Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tažené zařízení
Autor Zpráva
Pavel M Offline
425 příspěvků na Jeep-clubu :-)

Připojen(a): 07-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #11
RE: Tažené zařízení
Pokud je tažný zapsaný, tak jedinej důvod, proč sundavat kouli je, když zakrývá reg. značku ! Jinak nemaj co prudit Mrkálek
Odvrtej zámek, přivař kouli a fertik. Tím se z toho stane koule neodnímatelná a je to Chehták

Jeep Commander 3.0 CRD Overland, 2007, 2"lift - prodáno
ale na USA jsem nezanevřel: Dodge Durango 5,7HEMI Mrkálek
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08-01-2019 06:44 PM od Pavel M.)
08-01-2019 06:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Rennie Offline
OSTRAVAK

Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #12
(08-01-2019 06:42 PM)Pavel M napsal(a):  Pokud je tažný zapsaný, tak jedinej důvod, proč sundavat kouli je, když zakrývá reg. značku ! Jinak nemaj co prudit Mrkálek
Odvrtej zámek, přivař kouli a fertik. Tím se z toho stane koule neodnímatelná a je to Chehták

No právě když je odnímatelný bajonet tak dle infa co jsem zaslechl by na autě nemělo být stále ale jen při tahání

Aristokrat Land Rover Discovery 3, 4,4l V8
Jeep 4 litr 97 drobek - PRODÁNO
Jeep Liberty KJ 3,7 V6 na ND, z motoru bude stůl Chehták
telefon 776 179 179
08-01-2019 06:54 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Rennie za tento příspěvek:
JaneK
Martin1976 Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 07-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #13
(08-01-2019 06:54 PM)Rennie napsal(a):  
(08-01-2019 06:42 PM)Pavel M napsal(a):  Pokud je tažný zapsaný, tak jedinej důvod, proč sundavat kouli je, když zakrývá reg. značku ! Jinak nemaj co prudit Mrkálek

No právě když je odnímatelný bajonet tak dle infa co jsem zaslechl by na autě nemělo být stále ale jen při tahání

Přesně jak píšeš mi řekli policajti
08-01-2019 07:01 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kolis Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 04-01-2019
Příspěvek: #14
Vyhlaska mluvi v tomto ohledu jasne.

"Spojovací zařízení třídy A50-X namontované na vozidle nesmí zakrývat místo pro zadní registrační tabulku nebo zhoršovat čitelnost zadní registrační tabulky nebo zakrývat předepsané osvětlení vozidla. Jestliže tomu tak není, musí být část se spojovací koulí odmontovatelná bez použití nářadí, případně s nářadím umístěným povinně ve vozidle. Vozidlo vybavené tažným zařízením schváleným s odnímatelnou spojovací koulí bez použití nářadí, musí mít tuto kouli odejmutou, pokud není využívána ke spojení s přípojným vozidlem nebo s jiným zařízením."

Tedy, pokud je to tazne zarizeni odnimatelne (technicky) bez pouziti specialniho naradi, musis to mit dole. Docela se me zamlouva nazor to privarit natrvalo, nicmene to je podle meho nazoru zasah, ktery, pokud by se v tom nekdo stoural, neprojde. Jak tomu rozumim ja, tazne zarizeni je treba montovat odborne (musis mit osvedceni) a pak je zapis do TP. Kdyz do toho timhle zasahnes, je to technicky jako by to nebylo montovano odborne. Samozrejme tohle je teoreticka rovina.

Ja sam, pokud bych se obaval vysledku, zajel bych s tim k nejakemu zamecnikovi - ten si s tim podle me poradi.
08-01-2019 08:10 PM
mik Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 26
Příspěvek: #15
Tažné zařízení nemusí bejt montovaný odborně , můžeš si ho namontovat sám. Pak musíš i s typovým listem zajet na STK a tam ti to zkontrolujou ...
Pokud ti to odborně montuje firma s certif. tak odpadá ta technická .

XJ 4.0 RG , WG 3.1TD Mustafa , ex. WJ 4.0
08-01-2019 08:15 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro mik za tento příspěvek:
kolis
kolis Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 04-01-2019
Příspěvek: #16
(08-01-2019 08:15 PM)mik napsal(a):  Tažné zařízení nemusí bejt montovaný odborně , můžeš si ho namontovat sám. Pak musíš i s typovým listem zajet na STK a tam ti to zkontrolujou ...

Diky, to jsem nevedel. V kazdem pripade ten zasah do toho je podle me problem. Kdyby to privaril natrvalo, tak STK spatenka, ne?
08-01-2019 08:27 PM
mik Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #17
(08-01-2019 08:27 PM)kolis napsal(a):  
(08-01-2019 08:15 PM)mik napsal(a):  Tažné zařízení nemusí bejt montovaný odborně , můžeš si ho namontovat sám. Pak musíš i s typovým listem zajet na STK a tam ti to zkontrolujou ...

Diky, to jsem nevedel. V kazdem pripade ten zasah do toho je podle me problem. Kdyby to privaril natrvalo, tak STK spatenka, ne?

no to by asi neprošlo no Mrkálek

08-01-2019 08:30 PM
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #18
Já jsem v Jihlavě urazil celej zámeček a tažny jsem musel přivařit,protože to bez zámku nedrželo.Tažny mě zakrývá spztku a ještě mě nikdo za to nic neřekl ani 2x na stk.Proto jsem psal,že po odvrtání to tam nemusí držet.

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
09-01-2019 07:04 AM
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 268
Příspěvek: #19
Oto, ty nejsi normarni smrtelnik, ty mas vyjimku Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava a rum ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
09-01-2019 10:34 AM
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
mik, Jeepa, LandEagle
mik Offline
JFcz-Používá247

Příspěvek: #20
(09-01-2019 10:34 AM)JaneK napsal(a):  Oto, ty nejsi normarni smrtelnik, ty mas vyjimku Chehták

on si na to může sám sobě dát štemp , že to tak má bejt Mrkálek

09-01-2019 11:06 AM
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro mik za tento příspěvek:
Jeepa, LandEagle
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)