Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chybové hlášky
Autor Zpráva
Zeotrade22 Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 30-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
chybové hlášky
ahoj.. mám 2012 3CRD 177kw ...začíná se mi asi něco pěkně sr... prosím o radu
Rozsvítila se kontrolka motoru a bylo cítit že blbne reakce plynu s otáčky v určitých okamžicích.. Následeně se rozsvítila kontrolka, kterou jsem vyhledal jako chybu el.plynu... Po kontrole motorového prostoru, nevím jestli má souvislost nebo nebo, nebyla skoro v měrce žádná servo kapalina, kterou jsem dolil..Po 20.minutách jsem zkusil nastarovat .. chyba motoru stále svítila, ale chyba el plynu zhasla.. ale po 10minutách opět rozsvítila.. Děkuji předem za všechny poznatky a rady.. díky moc!! Tom[attachment=36447    

Přiložené soubory Miniatury

10-02-2019 01:49 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kolis Offline
JFcz-O'mladina

Připojen(a): 04-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #2
RE: chybové hlášky
Ahoj, zkusenejsi jeepari mozna lepe poradi, ale tech pricin muze byt vice. Ja bych na to sel tak, ze pokud mas WK2, tak by jsi mel mit schopnost self-diagnostic. Tedy, ze budik ti ukaze error kody kdyz das klice do zapalovani a das je na ON-OFF-ON-OFF-ON (treti zapnuti behem asi 5s) a ukaze se ti PXXXX. Kodu muze byt vice. Zapis si je (tip: natoc na video mobilu) a hod je sem.

Taky by jsi mohl napsat, jestli se ted posledni dobou neco zajimaveho delo s autem. Treba nejaky servis (ci servisni interval), nejaka jizda terenem apod.

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD WH 2008
10-02-2019 06:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kolis Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #3
Mimochodem, tady: https://www.jeepforum.com/forum/f67/elec...d-1244203/ jsem nasel, ze borec mel stejny problem, dolil taky kapalinu do serva a po nejake dobe (asi den-dva) se to prestalo zobrazovat :D

10-02-2019 06:47 PM
Zeotrade22 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #4
díky moc za reakci...Jsem laik.. tak jen co odpozoruji.. Asi před 10dny jednou jsem jel 110km chtěl jsem akcelerovt a vůbec auto nešlo déle za plynem a stagnovalo.. až když jsem 10s počkal přibrzdil.. tak to bylo zase ok.. Jinak mám bezklíčové auto takže nevím jak získat tu chybovou hlášku...:) .Mně ta kontrolka červeně (co někddej vyhodnotili v nějakých forech když svítila žlutě jako chyba el. plynu... tak mně neblikala ale svítila stále a auto šlo jak v nouzáku max do 2,3 tis... Jinak v terénu a nějaké extrémy jsem s autem nejel...    
10-02-2019 07:03 PM
kolis Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #5
Budu chvili googlit, jestli neco nenajdu, jak to ziskat. V kazdem pripade bych doporucoval koupit https://www.sunnysoft.cz/zbozi/167PCI-06...darma.html - spojist pres BT s telefonem a muzes nacist error kody. Sikovna vecicka.

10-02-2019 07:54 PM
kolis Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #6
Nedari se me dohledat, jak ziskat ty kody, kdyz nemas klic. Mozna poradi nekdo se stejnym modelem, jak na to. Nebo koupit nejakej OBD II scanner a precist si to sam. Pripadne, stavit se nekde a hodit to na diagnostiku. To, co se ti zobrazuje, muze mit podle meho skromneho nazoru, moho pricin a muzeme se tady od klavesnice jen sazet ;-)

10-02-2019 08:06 PM
Zeotrade22 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #7
Díky moc...!!! Ocenuji snahu... Zítra zkusím tu diagnostiku a případně se ještě tady někdo ozve kdo bude vědět bližší info.. Díky moc!!
10-02-2019 08:14 PM
kolis Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #8
Supr, dej pak sem vedet, na co jsi prisel ;-)

10-02-2019 08:26 PM
Zeotrade22 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #9
jen tak pro info. .dnes ráno jsem přišel k autu a ani jedna chybová hláška.. :D vše jako by se nic nedělo.. Tak vůbec nevím, která bije... :D ... musím na tu diagonostiku... Ale asi bude něco se servem... když tam nebyla kapalina a ráno pod autem byly kapky oleje...
11-02-2019 05:36 PM
kolis Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvek: #10
No to asi bude dobre zkontrolovat, ale v kazdem pripade to souhlasi s tim, co psal ten borec na foru, co jsem psal vyse - dolil a druhej den nic :D Tak to mas asi podobne.

11-02-2019 06:13 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)