Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konektory ZJ
Autor Zpráva
jenda4 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 244
Připojen(a): 06-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #1
Konektory ZJ
Zdravím kamarádi,
pořád mi svítí kontrolka nezapnutých pásů i když jsou zacvaklé a nic jsem nenašel. Modul , který dává ten gong / chime modul / jsem kontroloval, ale nic není vidět špatného / žádný zkrat,oxidace apod. / ale nejde mi gong otevřených dveří a zapnutých světel :)) Pojedu na STK , tak nechci aby mně vyhodili za takovou blbost. Mohl bych vyndat žárovku, ale spíš to chci opravit.... mám Laredo r.v. 1995 Nefunguje to ani na jednech pásech.. Díky za pomoc !

Jeep Grand Cherokee ZJ, 4.0 l
Ex : Jeep Cherokee XJ , 2.5TD
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-10-2018 03:41 PM od jenda4.)
26-10-2018 01:56 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro jenda4 za tento příspěvek:
LandEagle, ninetyone
jenda4 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 244
Připojen(a): 06-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #2
K ČEMU TO JE ?
Ahoj , ještě v souvislosti, že jsem hledal proč svítí ta kontrolka pásů /zjistil jsem , že od zámku pásu vede kablik a je při zacvaknutí se proklemuje / ale stejně pořád svítí i při mamuálním propojení kablíku.

Tak mám další otázky na členy , kterým prošli rukama ZJ nebo je ještě mají. V prostoru u řidiče dole pod plastem nějakýmůj předchůdce bastlil a moc se v tom nevyznám. Na obrázcích jsou šipky a potřeboval bych vědět k čemu ty konektory a pojistky, vypínač patří, popř. aspoň tušení k čemu by to mohlo být. moc mi tím pomůžete. Vypínač modrý jsem zkoušel přepnout na všechny polohy, ale nic se neděje , motor jde nastartovat a běží... Rád bych to uvedl do nějakého normálního stavu...

Díky moc Honza


Přiložené soubory Miniatury
                   

Jeep Grand Cherokee ZJ, 4.0 l
Ex : Jeep Cherokee XJ , 2.5TD
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30-10-2018 03:40 PM od jenda4.)
30-10-2018 03:38 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
cervik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 251
Připojen(a): 27-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #3
RE: Konektory ZJ
koukám že mámě podobný předchozí majitele patlali Chehták dneska jsem sundal plast pod volantem na Ramce a něco podobnýho jsem tam taky viděl a bednu kabelů už jsem vytahal

ex Jeep Grand Cherokee ZJ 4.0 - 2" lift
ex Jeep Grand Cherokee ZJ 5,9 V8 - 5"lift
ex Jeep Grand Cherokee ZJ 5,2 V8 - 3" až 4" lift
ex Smart Fortwo CDI
Smart Fortwo 1,0 r.v.2015
Dodge Ram 5,2 V8 r.v. 1998
Smart Fortwo Cabrio 0,6 r.v.2000
30-10-2018 05:57 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
jenda4 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 244
Připojen(a): 06-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #4
RE: Konektory ZJ
(30-10-2018 05:57 PM)cervik napsal(a):  koukám že mámě podobný předchozí majitele patlali Chehták dneska jsem sundal plast pod volantem na Ramce a něco podobnýho jsem tam taky viděl a bednu kabelů už jsem vytahal

Ahoj ,no právě, předchozí majitel byl asi kutil. Vůbec nechápu k čemu to dělal. Žádné úpravy na autě nejsou. Jediné , co tam mám navíc, je LPG. Bojím se do toho zasahovat, protože vůbec nemám tušení , proč tam ty konektory jsou + drátospojky ... to provedení je hrozné ..jediné, že bych to aspoň propájel pořádně a zahřál do smršťovací bužírky, aby to aspoň nějak vypadalo. A ten vypínač modrý , to je třešnička na dortu Chehták Vůbec na nic to nereaguje a vodiče jdou do centrálního svazku, takže nevím, kde je konec , resp. kam to jde Nasránek Snad někdo bude vědět a pomůže ...

Jeep Grand Cherokee ZJ, 4.0 l
Ex : Jeep Cherokee XJ , 2.5TD
30-10-2018 06:19 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
cervik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 251
Připojen(a): 27-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #5
RE: Konektory ZJ
myslím že v tomhle ti neporadí ani ten kutil protoze už ani sám nebude vědět co na co je Chehták ja vytahal kabely ktery vedli od nikud nikam tech jsem vytahal plnou bednu. omrkni hlavne kabely u svetel jestli tam nemas něco napojeno. jinak asi zkusit jestli jde do kabelů proud a postupne hledat odkud kam co vede.

ex Jeep Grand Cherokee ZJ 4.0 - 2" lift
ex Jeep Grand Cherokee ZJ 5,9 V8 - 5"lift
ex Jeep Grand Cherokee ZJ 5,2 V8 - 3" až 4" lift
ex Smart Fortwo CDI
Smart Fortwo 1,0 r.v.2015
Dodge Ram 5,2 V8 r.v. 1998
Smart Fortwo Cabrio 0,6 r.v.2000
31-10-2018 08:04 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
whitedevil Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 238
Připojen(a): 07-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #6
Konektory ZJ
Vsechno co neni origo svazek bych vytrhal... Muze to byt pozustatek nejakyho alarmu nebo centralu nebo buhvi ceho...

Ja ted resim problem s immo tak sem se do toho dal a vytahal bednu dratu...

Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk

Jeep Grand Cherokee ZG 1996 4.0l LPG, NP242, 5,5" Long Arm přední 3 link, Zadní CH 8,25(z jeep KJ) - LOKKA automatka, Silverstone mt-117 x-treme 33x10,5 R15, Dual Battery, 50" curved LED BAR,

Fiat Freemont 3,6 pentastar + LPG Blackcode
31-10-2018 10:57 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
jenda4 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 244
Připojen(a): 06-04-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #7
RE: Konektory ZJ
Díky všem za reakce, no zjistil jsem, že předchozí majitelé měli LPG na karbec a teď tam mám Magic 2 vstřikování. Takže to může být pozůstatek kabeláže po starém LPG. Zkusím to ještě přeměřit a pokud to půjde , tak zjistit, kam to povede. Jinak to vyškubu pryč...JazykoPlaz Nechám tam pouze ten 10-ti pinový zelený konektor / asi podle výbavy auta / mám Laredo + ten 20-ti pin černý asi od autorádia , protože je i na té straně ...

Jeep Grand Cherokee ZJ, 4.0 l
Ex : Jeep Cherokee XJ , 2.5TD
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 31-10-2018 04:47 PM od jenda4.)
31-10-2018 04:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)