Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeep GC SRT8 2019
Autor Zpráva
paulie Offline
Jeep sběratel

Připojen(a): 30-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 14
Příspěvek: #21
RE: Jeep GC SRT8 2019
(09-04-2019 03:35 PM)Mucha napsal(a):  Tohle auto není kalkul. Tohle auto musíš chtít a cítit eSeRTově.
Smůla je že za tři roky klesne cena auta o 500 000kč, to ti podepíšu.
Za čtrnáct uvážlivá jízda se jezdit dá. V podstatě platí to co píše výrobce o městě, dálkách a kombinačce, dá se to jezdit.
V žádném jiném autě nězažiješ ten pocit maxima. Srt je maximum možného u dané značky. Žeru to i ty klíčky co k tomu mám stojí za to....

jo,pěkné,akorát to jsou klíče od voyagera s posuvnýma dveřma :D

tel. 604353752
11-04-2019 03:17 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro paulie za tento příspěvek:
mik, Jarda 58, Jarda K
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 24
Příspěvek: #22
(08-04-2019 08:45 PM)standa.t napsal(a):  
(08-04-2019 06:31 PM)PetrSY napsal(a):  Ahoj,

měl bych dotaz chtěl bych pořídit nové SRT a zajímalo by mě jaká je spolehlivost těchto auto řekněme při celoročním nájezdu cca 40000 a chtěl bych cca 10 let. Jak jsou na tom GC s korozí - jsem z krkonoš a máme tu sních i sůl.... Také by mě zajímalo jaká je reálná spotřeba při normální jízdě 90 okrsky 140 dálnice...

Jaká je obecně dostupnost náhradních dílů např. po něhodě atd...

Petr
nevim, že by na foru byl nějaký věštec, ale znát spolehlivost auta, který se ještě nevyrobilo, je docela tvrdej oříšek Chehták
ja zase nechapu, ze chce koupit novy Jeep a resi spotrebu. kdo kupuje auto za dva a vice tak obvykle na spotrebu nehledi, neresi. to resi jenom socky s ojetinama dovoz italie, jez kdysi byvaly taky za ty dva mice ale to kdyz mely o pul milionu min najeto. kupovat novy Jeep a ptat se na spotrebu to jsem jeste nevidel Nevěřícník

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
11-04-2019 03:31 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 5 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro ninetyone za tento příspěvek:
Jarda 58, Xbike, LandEagle, samui, Elvis
PetrSY Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 08-04-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #23
(11-04-2019 03:31 PM)ninetyone napsal(a):  ja zase nechapu, ze chce koupit novy Jeep a resi spotrebu. kdo kupuje auto za dva a vice tak obvykle na spotrebu nehledi, neresi. to resi jenom socky s ojetinama dovoz italie, jez kdysi byvaly taky za ty dva mice ale to kdyz mely o pul milionu min najeto. kupovat novy Jeep a ptat se na spotrebu to jsem jeste nevidel Nevěřícník

Jenze ne každý kdo chce už konečně jít cestou HEMI (můj prvni) sedí na zlatém dole - já se třeba relativně dlouho chystám na to abych si mohl koupit auto za 2 a kupujo ho jako harley a auto v jednom a prototze najedu cca 30 tis rocne tak me to zajíma kolik mám počítat...
14-04-2019 03:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro PetrSY za tento příspěvek:
standa.t
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)