Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P:WJ 4,0 LPG 4x4
Autor Zpráva
Jelen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 24-07-2013
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #1
Zdar a sílu,
prodám své WJ 4,0 LPG, 1999, pořizuju jiné auto, silničního plazivce a živit k tomu ještě WJ nemůžu, kor když teď bude vyžadovat investice.

popis a stav v kostce:

Jedná se o stříbrné laredo, s nášlapy. Nezvyšované, v terénu také netrápené, najeto cca 350 000km, koupil jsem ho s kleklým motorem a nechal nainstalovat motor jiný, koupený na inzerát. Převodovka řadí, celkem plynule, motor jede. Jinak je to rozhrkaná popelnice. Zadní destičky jsou sjeté na plech, koroze (co vím) zadního pravého lemu u dveří, koroze PZ podběhu dole jak přechází do podlahy, shnilý levý přední blatník (k vozu nový, nenalakovaný). Stabilizátory vzadu vymlácené a páté dveře trochu promáčklé vpravo od značky. Zadní nárazník lehce poškozený požárem, ale není to žádná tragédie, gumy sjeté zimáky (přední už za hranicí, kdy by se dalo přimhouřit oko). STK propadla v květnu. Jo a levé zadní okno nefunguje, Tedy funguje, jede dolu, ale už ne nahoru, proto jsem odpojil páčku stahování. Myslím si, že závada je v ní. Po přepojení drátů u motorku klemou to vyjelo nahoru bez problému.

Teď pozitiva:

Nové přední náboje kol, nové přední kotouče a destičky, nový chladič, nový LPG systém, včetně bomby, takže na nějakou dobu pokoj, vloni nové čepy řízení, centrál s vystřelovacím klíčem, tažné zařízení (mám dojem, že na 3 tuny, ale nechci kecat, v případě zájmu mrknu do TP).

S trochou lásky to bude zas pěkný a spolehlivý stroj, ale teď, jak to prodávám, je to na díly, nebo na opravu.

Cena: pokud se to prodá rychle, tak mi bude stačit 50 000, ekodaň se neplatí.

fotky lepší nemám, stejně je asi nejlepší to vidět osobně.

Přiložené soubory Miniatury

1999 WJ 4.0 Laredo
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-07-2018 07:14 PM od Jelen.)
05-07-2018 07:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PavelP Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 17-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #2
RE: P:WJ 4,0 LPG 4x4
(05-07-2018 07:11 PM)Jelen napsal(a):  Zdar a sílu,
prodám své WJ 4,0 LPG, 1999, pořizuju jiné auto, silničního plazivce a živit k tomu ještě WJ nemůžu, kor když teď bude vyžadovat investice.

popis a stav v kostce:

Jedná se o stříbrné laredo, s nášlapy. Nezvyšované, v terénu také netrápené, najeto cca 350 000km, koupil jsem ho s kleklým motorem a nechal nainstalovat motor jiný, koupený na inzerát. Převodovka řadí, celkem plynule, motor jede. Jinak je to rozhrkaná popelnice. Zadní destičky jsou sjeté na plech, koroze (co vím) zadního pravého lemu u dveří, koroze PZ podběhu dole jak přechází do podlahy, shnilý levý přední blatník (k vozu nový, nenalakovaný). Stabilizátory vzadu vymlácené a páté dveře trochu promáčklé vpravo od značky. Zadní nárazník lehce poškozený požárem, ale není to žádná tragédie, gumy sjeté zimáky (přední už za hranicí, kdy by se dalo přimhouřit oko). STK propadla v květnu. Jo a levé zadní okno nefunguje, Tedy funguje, jede dolu, ale už ne nahoru, proto jsem odpojil páčku stahování. Myslím si, že závada je v ní. Po přepojení drátů u motorku klemou to vyjelo nahoru bez problému.

