Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 1 Hlasů - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Woody WJ 4.7 H.O.
Autor Zpráva
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 18
Připojen(a): 17-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #11
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
Tak konečně jsem nafotil Jeepáka. Zatím tedy v serii.

   
   

Mezitím jsme byli na diagnostice. Motor a převodovka nic nehlásí.

Podvozek očekávaně plave, je potřeba renovace - silenbloky, tlumiče, čepy...
Řízení má standardní vůli.
Ale stav adekvátní kilometrům.

Teď ho zatím čeká výměna náplní, filtrů a svíček.
Na jaro pak rozvrhneme zbytek.

Jo a na zimu jsme obuli Nokian SUV 3

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 HO Overland
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-12-2017 08:44 PM od Woody.)
11-12-2017 07:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Woody za tento příspěvek:
vrchnikocour
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #12
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
Ctihodna kara :)
Interier to ma? :)

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
11-12-2017 07:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Hrvat Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 971
Připojen(a): 18-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #13
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
Tak si to začni psát a za rok za dva si udělej součet za servis, obávám se, že budeš vyděšenej, i když bych ti to samozřejmě nepřál, protože WJ je opravdu (na pohled) krásnej jeep, pro mě asi nejhezčí, ale...
Good luck!

WH 4.7 V8
(Ex WK 5.7 Hemi)
Ex WJ 4.0 I6
Ex WG 3.1 TD
11-12-2017 08:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 18
Připojen(a): 17-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #14
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
(11-12-2017 07:34 PM)LandEagle napsal(a):  Ctihodna kara :)
Interier to ma? :)

Má klasické Overland. Někdo se bohužel vrtal v radiu, odlíhá středový panel.
A radio už má asi něco zasebou, občas se z zničeho nic zesílí a kolečko moc nereaguje (ovládám na volantu). Ale to je taková blbost to budu řešit až časem, stejně jako zesilovač v kufru

   
   

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 HO Overland
11-12-2017 08:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Woody za tento příspěvek:
LandEagle
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 18
Připojen(a): 17-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #15
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
(11-12-2017 08:36 PM)Hrvat napsal(a):  Tak si to začni psát a za rok za dva si udělej součet za servis, obávám se, že budeš vyděšenej, i když bych ti to samozřejmě nepřál, protože WJ je opravdu (na pohled) krásnej jeep, pro mě asi nejhezčí, ale...
Good luck!

Tak s tím sem do toho šel, že to bude chtít investice.
Naštěstí není to everyday car. Na to mám služební Škudku a nemusím ho huntovat.

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 HO Overland
11-12-2017 09:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Woody za tento příspěvek:
vrchnikocour
Hrvat Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 971
Připojen(a): 18-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #16
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
To děláš dobře. Mám to podobně, služební Ochcávka III - jak jsem psal, auto bez duše. Je škoda ta poruchovost WJ, protože to auto je krásný a v terénu umí opravdu hodně! Dobře vybrals benzín i motorizaci celkově, tj. "v hajautputu"...:-) Jestli si ho chceš nechat, dej to do cajku a nelituj kaček, ale s rozumem.
PalecNahoru

WH 4.7 V8
(Ex WK 5.7 Hemi)
Ex WJ 4.0 I6
Ex WG 3.1 TD
11-12-2017 09:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Hrvat za tento příspěvek:
vrchnikocour
vrchnikocour Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 204
Připojen(a): 18-04-2017
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #17
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
Ahoj, ono je to hodně i o tom, v jakém stavu to člověk pořídí a hlavně to pak vše nenechat nakupit... Mně se snad podařilo koupit poměrně dobře, i dle názoru jiných a vzhledem k tomu, co jsem měl možnost předtím vyzkoušet...
Mám ho asi 7 měsíců, najeto cca. 8000 km a když to teď tak z hlavy zkusím shrnout, tak :
- "entry" servis po koupi / výměna komplet náplní, dvě gufera na přídavce a difu /,
svíčky - cca. 15.000,-
- repas vzpěr skla zadních dveří / Gorčák / - cca. 600,-
- renovace volantu /Dvořák/ - cca. 1700,-
- zadní desky včetně opravné sady pístků - 4.200,-
- zadní tyčky stabilizátoru - 800,-
- spínač brzdových světel - 600,-
- geometrie - 900,-

Takže zatím defacto jen běžný servis, ale čeká mě řetěz v přídavce, kloub na kardanu, unašeč a odchází servo pumpa, baterka, což bude cca. 25.000.-

