Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výběr motorizace
Autor Zpráva
Tomas 13 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 05-09-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Výběr motorizace
Pánové, poradí někdo ohledně 2.7 crd, je to opravdu tak poruchový motor, nebo záleží na výběru a případně byl by někdo v okolí Liberce kdo by mohl za úplatek asistovat při koupi. Jinak bych volil spíš benzín, ale výběr je víc než žalostný.
05-09-2018 07:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #2
RE: Výběr motorizace
Ono celá řada WJ/WG má takovou podivně poruchovou pověst, i když všechny co já znám fungují bez problémů... Ale je fakt, že ty co já znám, mají benzínový motor...

Kup 4.7, jezdí to výborně, V8 prostě nenahradíš a diesel, i když budeš mít šťastnou ruku, tak to nikdy nebude motor, na který bys byl fakt natěšený... A neříkám, že bys byl zklamaný z CRD, asi to není úplně špatné... Ale diesel prostě není sdeční záležitost... Mrkálek

A všechno má své mouchy, i ta 4.7 má... 2.7 má zase jiné, to ti asi vysvětlí odborníci... Já vím jen tolik, že když Jeep, tak benzín a když benzín, tak pokud možno V8... PalecNahoru

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
05-09-2018 07:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tomas 13 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 05-09-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Výběr motorizace
Díky za odpověď, jak říkám benzín bych volil spíš jen kdyby jich bylo na výběr jako crd, ale buď jsou předražené, nebo mají najeto přes 300 a takového auta jseš podle mě poslední majitel,ale zase si nechci koupit kasičku.
05-09-2018 08:04 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pipos4x4 Offline
Jeep x Jeeb

Příspěvků: 4 415
Připojen(a): 22-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #4
RE: Výběr motorizace
(05-09-2018 08:04 PM)Tomas 13 napsal(a):  Díky za odpověď, jak říkám benzín bych volil spíš jen kdyby jich bylo na výběr jako crd, ale buď jsou předražené, nebo mají najeto přes 300 a takového auta jseš podle mě poslední majitel,ale zase si nechci koupit kasičku.

A kolik myslis ze maj ty utoceny CRDy ??? Benzin jezdi bez problemu do 500tkm. To same automat.
Kdyz vidim jak zmizi z Nemecka 20 CRDu a vsechny maj 280-350tkm a tady v inzerci jsou vsechny do 200tkm a z dovozu......ble_ju
Najdi si tady vlakna, komu hodil chybu Crd uz pri ceste domu z bazaru ci od prodejce a kolik to stalo.....20-30-40tkc a pak uz to zase jezdi...pokud stim pocitas, vis komu to odvest, nemas problem ani s CRDem

Jeeb G Ch 4,7 V8-LA +6,5'',NV 241, diff 4.625+AVM, 2x TJM Lock,37" Trepy,THY-637Y-C+ 200Cell+Flowmaster70 3'',Superchips, Throttle 70mm,Talon 9.5-BOW II..
https://www.youtube.com/watch?v=fZqO_O_X0UQ
https://www.youtube.com/watch?v=-c2yVLHD0uA
http://pipos4x4.rajce.idnes.cz/
05-09-2018 08:08 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro pipos4x4 za tento příspěvek:
standa.t, Mucha, patrik
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #5
RE: Výběr motorizace
(05-09-2018 07:43 PM)Tomas 13 napsal(a):  Pánové, poradí někdo ohledně 2.7 crd, je to opravdu tak poruchový motor, nebo záleží na výběru a případně byl by někdo v okolí Liberce kdo by mohl za úplatek asistovat při koupi. Jinak bych volil spíš benzín, ale výběr je víc než žalostný.

kde jsi slyšel, že ten motor je poruchovej?

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
05-09-2018 08:18 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tomas 13 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 05-09-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #6
RE: Výběr motorizace
No určitě s tebou souhlasím, proto bych nejel kupovat sám, nejsem automechanik a u tohohle auta by ti byl stejně zbytečnej když se tím nezabývá. Jen mě zajímal názor někoho kdo nehodí všechny crd do jednoho pytle a nebo není zapřísáhlej benziňák
05-09-2018 08:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Tomas 13 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 05-09-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: Výběr motorizace
No stačí si tady projít ty příspěvky, snad ani jeden pozitivní jsem nenašel a tak celkově na netu jich moc není, bohužel ve svém okolí nikoho s jeepem nemám. Ty máš crd?
05-09-2018 08:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pipos4x4 Offline
Jeep x Jeeb

Příspěvků: 4 415
Připojen(a): 22-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #8
RE: Výběr motorizace
Ten motor neni poruchovej, jen ho kazdej odjezdi a kdyz prijde doba vymeny vtrikovaci soustavy , tak to proda, zbavi se toho......

V praci jezdim jen CRDama, vse nove, ma stari do 4let a je prodej, najezd do 120tkm a neni problem.....servis u prodejce.....ale vidim ty faktury

Ale ty si kupujes ulitanej werk.........takze musis cekat smrt
A jsem zaprisahlej Benzinak

Jeeb G Ch 4,7 V8-LA +6,5'',NV 241, diff 4.625+AVM, 2x TJM Lock,37" Trepy,THY-637Y-C+ 200Cell+Flowmaster70 3'',Superchips, Throttle 70mm,Talon 9.5-BOW II..
https://www.youtube.com/watch?v=fZqO_O_X0UQ
https://www.youtube.com/watch?v=-c2yVLHD0uA
http://pipos4x4.rajce.idnes.cz/
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-09-2018 08:31 PM od pipos4x4.)
05-09-2018 08:28 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro pipos4x4 za tento příspěvek:
LandEagle, Mucha
Tomas 13 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 05-09-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #9
RE: Výběr motorizace
Já naštěstí nic nekupuju jen jsem chtěl před koupí vyslechnout pár názoru a rozhodně jak už jsem psal volil bych benzín, chci to jako druhý auto kolem baráku, takže žádný každodenní ježdění hromady km a jak už jsem se dočetl spotřeba oproti naftě není zase tak strašná a i když mě tady asi vykosti je tady možnost i LPG.
05-09-2018 08:44 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #10
RE: Výběr motorizace
(05-09-2018 08:27 PM)Tomas 13 napsal(a):  No stačí si tady projít ty příspěvky, snad ani jeden pozitivní jsem nenašel a tak celkově na netu jich moc není, bohužel ve svém okolí nikoho s jeepem nemám. Ty máš crd?

nemam CRD, ale čtu to tady už od začátku, témat na WJ je dvakrát tolik, než na ZJ, CRD tomu počtu dost pomáhá. CRD jede hezky, málo žere, ale je to hybryd mezi amerikou a mercedesem - tomu odpovídá cena oprav. Můžeš mít štěstí, že se to srát nebude. Když se srát bude, je to ranec, proti benzínům. Objektivní info nedostaneš ani od majitele CRD, páč se tady veřejně nepochlubí, že se mu to taky sere a kolik už do toho nacpal a z nasranosti do toho klidně uvrtá někoho dalšího ...

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
05-09-2018 08:48 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro standa.t za tento příspěvek:
LandEagle
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)