Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
Autor Zpráva
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #11
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
(28-12-2018 11:33 PM)JaneK napsal(a):  
(28-12-2018 11:01 PM)pipos4x4 napsal(a):  Asi te zklamu, az sectes naklady na rocni servis, zjistis, zes moh ke 4,7v8 koupit i nejake big block na vikendove blbnuti a jeste by te zbylo. Ale na to si musis prijit sam. Ale existuji vyjimky, co koupily auto a ono funguje...

Dekuji
Stydílek

já též .... Chehták

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
29-12-2018 09:20 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
sam Offline
profesionální rýpal

Příspěvků: 3 237
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #12
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
Já si nestěžuju Nevěřícník

WG 2,7 CRD, 2004,úprava ADVENTURES
Chrysler PT Cruiser 2001
Dodge Charger 1973
29-12-2018 05:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro sam za tento příspěvek:
Jarda K
mischo1990 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 28-12-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #13
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
(29-12-2018 05:46 PM)sam napsal(a):  Já si nestěžuju Nevěřícník

DAKUJEM SAM :D :D Takze si so svojou 2.7mickou spokojny? Je tu jeden typek co predava 4.0l s LPG ale tieto motory mali myslim celohlinikovu hlavu a dost cast to praskalo tak co som zasa dostal odporucenie ze 2.7 CRD bol asi najlepsi motor medzi dieslami (od mercedesu) - nemam zaujem s tym jazdit nejaky tvrdy offroad potrebujem za tym potiahnut do kopca mozno 700kg vozik pripadne ak sa ku mne nevydriape domiesavac :D Osobne nemam problem si kupit aj 4.7 benzin prachy na benzin mi nerobia problem aj keby som s tym mal jazdit kazdy den.

2017 Dodge RAM 1500 5.7 HEMI V8
30-12-2018 12:00 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pecik Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 57
Připojen(a): 16-12-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #14
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
Před rokem jsem řešil to samé, benzín nafta ? Ta spotřeba u benzínu mě také nedala spát, tak jsem koupil 2.7. Měla 180000 km a byla za 113000,- Kč. Byla v dobrém vizuálním stavu, vše fingovalo. Druhý den auto padalo do nouzáku ale jen pří maximální akceleraci. Po dlouhých peripetiich auto po servisu jezdií. Koudelka Olomouc. Pátý vstřik kaput , nahrazen repasí a ostatní 4 vstřiky vyčištěny. Motor musel ven, nechtěl jsem nějaké řezání do pontonu apod. Cena vysoká, ale od té doby jsem najel 10000 km a vše v pohodě. Mám tam ekonom čip a dá se v klidu jezdit do 8 litrů. Tedy jestli mužu věřit pal. počáítači. Před koupí bych dal auto na počítač, auto projel min. 50 km, vyzkoušet jestli vše funguje, párkrát zkusit plyn až na podlahu, brzdy , odzkoušet topení, převodovka musí řadit bez škubání, nahoru i dolu, poslouchat podvozek, kouknout do motoru jestli někde nerosí olej, nafta(kolem vysokotlakého čerpadla). Jestli by s tím majitel souhlasil udělat baňkovej test :-). To jen jen laická rada od někoho,kdo auto vlastní jen jeden rok.


Přiložené soubory Miniatury
   
30-12-2018 12:30 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #15
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
2.7 crd je super. Ked to rozmenis na drobne tak motor je slusny ( v sprinteri alebo e-klasse naklepe aj pol mega bez problemov) prevodovka je tiez pomerne kvalitna a robustna (dava sa aj za 3.0crd alebo 6.1 srt) .... takze sama pozitiva a socialni jistity. Akurat ze vo WJ sa ten diesel ocitol tak nejak omylom a horucou ihlou. Takze servis mizerny, pristup nahovno, prekomplikovane riesenie paliva, plus kopec problemov vyvolanych nemeckou elektronikou ktora nevie poriadne po anglicky....
и так далее и тому подобно

Zasa na druhej strane - ja by som si to kludne kupil. Ale iba ako nove a so zarukou

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
30-12-2018 03:38 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro palo-cherokee za tento příspěvek:
LandEagle
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #16
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
A tak tebe to trapit nemusi Palo. Alespon mas v pak na dilne o zabavu postarano. :-D



