Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Hlasování: máte kunoplaš?
MÁM kunoplaš
NEmám kunoplaš
[Ukázat výsledky]
Pozn.: Toto je veřejné hlasování; všichni uživatelé budou vidět, jak kdo hlasuje.
Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kuny, hlodavci a plašení
Autor Zpráva
LandEagle Offline

Připojen(a): 05-09-2016
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #1
kuny, hlodavci a plašení
televizekarel
napsal:

| RE: WK pending chybove OBD kody
Tak kdyby vás zajímalo jak jsem dopadnul. Koupil jsem si nový čidlo (Mopar), vyměnil jsem ho a kontrolka i po vymazání chyby svítila stále. Takže už jsem dojel k odborníkovi a závadu mi opravil - od hlodavců překousanej kabel pod pravým blatníkem.

Takže ještě budu radši kupovat plašič na hlodavce do motorovýho prostoru. Jsou dva duhy. Jeden se připojí na akumulátor, druhej má vlastní baterii v sobě, která se ovšem musí měnit. Koupím radši ten druhej model, aby mi to nevybíjelo akumulátor. Píšou, že ta baterie vydrží půl roku až rok.

Děkuju všem co mi přispěli svými názory.
Karel

LE rekl:

mam kunoplas napojenenj na autobaterku. nezere to nic. mozna tak za 2mesice kdyz nejezdis to neco vyznamejsiho usaje

S Jeepem poznas lidi.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-04-2017 07:54 AM od LandEagle.)
07-04-2017 03:06 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro LandEagle za tento příspěvek:
televizekarel
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #2
RE: WK pending chybove OBD kody
(07-04-2017 03:06 PM)LandEagle napsal(a):  mam kunoplas napojenenj na autobaterku. nezere to nic. mozna tak za 2mesice kdyz nejezdis to neco vyznamejsiho usaje

A řešil jsi to nějak aby to bylo funkční jenom když je vypnutý zapalování, nebo to máš nějak natvrdo připojený k akumulátoru v motorovým prostoru?
K

Jeep WH, 3.0 CRD V6
10-04-2017 02:02 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline

Příspěvek: #3
podle primitivniho planku to zapojis na plus a kosttru (nebo tak nejak)
vic sem neresil

esi to piska kdyz jedes nepoznas :)

S Jeepem poznas lidi.
10-04-2017 02:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 142
Příspěvek: #4
doporučuju udělat to vypínací, píská to fakt dobře Chehták
nasranej psychopat může udělat větší škodu, než kuna Mrkálek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
10-04-2017 03:41 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
Harley
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #5
(10-04-2017 03:41 PM)standa.t napsal(a):  doporučuju udělat to vypínací, píská to fakt dobře Chehták
Ono to piští? Všude jsem se dočetl, že je to pro lidi neslyšitelný, díky frekvenci kterou to vysílá. Taky mám pochybnosti jestli to vůbec funguje. Četl jsem různý recenze a někomu kuna překousala kabely hned vedle zázračný krabičky. Tak nevím, abych nekoupil něco, co bude k ničemu kromě otravnýho pištění.
K

Jeep WH, 3.0 CRD V6
10-04-2017 04:51 PM
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 142
Příspěvek: #6
(10-04-2017 04:51 PM)televizekarel napsal(a):  
(10-04-2017 03:41 PM)standa.t napsal(a):  doporučuju udělat to vypínací, píská to fakt dobře Chehták
Ono to piští? Všude jsem se dočetl, že je to pro lidi neslyšitelný, díky frekvenci kterou to vysílá. Taky mám pochybnosti jestli to vůbec funguje. Četl jsem různý recenze a někomu kuna překousala kabely hned vedle zázračný krabičky. Tak nevím, abych nekoupil něco, co bude k ničemu kromě otravnýho pištění.
K

to mu spíš překousal soused Chehták
piští to na hranici slyšitelnosti, každej ji má jinak, někdo to možná neslyší, já jo ...

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
10-04-2017 05:11 PM
Harley Offline
Pražák

Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 128
Příspěvek: #7
asi jsem kuna,protože mě to dost sralo,když jsem spal v blízkosti jeho auta. Mě to naopak přitahovalo mu to vyrvat.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" M/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.properform.cz
http://www.facebook.com/pages/Pro-Perfor...6449711157
10-04-2017 06:32 PM
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Harley za tento příspěvek:
standa.t, Luma
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 251
Příspěvek: #8
Ze to LE ma vi pul fora co jezdi na srazy a jeste pul kytina kdyz to na cundru nechal stat u kostela.

Odesláno z mého SM-G900F pomocí Tapatalk

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
11-04-2017 06:14 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Pakosta za tento příspěvek:
standa.t
Luma Offline
včelař turista

Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 26
Příspěvek: #9
RE: kuny, hlodavci a plašení
je to tak spektrum zvuku slyší každý jinak a kdo má cytlivý sluch, tak to slyší až moc dobře.
Jinak já mám doma na dvoře 4 kočky a psa a kuny chodí akorát po střecháchMrkálek

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l

You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
11-04-2017 08:44 AM
LandEagle Offline

Příspěvek: #10
kuny, hlodavci a plašení

vypinaci to je, je tam u toho samostana trubickova pojistka v pouzdre. povolis pouzdro otocenim dvou zavitu a pojistka ztrati kontakt. v oblibou mi to delaj v autoservisech a pak mi to stoji tejden pred barakem nechraneny. minule sem si toho vsim az kdyz mi z motoraku zacala smerdet korist co ji tam zatahla zver :)

edit: odpadky vysypany

S Jeepem poznas lidi.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-04-2017 02:00 PM od LandEagle.)
11-04-2017 09:30 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)