neděli objednáno a ve středu doručeno, to není špatný!

17-07-2019 09:00 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
Luma
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)