Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZG 5.2 1998 prevodovka
Autor Zpráva
tomej231 Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 30-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
ZG 5.2 1998 prevodovka
Zdravim páni, už ma chytajú nervy.. prevodovka (44RE) po väčšom zohriati cca 85° sa hodí do "nudzaku". Radí stále pekne ale výkon absolútne žiadny. Diagnostika píše zlý governor Pressure Sensor, Vysokú teplotu oleja. Čo je ale horšie že predtým to robilo tiež, bol som s tým v JP diagnostika ukázala presne tú istú chybu. Tak som dúfam že to ho vymenim a bude to fungovať (solenoid a snimac rýchlosti bol nemení pred cca 3/4 rokom), ale robí to stále to isté len pri vyššej teplote, predtým pri 65°. Káble nevyzerali byť porušené. Ešte jeden sprievodný jav, pri radení R-N-D poklesnú otáčky, oleja má dosť.. rear band som dosteloval radi krásne.. na Fronte je istiaca matica tak dotiahnutá že ju nejde ani povoliť a odrapit som to nechcel a priestor na nahriatie som moc nevidel. Ďakujem veľmi pekne za každú radu. :-(
22-07-2018 04:51 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
tomej231 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #2
RE: ZG 5.2 1998 prevodovka
Ak by Vám pomohli chybové kódy, môžem skočiť do auta a napichnem ho. Len ten hajzlik si ich určite nezapamatoval -_-
22-07-2018 04:58 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 62
Příspěvek: #3
Od zaciatku hovorim
ze si mal vymenit aj governor solenoid
Meni sa to naraz.
A pokial viem tak za byvaleho majitela boli menene len shift solenoidy ( od a lockup) nie governor.

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
22-07-2018 05:00 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
tomej231 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #4
Že by to robil ešte ten zmrd? Bol aj governor solenoid podľa fakturky, preto som do neho nechcel sahat ešte.. dáky skrat alebo čosi také to nemôže byť?
22-07-2018 05:03 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)