Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada při koupi
Autor Zpráva
KarelCB Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 2
Připojen(a): 05-12-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Rada při koupi
Ahoj jsem tu nový a mám na Vás dotaz, rád bych pořídil vozítko a to za cenu cca 80-90 tis. Tak aby mi vydrželo cca rok. Rád bych něco většího než osobák a proto se ptám co by jste mi doporučili na co si dát pozor atd.
Našel jsem tento inzerát https://www.sauto.cz/osobni/detail/jeep/...oFrom=list
https://www.sauto.cz/osobni/detail/jeep/...oFrom=list co si o tom myslíte ?
Ještě jednou děkuji za jakékoli info :-)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-12-2017 10:34 PM od KarelCB.)
05-12-2017 10:08 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
vrchnikocour Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 204
Připojen(a): 18-04-2017
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #2
RE: Rada při koupi
Odkazy neexistují... Zklamánek
05-12-2017 10:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KarelCB Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 2
Připojen(a): 05-12-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Rada při koupi
Opraveno, děkuji za upozornění ;-)
05-12-2017 10:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Renije Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 673
Připojen(a): 11-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Rada při koupi
Ahoj.

Co s tím autem budeš dělat? Budeš ho mít jen tak na blbnutí, každodenní ježdění nebo na tahání vleku?

xj -> zj -> kj -> wg -> 95ZJ i6 + 01KJV6
773 678 45pět
06-12-2017 07:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mucha Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 103
Připojen(a): 20-11-2017
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #5
RE: Rada při koupi
3,1 TD ? a pak 3,7benzín? vůbec nevíš co chceš a s 80 tisíci dej od jeepu ruce pryč
06-12-2017 08:09 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Mucha za tento příspěvek:
Hrvat
Zizal Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 299
Připojen(a): 08-06-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #6
RE: Rada při koupi
To KJ má jednu drobnou chybičku - je to 4x2. Úplně baz výbavy a US verze.
06-12-2017 06:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Zizal za tento příspěvek:
standa.t, Elvis
Vojta Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 474
Připojen(a): 05-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #7
RE: Rada při koupi
(06-12-2017 08:09 AM)Mucha napsal(a):  3,1 TD ? a pak 3,7benzín? vůbec nevíš co chceš a s 80 tisíci dej od jeepu ruce pryč

Musíš být velice zdatný psycholog, že tak rychle dojdeš k tak jednoznačnému závěru :o))). No a dobrá rada na závěr se cení :o)) Znáš ještě nějaké značky vozů, od kterých by s tímto finančním obnosem měl dát dotyčný ruce pryč? :o)

Ale k tématu.... Od wj dej skutečně ruce pryč, myslím, že si ušetříš spoustu problémů. KJ ? Pokud Ti nevadí, že to není čtyřkolka.... Ale není to větší než běžné auto, ale jen vyšší, místa tam víc nebude...

Nemusím, ale když chci, tak můžu.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07-12-2017 09:06 AM od Vojta.)
07-12-2017 09:03 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 595
Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #8
RE: Rada při koupi
Je pravda ze zrovna Jeep jako takovej, neni moc pro setrilky :) Prevazne to koupime odjete s podvozkem na totalku :)
Musis mit trochu srdicka a pak bankovek. Jsem ale uz dost nasiraci na to dogma o cenach.
Jestli se to tady nekomu nelibi, muze si klidne tahnout na jine forum. Ano Jeep je drahej novej i ojetej. Prevazna vetsina uzivatelu ma ojeteho mazla. Nekdo ma starsi model bo novej Jeep je nuda. Nekdo ma plnokrevnika,nekdo SUV.

Nekdo ho proste chce pro auru znacky Jeep. Hold si proste prisetri na servis,ale ma proste to co si vysnil. Nekdo to poridi jako hura akce, pak zjisti ze to nedava na servise. Takovehle lidi se ale velice rychle vyselektuji. Ja mam Jeepa skoro rok, ale u US aut jsem zustal. Nadelil jsem mu LPG a tedka dalsi servis. Jestli ho prodam, tak ale zas bude jine US auto. Mam rad to odliseni od masnaku na silnici. Do US veci delam cca 18 let. Mam to auto a znacku uprime rad. Ale tohle vecne rejpani na fandovskem foru nechapu. Beru to obecne, tak se hnedka nekdo nenasirejte. Ale brecet si muzete na zahradce u piva se skodovkarema. Chlapsky si priznam ze Jeep ma vetsi naklady nez treba nemci. Ale dorite mam Jeepa, a tak nebrecim a platim. To same je s HD, trepe se to,ukapava to, ojete to stoji ranec. Japonske motorky jsou vymazlene,levnejsi,lepsi. Ale nemaj srdicko,auru,dusi. Kupujem si nejen auto,ale neco vic v zemi kde vladla skoda 100-120 :) V dnesni dobe si behem 10vterin zjistim ceny dilu. Nikdo me nenutil si to auto kupovat. Tvrďák Cus a kolama dolu vy majitele tech drahejch US sracek. Chehták

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
07-12-2017 01:00 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 7 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro mfence za tento příspěvek:
sam, Tarzan68, Jarda K, PavelP, PAPIN, rammstein, pete awd
doktor K Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 54
Připojen(a): 03-02-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: Rada při koupi
(07-12-2017 01:00 PM)mfence napsal(a):  Je pravda ze zrovna Jeep jako takovej, neni moc pro setrilky :) Prevazne to koupime odjete s podvozkem na totalku :)
Musis mit trochu srdicka a pak bankovek. Jsem ale uz dost nasiraci na to dogma o cenach.
Jestli se to tady nekomu nelibi, muze si klidne tahnout na jine forum. Ano Jeep je drahej novej i ojetej. Prevazna vetsina uzivatelu ma ojeteho mazla. Nekdo ma starsi model bo novej Jeep je nuda. Nekdo ma plnokrevnika,nekdo SUV.