Neni to usmevny, ze nekdo koupi auto pred smrti, ale za beznou cenu? Kazdy mu tady doporucuje at to ihned vrati kde to koupil, ze se z toho posere, on do toho radsi narve neskutecnou raketu, a to neni jeste zapocitan bezny servis po koupi jeteho auta, a pak tu pise chvalozpevy jak je to auto vlastne uzasny. Ale asi se to da pochopit. Ono je tak uzasny, ze kazdy den me to auto laskave necha jezdit a nechce po me dalsich 100tis na akutni "bezny" servis :-D

Taky bych byl teda asi spokojeny :-D





Odesláno z Mate9 pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
01-01-2019 09:47 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro KaCzaba za tento příspěvek:
Luma, mmarek
palo-cherokee Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 870
Připojen(a): 31-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 32
Příspěvek: #17
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
(01-01-2019 09:47 AM)KaCzaba napsal(a):  A tak tebe to trapit nemusi Palo. Alespon mas v pak na dilne o zabavu postarano. :-D

Neni to usmevny, ze nekdo koupi auto pred smrti, ale za beznou cenu? Kazdy mu tady doporucuje at to ihned vrati kde to koupil, ze se z toho posere, on do toho radsi narve neskutecnou raketu, a to neni jeste zapocitan bezny servis po koupi jeteho auta....

No zabavu, zabavu - ako sa to vezme.Niekedy je to v takom stave, ze realne je to financny nezmysel. Akurat sa to blbo vysvetluje zakaznikovi. A potom padne na zakladny servis rovnaka alebo dokonca vacsia suma ako bola kupna cena auta. A aj tak je to vacsinou len spojazdnene a keby sme mali ist do detailov tak by sa nazbieralo dalsich x penazi.

Ale budme realisti - ono to nie je uplne tak vinou toho crd. Je to dane trhom. Pomaly 80% wj predanych v eu boli diesle. Kto si kupil benzin tak
vacsinou vedel preco a vedel sa k tomu ako/tak chovat. Alebo to mal ako 2. auto s mensim km najazdom. Takze statisticky musia byt tie ropy na tom horsie

http://www.jeepparts.sk http://www.spinsro.sk
01-01-2019 10:56 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mischo1990 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 28-12-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #18
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
Mas pravdu. statistika nepusti. Ked je raz tych Dieselov v obehu viac ako benzinakov je pravda ze sa statistiky aj viac kazia. Co sa beninu tyka mne je to jedno v podstate ci to je diesel alebo benzin. Jdiny problem je ze zohnat napr 4.7micku s nejakym najazdom pod 200k. Tie auta sa vobec nepredavaju.

2017 Dodge RAM 1500 5.7 HEMI V8
03-01-2019 09:49 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #19
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
Kdo by prodaval dobre auto? Nápadík

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
03-01-2019 10:27 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #20
RE: Kupa/skusenosti Jeep GC 2.7CRD
(28-12-2018 10:56 PM)mischo1990 napsal(a):  Nemam v zahrade ropny vrt aby som lial 16l/100km. Depresníček

(30-12-2018 12:00 PM)mischo1990 napsal(a):  Osobne nemam problem si kupit aj 4.7 benzin prachy na benzin mi nerobia problem aj keby som s tym mal jazdit kazdy den.

Trochu si protiřečíš. Tak buď není problém 16l benzínu (osobně si myslím, že není, protože ten diesel vyjde na celkových nákladech na provoz určitě dráž, zvlášť když ho budeš týrat jen na krátké občasné trasy), nebo to je problém, ale pak ho určitě neřeš dieselem, protože ten ti rozhodně nic neušetří při tvém způsobu provozování. Dieselu svědčí dlouhé trasy, ideálně dálniční... Když ho budeš trápit na krátkých výjzedech na chalupu v zimě, tak se ti rozsype hodně rychle...

(28-12-2018 10:56 PM)mischo1990 napsal(a):  jediny vydareny benzinovy agregat bola 5.2ka

Zde bych tě rád pochválil... PalecNahoru Mrkálek

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
03-01-2019 12:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
standa.t
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)