Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bydlíky
Autor Zpráva
Gomez Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 150
Připojen(a): 04-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #31
RE: Bydlíky
(01-08-2017 09:00 AM)lucius napsal(a):  
(01-08-2017 08:56 AM)Pakosta napsal(a):  Podle me je to izolacni pena. Delaj se s tim drevostavby. Funguje jako PU. Z mala moc


To mě napadlo použít, ale myslel jsem že jdou jen silné vrstvy

Stříká se to ve vrstvách, který nabydou. Já mám asi 8cm ve stěnách a to stříkal cca na 3x-4x. takže si nějak reguluje v pistoli množství, co stříká a počtem nástřiků pak celkovou tloušťku

JKU 75th Anniversary Alaska project, CRD
ex: BU Renegade
ex: XJ 4.0 nonHO
01-08-2017 10:42 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Gomez za tento příspěvek:
lucius
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #32
RE: Bydlíky
Taky pomalu začínám tahat lesačku na kempovačku, prespani po kopcích kolem chalupy Smíšek Pár věcí jako venkovní nátěr, vnitřní lišty, koupit pořádný matrace a super.Kdysi na ní spadnul nejspíš strom dle tý skoro rozpůlený střechy kterou jsem vyrovnával zeleznyma jeklama.Zatepleno polystirenem.Něco jako Jeepka, srdcovka na který je pořád co dělat Chehták


Přiložené soubory Miniatury
   

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
23-05-2020 08:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #33
RE: Bydlíky
(23-05-2020 08:17 PM)Denylovec napsal(a):  Taky pomalu začínám tahat lesačku na kempovačku, prespani po kopcích kolem chalupy Smíšek Pár věcí jako venkovní nátěr, vnitřní lišty, koupit pořádný matrace a super.Kdysi na ní spadnul nejspíš strom dle tý skoro rozpůlený střechy kterou jsem vyrovnával zeleznyma jeklama.Zatepleno polystirenem.Něco jako Jeepka, srdcovka na který je pořád co dělat Chehták


Přiložené soubory Miniatury
   

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
23-05-2020 08:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Denylovec za tento příspěvek:
JaneK
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #34
RE: Bydlíky
(23-05-2020 08:18 PM)Denylovec napsal(a):  
(23-05-2020 08:17 PM)Denylovec napsal(a):  Taky pomalu začínám tahat lesačku na kempovačku, prespani po kopcích kolem chalupy Smíšek Pár věcí jako venkovní nátěr, vnitřní lišty, koupit pořádný matrace a super.Kdysi na ní spadnul nejspíš strom dle tý skoro rozpůlený střechy kterou jsem vyrovnával zeleznyma jeklama.Zatepleno polystirenem.Něco jako Jeepka, srdcovka na který je pořád co dělat Chehták


Přiložené soubory Miniatury
   

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
23-05-2020 08:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #35
RE: Bydlíky
Nevim proč se mi ty fotky tak točí Chehták


Přiložené soubory Miniatury
       

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
23-05-2020 08:28 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Denylovec za tento příspěvek:
standa.t
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)