Teď pozitiva:

Nové přední náboje kol, nové přední kotouče a destičky, nový chladič, nový LPG systém, včetně bomby, takže na nějakou dobu pokoj, vloni nové čepy řízení, centrál s vystřelovacím klíčem, tažné zařízení (mám dojem, že na 3 tuny, ale nechci kecat, v případě zájmu mrknu do TP).

S trochou lásky to bude zas pěkný a spolehlivý stroj, ale teď, jak to prodávám, je to na díly, nebo na opravu.

Cena: pokud se to prodá rychle, tak mi bude stačit 50 000, ekodaň se neplatí.

fotky lepší nemám, stejně je asi nejlepší to vidět osobně.

Ahoj jestli je to i s tím letadlem BERU Chehták

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 H.O. Overland Gaz LPG
BMW E 39 540 iA 4,4 V8 210 kW
Vosum hrnců je vosum hrnců,objem ničím nenahradíš JazykoPlaz
Fiat Ducato 120 Multijeet 2,3D
05-07-2018 08:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jelen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvek: #3
Lepší fotky jsem v tu chvíli nenašel. Chehták

1999 WJ 4.0 Laredo
05-07-2018 10:28 PM
Jelen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvek: #4
Prodáno. Dnes odjel s novými majiteli do nového domova. Snad bude sloužit ke spokojenosti. Nový majitel je zde z fóra, tak nechám na něm, jestli se přizná, nebo ne.

Bude se mi stýskat. Do budoucna bez Jeepu však nechci zůstat. Jednou si pořídím svůj vysněný SJ Grand Wagoneer.

1999 WJ 4.0 Laredo
14-07-2018 01:06 PM
mmarek Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 04-06-2012
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #5
Nemam to proc tajit, takze ano, odjel do Ostravy. ;) Poladi se trochu kosmetika, par technickych veci a bude ok. Jsem si sam na sebe upletl zase bic... :)

Diky za obchod.

Jeep Grand Cherokee WJ 4.0 (LPG), + 6", Command-Trac (NP241) + SYE, 37" Maxxis CC, HD trackbar, longarmy - přední 3link, zadní triangulated 4link, nápravy z trola...
14-07-2018 07:18 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro mmarek za tento příspěvek:
Luma, Jelen, PavelP
Rennie Offline
OSTRAVAK

Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #6
(14-07-2018 07:18 PM)mmarek napsal(a):  Nemam to proc tajit, takze ano, odjel do Ostravy. ;) Poladi se trochu kosmetika, par technickych veci a bude ok. Jsem si sam na sebe upletl zase bic... :)

Diky za obchod.
Ajeje to zase bude stavba

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
15-07-2018 11:12 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mmarek Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #7
Nic takoveho. :) Jen servis jak jsem psal vyse a uvedeni do pohledove uchazejiciho stavu plus 2" nahoru, protoze v serii na unavenych pruzinach to je takove brichoplazi.

Jeep Grand Cherokee WJ 4.0 (LPG), + 6", Command-Trac (NP241) + SYE, 37" Maxxis CC, HD trackbar, longarmy - přední 3link, zadní triangulated 4link, nápravy z trola...
15-07-2018 11:22 AM
sonix Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 15-08-2013
Příspěvek: #8
(15-07-2018 11:22 AM)mmarek napsal(a):  Nic takoveho. :) Jen servis jak jsem psal vyse a uvedeni do pohledove uchazejiciho stavu plus 2" nahoru, protoze v serii na unavenych pruzinach to je takove brichoplazi.

stavbu jsi uz prodal?.-)

Ničitel Jeepů :)
Čím více je auto teréní,tím dál pro něj pojedete traktorem....
16-07-2018 07:16 PM
mmarek Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #9
Neprodal, zustava doma. :) Akorat asi kvuli prostoru na vetsi cestovani poridime nejaky bydlik, jak to ma Lumir.

16-07-2018 07:26 PM
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #10
Tvl tri stavari se sesli :-D :-D :-D

Odesláno z Mate9 pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
19-07-2018 06:03 AM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro KaCzaba za tento příspěvek:
mmarek
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)