Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spolehlivost KJ 2,5CRD
Autor Zpráva
Witourek Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 08-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Spolehlivost KJ 2,5CRD
Ahoj. rad bych získal nejaké informace o spolehlivosti 2,5CRD 105kw. Bráška má WJ 3,1TD a vzal mě na akci do Milovic a nějak jsem se nakazil...:-) Zakoukal jsem se do KJ s motorem 2,5CRD v manuálu ale vzhledem k velké poruchovosti WJ 2,7CRD mám trošku obavy jak funguji 2,5. Benzín určitě nechci a automat také nee. Mám vybrané vozidlo 2,5CRD 105kw v manuálu, 2003, s údajným nájezdem 239000, Po vyměně rozvodů, repas vstřiků, nové žhavičky a bez škrábanců s tím že teren nejezdilo a majitel je první v ČR a má ho 4roky. Rozhodl se prodat z důvodu nevyužití. Než se na něj pojedu podívat tak bych rád znal nějaké poruchy a závady těchto motorů. Předem Děkuji. Honza
08-01-2019 02:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 26
Příspěvek: #2
RE: Spolehlivost KJ 2,5CRD
zdary. 2.5crd nemá s 2,7crd nic společnýho ... 2.5crd/2.8crd je VM Motori / 2,7crd z WJ je Mercedes

XJ 4.0 RG , WG 3.1TD Mustafa , ex. WJ 4.0
08-01-2019 02:40 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro mik za tento příspěvek:
Witourek
Maxdrtic Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 09-03-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #3
No asi tak, spolehlivost motorů VM je kus od kusu jiná, já už sem do motoru třeba dost nasypal a zas jinému bez větších investic slouží.
Koukni na množství inzerátů kde se KJ nabízí za dobrej peníz a v inzerátu se pak dočteš že je vada motoru nebo klepe a tak podobně. Myslím na sbazaru a bazoši.
A zrovna ten třeba co máš v merku ti bude sloužit!!! PalecNahoru

KJ 2,8CRD, 2004
08-01-2019 03:11 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Maxdrtic za tento příspěvek:
Witourek
Witourek Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 08-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
(08-01-2019 03:11 PM)Maxdrtic napsal(a):  No asi tak, spolehlivost motorů VM je kus od kusu jiná, já už sem do motoru třeba dost nasypal a zas jinému bez větších investic slouží.
Koukni na množství inzerátů kde se KJ nabízí za dobrej peníz a v inzerátu se pak dočteš že je vada motoru nebo klepe a tak podobně. Myslím na sbazaru a bazoši.
A zrovna ten třeba co máš v merku ti bude sloužit!!! PalecNahoru

Dost nasypal.... Mohu se zeptat co konkrétně bylo na motoru měněno? děkuji
08-01-2019 03:37 PM
levap Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 05-07-2015
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #5
Mám ho už 4 rok a zatím proběhla výměna řemenu pohonu agregátů (drážkový řemen),brzdové desky,čelisti parkovací brzdy,výměna volnoběžky alternátoru a na stole mi leží přední kardan na výměnu ložiska...Někdy na jaře mám interval výměny rozvodů a po letošní zimě půjdou do popelnice žhavičky...Zdá se to dost servisování,ale od koupě jsem najezdil více než 70 tis a auto je v provozu prakticky denně.Jinak jen pravidelné výměny provozních kapalin.Najeto cca 220 tis
08-01-2019 05:40 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro levap za tento příspěvek:
Witourek
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)