Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
chybové hlášky flit pevných částic ???
Autor Zpráva
Zeotrade22 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 27
Připojen(a): 30-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
chybové hlášky flit pevných částic ???
Ahojky.. 2012 3CRD 177kw .Stále mi padá auto do nouzáku... jede a najednou přestane mít výkon..po chvíli se rozjede a někdy zase lehne atd atd... Po diagnostice co hlásila chybnou váhu vzduchu a lambda sondu..vyměněno a nepomohlo.. stále padá do nouzáku atd... Ted mi diagnostik řekl, že to vypadá na filtr pevných částic..????? Nechci stále měnit a zkoušet součástky a všechno je k hovnu..?? díky moc za rady a případně kontakt na někoho ..Jsem z Budějc -jč ...
díky moc všem:!!!! Tom
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06-04-2019 04:52 PM od Zeotrade22.)
06-04-2019 04:51 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #2
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
(06-04-2019 04:51 PM)Zeotrade22 napsal(a):  Ahojky.. 2012 3CRD 177kw .Stále mi padá auto do nouzáku... jede a najednou přestane mít výkon..po chvíli se rozjede a někdy zase lehne atd atd... Po diagnostice co hlásila chybnou váhu vzduchu a lambda sondu..vyměněno a nepomohlo.. stále padá do nouzáku atd... Ted mi diagnostik řekl, že to vypadá na filtr pevných částic..????? Nechci stále měnit a zkoušet součástky a všechno je k hovnu..?? díky moc za rady a případně kontakt na někoho ..Jsem z Budějc -jč ...
díky moc všem:!!!! Tom

diagnostik by měl umět změřit procento zanešení filtru , případně vyvolat renegeraci DPF ... máš nějaký čísla chyb z diag. protokolu ? a čím to diagnostikoval ?

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
06-04-2019 05:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Zeotrade22 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 27
Připojen(a): 30-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
Díky moc za reakci!!!
..právě říkal, že jeho přístroj 100% nekomuikoval, ale nechal tam po vyčištění chybových hlášek zase lambdu a váhu i přesto, že byly věměny a také spaliny a že je chybná regenerece pdf PDF před 5minutama, což byla naprostá kravina, protože to auto před 5 minutama vůbec nebylo nastartované.. Chybové hlášky mi neříkal, ale fér mi řekl, že budu muset k někomu jinému s jinou diagnostikou.. že ho to navádí na PDF.. ale že nechce měnit díly a hádat....
06-04-2019 05:46 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #4
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
pokud bude vadná l.sonda, tak pravděpodobně nebude pořádně/vůbec fungovat ani regenerace . vyměnili jste tu správnou lambdu ? protože pochybuju že to má jenom jednu ....

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
06-04-2019 05:51 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Zeotrade22 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 27
Připojen(a): 30-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #5
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
ano Váhy a lambda vyměněno a nové ...tam opravdu problém není... :(
06-04-2019 06:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #6
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
pokud neumí načíst stav filtru DPF a ani ti nedá protokol z diagnostiky před a po , tak ano , jeď někam jinam Mrkálek

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
06-04-2019 06:56 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #7
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
Bit ne na jeepce, ikdyz tam vlastně taky, jinak na Oplu Zafira mi přesně tohle dělal zasvinenej egr ventil, akorát se mi u toho rozsvitila kontrolka motoru.Taky se předtím vyhodil nejdřív pdf filtr, no nakonec to dělal egr..U jeepky mi to jelo nejelo, žádná konzrolka nevyblikla.

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
07-04-2019 01:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Zeotrade22 Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 27
Připojen(a): 30-08-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #8
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
ten egger ventil nutno vyměnit nebo lze čistit.. háže Egger chybovou hlášku?? díky moc..
07-04-2019 02:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Denylovec Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 553
Připojen(a): 08-01-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #9
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
(07-04-2019 02:23 PM)Zeotrade22 napsal(a):  ten egger ventil nutno vyměnit nebo lze čistit.. háže Egger chybovou hlášku?? díky moc..

Mě ho cistili a na jeepce zaslepili Smíšek Teď jsem to vlastně řešil i na fabii,tam mi taky vyblikla kontrolka poruchy motoru a auto v nouzaku..Pak ze servisu telefon, že to chce vyměnit ,, chladič zpětného vedení vyfukovych plynů'' česky egr ventil za asi 12tis kč Chehták a to má najeto 200tis km.

,, Jednou JEEP navždy JEEP"
2" podložky,GY Duratrack, Skyjacker 8000, Rubicon nitro expres, zahrádka.
07-04-2019 02:52 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Denylovec za tento příspěvek:
Zeotrade22
mik Offline
Plzeňák

Příspěvků: 4 427
Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 22
Příspěvek: #10
RE: chybové hlášky flit pevných částic ???
(07-04-2019 02:23 PM)Zeotrade22 napsal(a):  ten egger ventil nutno vyměnit nebo lze čistit.. háže Egger chybovou hlášku?? díky moc..

samozřejmě že EGR háže "svou" chybovou hlášku . někdy stačí jen vyčistit , někdy je nutná výměna ...

hele tak naposledy . fakt zajeď na pořádnou diagnostiku k někomu kdo tomu rozumí . to že si někdo koupí čínskou diagnostiku z něj diagnostika neudělá Mrkálek

ex. XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
07-04-2019 05:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro mik za tento příspěvek:
Zeotrade22
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)