Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
Autor Zpráva
Šalik Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 13
Připojen(a): 10-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
Zdravím chlapi.
Jak už jsem napsal v nadpisu tak si Jeep zas po dlouhé době vymyslel něco pro pobavení. Cca měsíc zpátky sem nastartoval, vyjel z parkovacího místa a po ujetí pár metrů Jeep zničehonic zdechl.
Diagnostika vyhodila chybu p0688 a dal se se mnou nebavila. Ale po konzultaci s Googlem sem prohodil relatka v pojistkové skříní, prostříkl to tam kontaktolem a Jeep zas začal šlapat.
Jenže teď to udělal znovu a jen relatky to už asi nebude. Nemáte s tím někdo zkušenost?
Jeep je 3.7l, r.v. 2007
30-07-2018 10:02 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda K Offline
Vlašimský pózér

Příspěvků: 2 290
Připojen(a): 15-03-2013
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #2
RE: P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
To dělá správně že nestartuje. Myslí si, že je problém s přehřátím. Ale strejda G i zmiňuje, že většinou bývá problém v elektrice (řj, kabelový svazek, apod...), což by potvrzoval tvůj veksl s relátky. Která (od čeho) jsi přehazoval??? Pakliže to pomohlo, tak někde tam bude problém.

Si vis pacem, para bellum.
.... jen z mých mrtvých chladnoucích rukou.

Ex WG 2,7 CRD Limited '04 Chehták
30-07-2018 11:26 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Šalik Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 13
Připojen(a): 10-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
No poprvé stačilo prohodit relátko spojky klimy a startéru a šlo to. Kupodivu i ta klima.
Teď jsem ale zkusil popřehazovat relátka mezi sebou a preventivně i to větší co má na starosti ASD a nic.
No další možnosti co Google předhodil způsobili orosení čela protože přitom kolik tam těch kabelů je.
Ale zas lepší kabely než ECM.
30-07-2018 11:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Šalik Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 13
Připojen(a): 10-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
RE: P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
Tak z posledního zkoumání vyplynulo, že relátko palivového čerpadla nevypne a zůstává seple. Takže to vypadá na PCM. Nemáte někdo zkušenosti s objednáním ze států? Co sem tak koukal tak už by je měli posílat naprogramované takže by to mělo být jen plug'n'play, ale jedna věc je teorie a druhá praxe.
16-08-2018 08:39 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
300c 5.7 HEMI Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 11
Připojen(a): 27-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #5
RE: P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
Já jsem objednával ze států pcm. Chcou po tobě oem číslo jednotky vin a nakoduji to. Stalo mě to se vším všudy 9tis. Na 5.7 hemi ale nepomohlo to mému problemu s chybou komunikace.. mimochodem jsem teď hrabal taky do relatek a svítí mi P0685 a P0688 plus vyhřívání všech lambd a auto jede jen za studena..
03-09-2018 11:01 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Šalik Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 13
Připojen(a): 10-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #6
RE: P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
Díky za reakci. Ještě se v autě v servisu vrtají tak čekám co z nich vypadne ať ji neobjednavam zbytečně.
Mně to auto nejede vůbec a nastartuje tak jednou z dvaceti pokusů cca na minutu a jinak jen točí a kromě 688 to nepíše nic.
Ale už se pomalu vzdávám naděje že by to byla třeba jen špatná kostra
03-09-2018 11:05 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
300c 5.7 HEMI Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 11
Připojen(a): 27-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
Kostrou to nebude, spis kabel někde napájení. Já jdu teď měnit celý fuse box jestli to vyřeší problém s výpadky a napájením. Jsem už na dně kurva nacpal jsem do hemi asi 150tis a když už to vypadalo dobře, objeví se problem s elektrikou..
03-09-2018 11:10 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Šalik Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 13
Připojen(a): 10-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #8
RE: P 0688 - Jeep točí, ale nestartuje
Jojo, klasika. Člověk si to auto dá dohromady, vymazlí a ono se pak rozhodne udělat nechci.
S kabelem napájení nevím nevím. Borec co na to koukal říkal, že se nerozpojí relatko palivového čerpadla a proto to elektronika nepustí a že by to právě měla nejspíš dělat PCM pokud to teda nebude nějaká zrada cestou.
03-09-2018 11:15 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)