Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OffroadPark Dobřany
Autor Zpráva
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #11
RE: OffroadPark Dobřany
(20-07-2017 06:32 PM)standa.t napsal(a):  
(20-07-2017 05:42 PM)Jaci napsal(a):  
(20-07-2017 05:14 PM)PETARDAK napsal(a):  
(20-07-2017 03:54 PM)Jaci napsal(a):  A jinak, (pac jsem tam pri Berounce videl jedine auto v terenu :)) si vas, lestenkare dovoluju pozvat na SUVday 12.8.

Rozčarovánek rozumné datum... vzhledem k tomu, že to je tradiční termín "Milovic"

http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=6353

milovice jsou pro suvecka.???

uprime receno mame problem uz ted vymyslet terminy. a.milovice je to posledni.co me trapi:-)
:-)

Milovice jsou, pro velkou část členů, událostí roku, to už bys mohl za ty léta taky vědět PalecNahoru

ChehtákChehták vsak pisu ze pokud mam vybrat termin, mam probelm - musim vyloucit maraton, trialy a akce kdy pujcujem prostor sousedum... ..a opravdu nejaky milovice resit nemuzu.

SUVday je navic vymyslenej hlavne pro lidi co maji auto na silnici a chteji si to vyzkouset na trati ktera fakt bude i pro brichoplazy (+dalsi trat bude pro trosku vic off auta +volny jezdeni v dalsi narocnejsi casti)


ad telefon: od toho jsou na tabulkach dva, ty taky kolikrat telefon nestihas zvednout :)) A s silencema co prijedou necekani fakt moc nepocitame :))) (byt vitani jsou, ale proste kazdej mame nejakou praci a ne vzdy muzem telefenovat -a obcas je dobry i poslat sms :)))

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
20-07-2017 06:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tarzan68 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 292
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #12
RE: OffroadPark Dobřany
JACI, super, fandím ti, konečně něco i pro nás leštěnkáře, i když mně osobně se to netýká, jelikož bydlím na opačném konci republiky. Dobrý počin PalecNahoru
20-07-2017 08:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Tarzan68 za tento příspěvek:
Jaci
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 1 901
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #13
RE: OffroadPark Dobřany
(20-07-2017 08:48 PM)Tarzan68 napsal(a):  JACI, super, fandím ti, konečně něco i pro nás leštěnkáře, i když mně osobně se to netýká, jelikož bydlím na opačném konci republiky. Dobrý počin PalecNahoru

Taky jsem na druhém konci republiky a jezdim tam.

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
20-07-2017 09:18 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Příspěvků: 6 557
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #14
RE: OffroadPark Dobřany
(20-07-2017 09:18 PM)Jeepa napsal(a):  
(20-07-2017 08:48 PM)Tarzan68 napsal(a):  JACI, super, fandím ti, konečně něco i pro nás leštěnkáře, i když mně osobně se to netýká, jelikož bydlím na opačném konci republiky. Dobrý počin PalecNahoru

Taky jsem na druhém konci republiky a jezdim tam.

Tam jako nejsou větvišky? Chehták

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
20-07-2017 09:32 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #15
RE: OffroadPark Dobřany
vetvicek je dosti :) Ale ne, nebudu strasit - vetve je to posledni - cesty jsou prorezanyna dostatecnou siri. Pro pseudooff/suv udrzujeme trat kterou za sucha projede v poho vetsina osobaku. Jezdila tam pri predvadecce kuga, mam pocit ze to projelo i mondeo st. Do "tezsiho" terenu jsem vzal vyvetrat i tranzita (tvl neskutecny co to auto ve 4kolce bez problemu dalo)

Cilem SUVday je prace umoznit lidem co s tim jezdi po silnici si to vyzkouset (vcetne jizdy v pisku) a hlavne se jim alespon chvilku venovat a vysvetlit jim jak se co ma jet...

Puvodne jsme to planovali spis pro znamy a par lidi a nejak se to asi zvrtlo na vetsi pocet, takz ese tomu venujem trosku vice a a bude tam i par vystavnich suvecek (zatim nebudu rikat znackty, jeste neni vse jiste, ale ford urcite:)) (Ranger, asi i tranzit 4x4 v uprave pro hasice)

Kdyby nekdo chtel prijet treba i jen na cumendu, tak moznost prespani a v nedeli vas urcite hned rano nevyzenem ;-)

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
20-07-2017 09:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #16
RE: OffroadPark Dobřany
Tak pripominam ze jiz tenhle vikend :) Krome pojezdeni bude k videni i par novych aut (ford, kia, renault,dacia, peugeot, mozna hyudai - znacky jako jeep (vsp), nissan, skoda (nekolik v plzni) maji problem s dovolenejma ci spise maji vse na haku)... Jo a taky stanek s doplnky od arb a dalsima

Krome jezdeni (3 prostory - s vyukou a trati pro silnicky, volne jezdeni, "expedice") bude soucasti i soutez o (nejrychlejsi, pokud se vubec podari:)) prujezd louzi, offroad trial, ukazkay a svezeni v zavodnich specialech...

Vecerni posezeni u ohne, moznost prespani a dopoledni jezdeni v celem prostoru....

Ve hre bude 2x vikendove zapujceni noveho Renaultu Kadjar. Bude idelani pocasi - takze kdo nevi co v sobotu, zaregistrujte se a prijedte :)

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
09-08-2017 10:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #17
RE: OffroadPark Dobřany
Sakra, ta Dacia mne nenechava v klidu.....
Tvrďák

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
10-08-2017 08:09 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
mik
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #18
RE: OffroadPark Dobřany
ChehtákChehtákChehták

hele ale ja se klidne priznam ze jsem na ni docela zvedavej. A jinak teda musim rict ze autohornat je firma kde je super jednani a pristup. A to i kdyz sami vi a priznavaji ze jejich cilova skupina je nekde jinde

O vetsine dalsichh oslovenych spolecnosti bych se asi radeji nevyjadroval pac bych mohl byt i sprosty :)) Pri domlouvani akce jsem si velice casto rikal ze bych chtel byt prodejcem vozu a mit vse na haku....

BTW: uz jsi fit, neprijedes na cumendu ??

btw2: pokud by si tam nekdo chtel narychlo udelat (zadarmo resp za ucast ) reklamu, klidne se ozvete

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10-08-2017 08:16 AM od Jaci.)
10-08-2017 08:15 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #19
RE: OffroadPark Dobřany
Jsem uz uplne fit ale pro jistotu jeste vynecham. Milovicti by mi to neodpustili. Tak kdyz nelze byti na dvou mistech soucasne, nebudu radsi nikde. Tvrďák

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
10-08-2017 08:19 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jaci Offline
JFcz-po malých dávkách užívá

Příspěvků: 3 978
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #20
RE: OffroadPark Dobřany
no ja te to neodpustim i tak :)

[Obrázky: image_16_04_15_10_57_10_jf-podpis4.png]
10-08-2017 08:22 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)