Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.7 CRD , nouzový režim
Autor Zpráva
pecik Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 16-12-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #51
RE: 2.7 CRD , nouzový režim
(07-03-2018 04:52 PM)palo-cherokee napsal(a):  
(07-03-2018 11:45 AM)JaneK napsal(a):  Jak to ten kulisak automechanik dokazal zamaskovat, ze se to projevilo az po 50km NápadíkNevěřícník

Janku úplne normálne A nie len u nás. Tento trend už prevzali aj allah akbar Autohandel GmbH na západ od nás. Vidím to dnes a denne. Aj dnes tu bola podobná 2,7. Pán to kúpil z východného Reichu a teraz má hlavu v smútku.
Všetky vstreky v asfalte. Ale predtým pekne oškrabané a vyleštené a ešte aj okolo vstrekov máznutý silikón aby to hneď nebolo vidnoble_ju
O vstřikách v asfaltě a o škrábání mě servis Koudelka také říkal. Kde se to škrábe a proč ? Díky pecik
18-03-2018 01:13 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pecik Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 16-12-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #52
(17-03-2018 10:13 PM)midnight_man napsal(a):  Dá sa to aj bez demontaze motora...

bud to pustis motor cca 20cm dole

alebo vyrezes 2 kruhové otvory nad motorom, tak aby si vybral posledné 2 vstrekovače.

Ja som tiez pustal motor dole, skoro 2 dni roboty...dnes by som sa na to vysral a pekne rezal.
Puvodně mysleli že jen spustí motor, ale vstřik držel prej docela dost. Tak motor ven. Jinak řezání do karoserie mě nabízel i servis Jeep v HK. Ale to jsem nechtěl. Je mě toho auta líto :-). Snad mě to, jak se k němu chovám já, vrátí i on :-).
18-03-2018 01:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda K Offline
Vlašimský pózér

Připojen(a): 15-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #53
No! To je přístup, který naprosto chápu.
Ale čas mě naučil, že na přísloví Čiň čertu dobře, peklem se ti odmění něco bude...Nevěřícník

Si vis pacem, para bellum.
.... jen z mých mrtvých chladnoucích rukou.

WG 2,7 CRD Limited '04
18-03-2018 04:01 PM
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 62
Příspěvek: #54
(17-03-2018 10:13 PM)midnight_man napsal(a):  Dá sa to aj bez demontaze motora...

bud to pustis motor cca 20cm dole

alebo vyrezes 2 kruhové otvory nad motorom, tak aby si vybral posledné 2 vstrekovače.

Ja som tiez pustal motor dole, skoro 2 dni roboty...dnes by som sa na to vysral a pekne rezal.

Rezanie je prasačina. A niekedy to aj tak nepomôže. Hlavne ak máš tie vstreky trhať hydraulikou. Spustiť motor dole je robota na 4 hodiny

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
18-03-2018 06:20 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)