Na druhou stranu si musíme uvědomit, že mluvíme o autech starých 15-20 let, navíc docela specifických, takže s vyššími náklady a s tím, že na něm bude pořád co dělat, je třeba počítat...
Člověk k tomu autu musí mít prostě vztah a musí ho mít rád. A i když tedy nemám H.O., prostě WJ je nej... MrkálekPalecNahoruvalim_se_smichy
11-12-2017 09:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro vrchnikocour za tento příspěvek:
Woody, Hrvat
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 18
Připojen(a): 17-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #18
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
(11-12-2017 09:11 PM)Hrvat napsal(a):  To děláš dobře. Mám to podobně, služební Ochcávka III - jak jsem psal, auto bez duše. Je škoda ta poruchovost WJ, protože to auto je krásný a v terénu umí opravdu hodně! Dobře vybrals benzín i motorizaci celkově, tj. "v hajautputu"...:-) Jestli si ho chceš nechat, dej to do cajku a nelituj kaček, ale s rozumem.
PalecNahoru

Jojo přesně tak jsou to auta bez duše. Škodovkou jedu 160 po dálnici a to ani nespěchám, jen si toho prostě nevšimnu, protože je to odhlučněný a hladce odpružený.
Ale jízdu v Jeepu si užívám i když jedu jen se psem na cvičák Chehták

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 HO Overland
11-12-2017 10:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Woody za tento příspěvek:
Hrvat
Woody Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 18
Připojen(a): 17-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #19
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
(11-12-2017 09:42 PM)vrchnikocour napsal(a):  Ahoj, ono je to hodně i o tom, v jakém stavu to člověk pořídí a hlavně to pak vše nenechat nakupit... Mně se snad podařilo koupit poměrně dobře, i dle názoru jiných a vzhledem k tomu, co jsem měl možnost předtím vyzkoušet...
Mám ho asi 7 měsíců, najeto cca. 8000 km a když to teď tak z hlavy zkusím shrnout, tak :
- "entry" servis po koupi / výměna komplet náplní, dvě gufera na přídavce a difu /,
svíčky - cca. 15.000,-
- repas vzpěr skla zadních dveří / Gorčák / - cca. 600,-
- renovace volantu /Dvořák/ - cca. 1700,-
- zadní desky včetně opravné sady pístků - 4.200,-
- zadní tyčky stabilizátoru - 800,-
- spínač brzdových světel - 600,-
- geometrie - 900,-

Takže zatím defacto jen běžný servis, ale čeká mě řetěz v přídavce, kloub na kardanu, unašeč a odchází servo pumpa, baterka, což bude cca. 25.000.-

Na druhou stranu si musíme uvědomit, že mluvíme o autech starých 15-20 let, navíc docela specifických, takže s vyššími náklady a s tím, že na něm bude pořád co dělat, je třeba počítat...
Člověk k tomu autu musí mít prostě vztah a musí ho mít rád. A i když tedy nemám H.O., prostě WJ je nej... MrkálekPalecNahoruvalim_se_smichy

Ten Entry servis budu mít podobnej + ještě filry.

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 HO Overland
11-12-2017 10:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Hrvat Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 971
Připojen(a): 18-09-2014
Přidat uživateli hodnocení 7
Příspěvek: #20
RE: Woody WJ 4.7 H.O.
(11-12-2017 10:17 PM)Woody napsal(a):  
(11-12-2017 09:11 PM)Hrvat napsal(a):  To děláš dobře. Mám to podobně, služební Ochcávka III - jak jsem psal, auto bez duše. Je škoda ta poruchovost WJ, protože to auto je krásný a v terénu umí opravdu hodně! Dobře vybrals benzín i motorizaci celkově, tj. "v hajautputu"...:-) Jestli si ho chceš nechat, dej to do cajku a nelituj kaček, ale s rozumem.
PalecNahoru

Jojo přesně tak jsou to auta bez duše. Škodovkou jedu 160 po dálnici a to ani nespěchám, jen si toho prostě nevšimnu, protože je to odhlučněný a hladce odpružený.
Ale jízdu v Jeepu si užívám i když jedu jen se psem na cvičák Chehták
Ještě, aby sis to neužíval, když máš V8...nota bene s tím akt nejlepším zvukem z V8 co znám!! Chehták Ani V8 od VW prostě není tak pěkně "hrubej" a "sexy", takže PalecNahoru

WH 4.7 V8
(Ex WK 5.7 Hemi)
Ex WJ 4.0 I6
Ex WG 3.1 TD
11-12-2017 10:33 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)