Nekdo ho proste chce pro auru znacky Jeep. Hold si proste prisetri na servis,ale ma proste to co si vysnil. Nekdo to poridi jako hura akce, pak zjisti ze to nedava na servise. Takovehle lidi se ale velice rychle vyselektuji. Ja mam Jeepa skoro rok, ale u US aut jsem zustal. Nadelil jsem mu LPG a tedka dalsi servis. Jestli ho prodam, tak ale zas bude jine US auto. Mam rad to odliseni od masnaku na silnici. Do US veci delam cca 18 let. Mam to auto a znacku uprime rad. Ale tohle vecne rejpani na fandovskem foru nechapu. Beru to obecne, tak se hnedka nekdo nenasirejte. Ale brecet si muzete na zahradce u piva se skodovkarema. Chlapsky si priznam ze Jeep ma vetsi naklady nez treba nemci. Ale dorite mam Jeepa, a tak nebrecim a platim. To same je s HD, trepe se to,ukapava to, ojete to stoji ranec. Japonske motorky jsou vymazlene,levnejsi,lepsi. Ale nemaj srdicko,auru,dusi. Kupujem si nejen auto,ale neco vic v zemi kde vladla skoda 100-120 :) V dnesni dobe si behem 10vterin zjistim ceny dilu. Nikdo me nenutil si to auto kupovat. Tvrďák Cus a kolama dolu vy majitele tech drahejch US sracek. Chehták


Musim jen souhlasit.mam KJ dva roky. Ted jsem ho chtel prodat. Den pred prodejem jse, to zrusil. Za ty dva roky to byl jen olej a zarovky. Nikdy me nikde nenechal a tak me ho bylo lito prodat. Zainvestuji vstriky, udelame sinbloky a seridit zadni napravu a bude doma dal. Sice nesplnuje to co jsem chcel po nem, ale velikosti, pohodovou jizdou atd je v pohode. Dily sehnatelne a dostupne. Spis je problem sehnat servis kterej to nezmasti. Proste je to jeep a urcity druh jizdy a zivota oproti normalnim skatulim na kolech
07-12-2017 01:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #10
RE: Rada při koupi
(07-12-2017 01:59 PM)doktor K napsal(a):  
(07-12-2017 01:00 PM)mfence napsal(a):  Je pravda ze zrovna Jeep jako takovej, neni moc pro setrilky :) Prevazne to koupime odjete s podvozkem na totalku :)
Musis mit trochu srdicka a pak bankovek. Jsem ale uz dost nasiraci na to dogma o cenach.
Jestli se to tady nekomu nelibi, muze si klidne tahnout na jine forum. Ano Jeep je drahej novej i ojetej. Prevazna vetsina uzivatelu ma ojeteho mazla. Nekdo ma starsi model bo novej Jeep je nuda. Nekdo ma plnokrevnika,nekdo SUV.

Nekdo ho proste chce pro auru znacky Jeep. Hold si proste prisetri na servis,ale ma proste to co si vysnil. Nekdo to poridi jako hura akce, pak zjisti ze to nedava na servise. Takovehle lidi se ale velice rychle vyselektuji. Ja mam Jeepa skoro rok, ale u US aut jsem zustal. Nadelil jsem mu LPG a tedka dalsi servis. Jestli ho prodam, tak ale zas bude jine US auto. Mam rad to odliseni od masnaku na silnici. Do US veci delam cca 18 let. Mam to auto a znacku uprime rad. Ale tohle vecne rejpani na fandovskem foru nechapu. Beru to obecne, tak se hnedka nekdo nenasirejte. Ale brecet si muzete na zahradce u piva se skodovkarema. Chlapsky si priznam ze Jeep ma vetsi naklady nez treba nemci. Ale dorite mam Jeepa, a tak nebrecim a platim. To same je s HD, trepe se to,ukapava to, ojete to stoji ranec. Japonske motorky jsou vymazlene,levnejsi,lepsi. Ale nemaj srdicko,auru,dusi. Kupujem si nejen auto,ale neco vic v zemi kde vladla skoda 100-120 :) V dnesni dobe si behem 10vterin zjistim ceny dilu. Nikdo me nenutil si to auto kupovat. Tvrďák Cus a kolama dolu vy majitele tech drahejch US sracek. Chehták


Musim jen souhlasit.mam KJ dva roky. Ted jsem ho chtel prodat. Den pred prodejem jse, to zrusil. Za ty dva roky to byl jen olej a zarovky. Nikdy me nikde nenechal a tak me ho bylo lito prodat. Zainvestuji vstriky, udelame sinbloky a seridit zadni napravu a bude doma dal. Sice nesplnuje to co jsem chcel po nem, ale velikosti, pohodovou jizdou atd je v pohode. Dily sehnatelne a dostupne. Spis je problem sehnat servis kterej to nezmasti. Proste je to jeep a urcity druh jizdy a zivota oproti normalnim skatulim na kolech

nenašel jsem na Zeměkouli auto, který by splňovalo vše, co bych chtěl. Jeep mi ale splňuje od všeho trošku - kompromis s kterým jsem spokojenej. Nekompromisní kompromis PalecNahoru Mrkálek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
07-12-2017 02:22 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
zapa
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)