Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
Autor Zpráva
Carguy Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 8
Připojen(a): 27-05-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
Nazdar všetci :) Zasielam link na nový videotest Jeepu Renegade 2.0 MJT Night Eagle - https://youtu.be/mGTHRlm6_Po
27-05-2018 01:40 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #2
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
ztráta času PalecDolu

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
27-05-2018 02:11 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #3
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
Možná by bylo lepší, kdybys přišel a na rovinu se představil jako autor video a kanálu (nebo někdo blízce spřízněný s autorem)... Mrkálek

Jinak ti držím palce, videí o autech je na netu 3 naholou , takže uspět nebude snadné...

Pár rad:
- to švenkováni kamery mi lezlo na nervy už asi po třetím švenku, cos ho udělal...
- snaž se vypustit maximum slovní vaty, ať je to stručné a svižné...
- ukaž něco, co jinde neukazují (nevím co, kdybych to věděl, dělám svůj kanál, ale když chceš vyniknout musíš si najít nějakou niku)

Zkouknul jsem asi tak 4 minuty, víc to mou pozornost neudrželo (možná proto, že je to Fiat)...

22 minut, to je polovina televizního pořadu Autosalon, tam stihnou 5 aut a ještě soutěž a nějaké aktuality... Máš to dlouhý...

Tak snad ti konstruktivní kritika pomůže k úspěchu... PalecNahoru

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
27-05-2018 05:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
kaktuso
Carguy Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 8
Připojen(a): 27-05-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
(27-05-2018 05:03 PM)SleepyDelegate napsal(a):  Možná by bylo lepší, kdybys přišel a na rovinu se představil jako autor video a kanálu (nebo někdo blízce spřízněný s autorem)... Mrkálek

Jinak ti držím palce, videí o autech je na netu 3 naholou , takže uspět nebude snadné...

Pár rad:
- to švenkováni kamery mi lezlo na nervy už asi po třetím švenku, cos ho udělal...
- snaž se vypustit maximum slovní vaty, ať je to stručné a svižné...
- ukaž něco, co jinde neukazují (nevím co, kdybych to věděl, dělám svůj kanál, ale když chceš vyniknout musíš si najít nějakou niku)

Zkouknul jsem asi tak 4 minuty, víc to mou pozornost neudrželo (možná proto, že je to Fiat)...

22 minut, to je polovina televizního pořadu Autosalon, tam stihnou 5 aut a ještě soutěž a nějaké aktuality... Máš to dlouhý...

Tak snad ti konstruktivní kritika pomůže k úspěchu... PalecNahoru

Ďakujem za názor. Áno, ja som autor videa, myslel som, že to bude jasné z môjho postu ;) Tú vatu budem musieť odstrániť, tá vadí aj mne, akurát s tou dĺžkou videa toho veľa nespravím... V tom sa to snažím robiť inak, väčšina ostatných to robí krátko, lebo narýchlo vymenujú nejaké základné technické informácie, pár dojmov a to je všetko. Ja chcem tie testy robiť tak, aby som detailne ukázal testované auto, najmä tie jeho praktické stránky a veci, s ktorými ľudia reálne prídu do styku a nehovoriť zbytočné technické údaje. Veľa zahraničných kanálov robí 30 minútové detailné testy a majú obrovskú sledovanosť, takže uvídíme, ako sa to uchytí tu ;)
27-05-2018 06:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Carguy za tento příspěvek:
SleepyDelegate
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #5
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
Tak v tom případě mě odradilo asi to, že je to Fiat a vůbec, ale ani trochu se mi tohle auto nelíbí...

Jak říkám, držím ti palce! Každý, kdo něco dělá, si zaslouží obdiv... Tak ať máš hodně "fanůšikov"! Chehták

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
27-05-2018 06:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
Carguy
Carguy Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 8
Připojen(a): 27-05-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #6
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
(27-05-2018 06:22 PM)SleepyDelegate napsal(a):  Tak v tom případě mě odradilo asi to, že je to Fiat a vůbec, ale ani trochu se mi tohle auto nelíbí...

Jak říkám, držím ti palce! Každý, kdo něco dělá, si zaslouží obdiv... Tak ať máš hodně "fanůšikov"! Chehták

Díky moc :)
27-05-2018 06:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #7
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
Je fakt, že jsem zrovna nedávno vybíral nové auto a to jsem taková dlouhá videa jako děláš ty, hledal... Takže kdybys udělal video na auto, které jsem chtěl a hledal jsem o něm maximum informací, tak bych ti byl vděčný za 22 minut video.. PalecNahoru

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
27-05-2018 06:29 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
lucius Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 6 592
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 41
Příspěvek: #8
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
Tak jsem se taky chvíli díval. Nikdy recenze nevyhledávám, ale jednou jsem jednu dokoukal dokonce. Naběhla mě po nějakým videu. A líbilo se mě jak to ten kluk dělá Mrkálek
Možná bych ti poradil. Pořiď si stativ a stoupni si k autu ať jsi vidět jak to auto prezentuješ.
Tady je ta recenze co mě zaujala, že jsem vydržel do konce. Možná ti bude inspirací. Nebo ne Mrkálek




Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992;
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
27-05-2018 07:20 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Carguy Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 8
Připojen(a): 27-05-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
(27-05-2018 07:20 PM)lucius napsal(a):  Tak jsem se taky chvíli díval. Nikdy recenze nevyhledávám, ale jednou jsem jednu dokoukal dokonce. Naběhla mě po nějakým videu. A líbilo se mě jak to ten kluk dělá Mrkálek
Možná bych ti poradil. Pořiď si stativ a stoupni si k autu ať jsi vidět jak to auto prezentuješ.
Tady je ta recenze co mě zaujala, že jsem vydržel do konce. Možná ti bude inspirací. Nebo ne Mrkálek




Díky, tohto chalana som ešte nevidel... A robí to fakt dobre :D
27-05-2018 07:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #10
RE: Jeep Renegade - je pravým Jeepom?
tak jsem to vytrpěl celý, no na reklamu je to příšerně dlouhý a nudný - úkol zněl asi jasně: 22minut žvanit o jednom autě. Co jsem se z videa dověděl za 12 minut, bych naživo věděl za minutu a půl. Videí je natočeno miliony, čas je drahej, tohle nemá podle mne perspektivu. Navíc, aby mohl člověk žvanit do mikrofonu, musí mít talent, příjemnej hlas, tohle mi připomíná spíš fotbalistu po zápase, jak mluví s novináři.
Myslim, že užitečnější bys byl, kdyby ses ty auta naučil opravovat, kecat by chtěl každej, makat nikdo Mrkálek

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
27-05-2018 07:36 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)