Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chybová hlášení Commander (TPMS + 4x4)
Autor Zpráva
Holmis Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 11-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Chybová hlášení Commander (TPMS + 4x4)
Zdravíčko pánové

stále ladím k obrazu svému Commandera, no a bylo potřeba vyměnit přední dif. Dal se samozřejmě stejný (i podle čísla dílu). Teď ale ta mrcha na budících chvilkama vypisuje hlášení o nutnosti servisu systému 4x4 - Řešil někdo něco podobného ? Musí se dělat nějaké kódování nebo něco. Úplně nevím jestli mám hledat souvislost, ale je rozhozená geoška a volant křivě (ještě jsem nestihl nechat nastavit) Předpokládám že si to auto už asi hlídá polohu volantu kvůli stabilizaci atd..... Ale může to mít souvislost s 4X4 ?

Ještě jsem vyměnil jednu TPMS vysílačku no a auto si ji sice načetlo a tlak zobrazuje ale zároveň taky začalo vypisovat hlášku o servisu systému kontroly tlaku. Zase..... je potřeba nějaký diagnostický zásah po výměně? nebo co s tím?

No a poslední věc, ta mrcha má mít vysílačku na kontrolu tlaku i v rezervě, no a jelikož tam samozřejmě rezerva není a je tam LPG nádrž tak to opět bliká na palubovce a hlásí nízký tlak v rezervě. Jde hlídání rezervy nějak obejít nebo odkódovat, vypnou, zakázat??

Jo a ještě jedna věc, u Xk ani WK už není nic ve smyslu 3x sepnout klíček a auto vypíše chybové kódy ?

.........zlatý WéJéčko :-D...........

DÍKY MOC ZA RADY

WJ 4.7 Limited LPG +3" Lovells pružiny + tlumiče Rancho, snorkel, Led bar Nevěřícník
YJ 2.5, 1989 - starouš pro srandu a postupné utápění peněz :-)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 07-03-2019 08:27 PM od Holmis.)
07-03-2019 08:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #2
RE: Chybová hlášení Commander (TPMS + 4x4)
udělej první tu geometrii

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP WRANGLER YJ 4.0l

You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
07-03-2019 09:51 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #3
Kody normal vyctes. Jako u WJ. Nezapomen ze uz to ma ale jinak polohy klicku. Acc je az nulou. WJ to melo pred nulou. Asi blbe blikas :-D. Taky se mi to ne vzdy povede napoprve.

To TPMS rezervy se ukazuje kde? Ze na palubaku mam misto jen na 4 hodnoty tlaku. A rezervu nevozim. Senzory jsem daval jakesi jete, z ebay do zimaku. Nasadil kola, po chvilce si to tlaky nacetlo a nic to nehlasilo. Zadna diag. nic.

Odesláno z Mate9 pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
09-03-2019 10:46 PM
Holmis Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 11-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #4
Váhaveček jsem to popravě trochu nepobral s těma polohama klíče - ale ještě to testnu.

Tlak rezervy to nezobrazuje ale hlídá ji to, i podle WKjeeps.com - na přístrojovce se zobrazí "SPARE LOW PRESSURE" což bych práce chtěl nějak odstranit.

WJ 4.7 Limited LPG +3" Lovells pružiny + tlumiče Rancho, snorkel, Led bar Nevěřícník
YJ 2.5, 1989 - starouš pro srandu a postupné utápění peněz :-)
10-03-2019 09:29 AM
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 45
Příspěvek: #5
Nekde to resi malou nadobou kam zabuduji ten senzor a foukaji ho na tlak. Neni to zrovna moc zajimavy reseni. Ale zda tohle samotny jde vypnout, ti rekne snad jen Palo. Ikdyz melo by, kdyz jiny verze to nemaji.

Odesláno z Mate9 pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
10-03-2019 11:16 AM
pepaZJ Offline
JFcz-Off-ZJ

Připojen(a): 17-03-2016
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #6
já, když jsem kvůli plynu vyndal rezervu do garáže, tak jí tak dva týdny postrádal a psal tuhle hlášku, ale pak asi zjistil, že jí nenajde a vzdal to - hláška se přestala objevovat

WH 4,7V8 / ZJ 5,2V8
Forester 2,0i / Frontera 3,2V6-ex
10-03-2019 01:15 PM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)