Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arab na prodej
Autor Zpráva
Atahualpa Offline
Forever Young

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Arab na prodej
Prodám WJ 4,7 V8 LPG r.v. 2004, najeto 98 000 km
Cena 150 000Kč
Tažné, 2x komplet kola + nepoužitá rezerva. Zimáky jsou letos nový, letní už nic moc. Loni nová nádrž LPG. Auto už teď víceméně stojí, pořídil jsem ho kvůli tahání karavanu.
Je to Arab z SAE, takže nemá vyhřívání sedaček, jinak ale vše komplet, jak má být.
Nedostatky: Bouchlej zadní nárazník ale nic hroznýho, je potřeba nechat seštelovat plyn, tady to prostě nikdo nedá. Při rychlejší jízdě jsou cejtit vibrace, čepy nový, napadá mě ještě kardan ale taky nic hroznýho. Servis u Rosti - JackD, nedávno náplně, krom motoru ale to ještě asi stihnu.
Celkově spíše leštěnka, poslední dobou moc nejetá, nevyužitá.
Pro Rezlany! Jeep má najeto tolik kolik je tady napsáno. Kdo mě zná tak ví!
Auto bude volný během srpna.
S cenou hejbat nehodlám, takže je zbytečný to zkoušet, vím co prodávám. Díky                        
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16-07-2018 05:41 PM od Atahualpa.)
16-07-2018 05:39 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jiří Vacík Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 21-09-2018
Příspěvek: #2
RE: Arab na prodej
To všem tolik vadí že nejsou vyhřávané sedačky? Nebo je v tom autě nějaký zakopaný pes?:) Nebo už je prodaný?
05-10-2018 09:07 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Mucha Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 20-11-2017
Příspěvek: #3
stočenéMrkálek
máš to drahý tady to neprodášSmíšek

WJ limited R.I.P.
05-10-2018 10:21 PM
Atahualpa Offline
Forever Young

Připojen(a): 01-12-2011
Příspěvek: #4
Stočený není. Drahý taky ne. Žádnej zakopanej pes tam taky není. Všechno je tak jak je popsaný. Jen jsem si ho prozatím nechal, než se rozhodnu, co vlastně chci. Proto jsem ho zatím jinde neinzeroval
06-10-2018 11:22 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)