Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tisovec 2017
Autor Zpráva
Luma Offline
včelař turista

Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 24
Příspěvek: #1
Tisovec 2017
Vitam Vas na Tisovci PalecNahoru
Mame nachystaneChehták

Přiložené soubory Miniatury

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l

You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
20-04-2017 06:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 6 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Luma za tento příspěvek:
kubas, mara, RoKr, lucius, pete awd, Maacho
RoKr Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #2
RE: Tisovec 2017
Drzim palcePalecNahoru

ZG 5,9 Limited LX r.v. 1998 - 4"RC long arm lift, 32" cooper stt pro - offroad
WH 3.0 Overland r.v. 2008 - 2" lift - onroad
WG 4,7 Overland r.v. 2002 - ex
ZG 5,2 Limited r.v. 1997 - ex
20-04-2017 07:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #3
Na jejich oficiláním videu je tvoje auto hned na začátku, je to tak? PalecNahoru

Mimochodem, když by tam člověk jel na čumendu, jak to tam funguje? Ten borec na začátku říká, že je to vždycky několik desítek km trasa, jsou tam někde mapy kam se jít/jet podívat?

Díky a držím palce! PalecNahoru PalecNahoru

Wrench, wheel, wrench, repeat... YouTube Certified Mechanic...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited
20-04-2017 07:35 PM
mara Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 16-07-2014
Příspěvek: #4
Už delší dobu přemýšlím a na netu jsem to nikde nenašel o co vlastně na tom Tisovci jde v čem se soutěži a k čemu je pak závěrečná dolinka... tisovec se mi líbí videa už jsem zkoukl snad všechny a taky bych tam chtěl jet co nejdřív z jeepkou tak by mě to zajímalo PalecNahoru
21-04-2017 11:38 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro mara za tento příspěvek:
lucius
lucius Offline
JFcz-Používá247

Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #5
(21-04-2017 11:38 AM)mara napsal(a):  Už delší dobu přemýšlím a na netu jsem to nikde nenašel o co vlastně na tom Tisovci jde v čem se soutěži a k čemu je pak závěrečná dolinka... tisovec se mi líbí videa už jsem zkoukl snad všechny a taky bych tam chtěl jet co nejdřív z jeepkou tak by mě to zajímalo PalecNahoru

Jsme dva

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992; liff 7" ; MT 255/85 R16; LPG ; Akebano WJ ; dual aku
http://lucius69.rajce.idnes.cz/
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
21-04-2017 12:27 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PETARDAK Offline
JEEPař z Valach :-)

Přidat uživateli hodnocení 19
Příspěvek: #6
(21-04-2017 11:38 AM)mara napsal(a):  Už delší dobu přemýšlím a na netu jsem to nikde nenašel o co vlastně na tom Tisovci jde v čem se soutěži a k čemu je pak závěrečná dolinka... tisovec se mi líbí videa už jsem zkoukl snad všechny a taky bych tam chtěl jet co nejdřív z jeepkou tak by mě to zajímalo PalecNahoru

Stejný "dotaz" se tady už řešil:

http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1...8#pid55738

Odpověď není úplně jednoduchá, je to úžasné, třídenní, OFFROADOVÉ ježdění/navijákování/a bojování s terénem, kde mj. probíhá i měření časů ve speciálkách...
Z pohledu OFF svezení akce fantastická PalecNahoruPalecNahoruPalecNahoru
Z pohledu měření/závodění akce celkem neregulérní PalecDolu jednak chování (některých) "bohouských chalanou" s nazbrojenýmy patróly, co mají 3,5-4t, pár koní a v off jsou pohybu-neschopné... a ucpávají trať s naprostou neochotou pustit i výrazně schopnější auta před sebe, a dík těm zácpám, objedeš třeba jen půlku denní trasy Nasránek a samo i sjízdnost a podmínky ve "speciálkách" jsou výrazně jiné pro první projíždějící auta a jinak to vypadá po průjezdu 100 aut...

"takovej benzínovej machr, co vidí kousek polní cesty s blátem a nejede......" Z_trnda_fiba
http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=1207
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 21-04-2017 01:06 PM od PETARDAK.)
21-04-2017 01:00 PM
mara Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 16-07-2014
Příspěvek: #7
(21-04-2017 01:00 PM)PETARDAK napsal(a):  

Odpověď není úplně jednoduchá, je to úžasné, třídenní, OFFROADOVÉ ježdění/navijákování/a bojování s terénem, kde mj. probíhá i měření časů ve speciálkách...
Z pohledu měření/závodění akce celkem neregulérní PalecDolu jednak chování (některých) "bohouských chalanou" s nazbrojenýmy patróly, co mají 3,5-4t, pár koní a v off jsou pohybu-neschopné... a ucpávají trať s naprostou neochotou pustit i výrazně schopnější auta před sebe, a dík těm zácpám, objedeš třeba jen půlku denní trasy Nasránek a samo i sjízdnost a podmínky ve "speciálkách" jsou výrazně jiné pro první projíždějící auta a jinak to vypadá po průjezdu 100 aut...
No to je prave to co mi na tom nesedelo když koukám videa a jsou za sebou nastosovani ... takže vlastně záleží koho chytnes před sebou
21-04-2017 03:03 PM
mfence Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #8
(21-04-2017 01:00 PM)PETARDAK napsal(a):  

No to jsem se chtel stejne zeptat. Vsak ty obr Patroly preci nedaj to co ty jesterky tam. TO jako jezdi po stejne trase? TO je co par minut Patrol spunt ne? TO bych asi bouchnul pri srani :)valim_se_smichy A na cumendu je tam nejaka moznost s Jeepem? Abych jim tam nevjizdel do terenu,umrel bych ostudou pak.

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
21-04-2017 04:08 PM
Luma Offline
včelař turista

Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 24
Příspěvek: #9
Pro divaky tu neni v podstate nic. Jen moznost kouknout na.specialky. na trat bez cisla a technicke kontroly nesmis.
Se vsim souhlasim s Alesem. Kdyz chces projet maximum, musis jet mezi prvnimi a nezastavovat.
Idealne specialky jet na konec.
Off pojezdeni super.
Pocasi nakonec bylo siuper, teplota kolem 6st.
A snehu nebylo nakonec tolik. Jeli jsme.dnes lehci cast. Zitra jedeme ttu horsi, tak snad tam bude min aut

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l

You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
21-04-2017 05:41 PM
pipos4x4 Offline
Jeep x Jeeb

Připojen(a): 22-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #10
.....

Přiložené soubory Miniatury

Jeeb G Ch 4,7 V8-LA +6,5'',NV 241, diff 4.625+AVM, 2x TJM Lock, 37'' KM2, 36" Simex T3, 200Cell+Flowmaster70 3'', Talon 9.5-BOW II..
https://www.youtube.com/watch?v=fZqO_O_X0UQ
https://www.youtube.com/watch?v=x--C4KzScOE
http://pipos4x4.rajce.idnes.cz/
21-04-2017 06:28 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro pipos4x4 za tento příspěvek:
pete awd, mmarek, Maacho
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)