Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je čas vyměnit Jeepa
Autor Zpráva
mfence Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 09-12-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #21
RE: Je čas vyměnit Jeepa
.....
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17-02-2018 09:32 AM od mfence.)
17-02-2018 09:21 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #22
Az tak jo? To je tenhle motor takova sragora?

Ja myslel ze breci nad vymenou starejch dilu.

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
17-02-2018 09:22 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Magdon Offline
pokročilý začátečník

Připojen(a): 21-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #23
(17-02-2018 09:22 AM)mfence napsal(a):  Az tak jo? To je tenhle motor takova sragora?

Ja myslel ze breci nad vymenou starejch dilu.

Ten motor není nic moc, ale když se k němu člověk chová slušně, bývá to v pohodě. Teda až do nedávna. Za poslední 3 roky mě opravy motoru stály nějakejch 70000 Kč, a to už fakt přestává bejt sranda.
To auto miluju (přítelkyně říká, že víc, než jí Chehták ), je to téměř unikát, téměř v originálním stavu, starý 23 let a příští tejden ho budu mít přesně 10 let, nerad se s ním budu loučit, ale i láska má svý meze.
Sám si toho na autě moc nenadělám. Za prvé není kde (parkuju v modrý rezidentský zóně uprostřed Prahy), za druhý nemám potřebnej vercajk, za třetí jsem bez pár let 3x starší než to auto a když se pod něj nasoukám, nemusel bych už taky vylést Rozčarovánek . Mám sice šikovnýho servisáka, ale ani on neumí zázraky.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17-02-2018 10:20 AM od Magdon.)
17-02-2018 09:53 AM
Magdon Offline
pokročilý začátečník

Připojen(a): 21-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 9
Příspěvek: #24
(16-02-2018 11:48 PM)mfence napsal(a):  Jak prestava bejt unosna? Menil jsi stale stejne dily opakovane? Nebo se dosira vzdy neco jineho?

JE to proste stare auto no :) Narozdil od cloveka se ale da vse vymenit :)

No, většinou se mimo pár dílů (panhardka, kříže kardanky, ložisko kladky řemene...) sere pokaždý něco jinýho. Jenže v poslední době se začal srát motor a jeho příslušenství (i když ani na něm toho moc původního už nezůstalo). Momentálně mi zapadá nafta a neadaří se to najít. Muselo se ručně dočerpat. Nedávno mi vyměnili už několikrát opravovaný filtr s ruční pumpičkou (při ručním pumpování z ní stříkala nafta na všechny strany). Originál stojí cca 11000 Kč, takže jsem dostal náhradu s jakýmsi čerpacím balonkem. Moc to nepomohlo a ukázako se, že je netěsnost na vstřikovacím čerpadle. Takže výměna za repasovaný (nový bych asi nezaplatil). nějakou dobu to bylo v pohodě (auťák dokonce mnohem líp jezdil), ale před pár dny už jsem zase skoro nenastartoval a nepomáhalo ani ruční dočerpání. Těsně před totálním vybitím baterky jsem dostal nápad. Zatím co já startoval, kolega intenzivně mačkal balonek. Chytlo i s tou skoro vybitou baterko prakticky hned. Servisák má dovolenou, takže za ním zajedu hned v pondělí (teda pokud se mi podaří nastartovat Váhaveček ) Servisák je šikovnej, věřím, že to nakonec dohromady dá, ale už ňák nemám trpělivost čekat, kdy se zase co vysype.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 17-02-2018 10:13 AM od Magdon.)
17-02-2018 10:09 AM
mfence Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #25
Tak to je teda velkej vopruz :( To uz je pak kazdy zakaslani auta neprijemny.

Jeep Grand Cherokee 2004, 4.7 H.O. 190kw Overland. Hulvát a Darmožrout.
17-02-2018 10:23 AM
PavelP Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 17-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #26
(17-02-2018 10:09 AM)Magdon napsal(a):  
(16-02-2018 11:48 PM)mfence napsal(a):  Jak prestava bejt unosna? Menil jsi stale stejne dily opakovane? Nebo se dosira vzdy neco jineho?

JE to proste stare auto no :) Narozdil od cloveka se ale da vse vymenit :)

No, většinou se mimo pár dílů (panhardka, kříže kardanky, ložisko kladky řemene...) sere pokaždý něco jinýho. Jenže v poslední době se začal srát motor a jeho příslušenství (i když ani na něm toho moc původního už nezůstalo). Momentálně mi zapadá nafta a neadaří se to najít. Muselo se ručně dočerpat. Nedávno mi vyměnili už několikrát opravovaný filtr s ruční pumpičkou (při ručním pumpování z ní stříkala nafta na všechny strany). Originál stojí cca 11000 Kč, takže jsem dostal náhradu s jakýmsi čerpacím balonkem. Moc to nepomohlo a ukázako se, že je netěsnost na vstřikovacím čerpadle. Takže výměna za repasovaný (nový bych asi nezaplatil). nějakou dobu to bylo v pohodě (auťák dokonce mnohem líp jezdil), ale před pár dny už jsem zase skoro nenastartoval a nepomáhalo ani ruční dočerpání. Těsně před totálním vybitím baterky jsem dostal nápad. Zatím co já startoval, kolega intenzivně mačkal balonek. Chytlo i s tou skoro vybitou baterko prakticky hned. Servisák má dovolenou, takže za ním zajedu hned v pondělí (teda pokud se mi podaří nastartovat Váhaveček ) Servisák je šikovnej, věřím, že to nakonec dohromady dá, ale už ňák nemám trpělivost čekat, kdy se zase co vysype.

Hmmm tak to je opravdu lepší se s ním rozloučit dokud jede Rozčarovánek

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 H.O. Overland Gaz LPG
BMW E 39 540 iA 4,4 V8 210 kW
Vosum hrnců je vosum hrnců,objem ničím nenahradíš JazykoPlaz
17-02-2018 10:39 AM
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #27
Tohle by ti vyřešilo problémy s motorem :)

https://cumminsengines.com/repower.aspx

[Obrázky: R2.8_Cam01.jpg]

2007 JKU Sahara, benál + automat
17-02-2018 10:41 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)