Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hláška GLASS na displeji budíku
Autor Zpráva
martin1950 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 11-05-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Hláška GLASS na displeji budíku
Zdravím, chtěl jsem se zeptat zda už někdy někdo řešil tento problém. Na displeji u budíků se v intervalech ukazuje nápis GLASS. jde hlášku vypnout knoflíkem na nulování kilometrů. Po dalším nastartování nebo otevření a zavření dveří se hláška objeví znovu.Zklamánek
11-05-2019 03:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
levap Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 155
Připojen(a): 05-07-2015
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #2
RE: Hláška GLASS na displeji budíku
Tipoval bych,že auto si myslí,že má otevřené sklo pátých dveří.Mikrospínač nebo nějací oxidi v konektorech..Pokud to je na KJ,dá se k nim dostat přes vyndavací krytku v zadních dveřích,ale člověk musí vědět kam šáhnout.JInak odplastovat-to bývá taky povedená taškařice..Nasránek
11-05-2019 04:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro levap za tento příspěvek:
kolis
martin1950 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 11-05-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Hláška GLASS na displeji budíku
Ahoj, díky za radu. Mám 2,5 105 kW KJ r.v.2002. Ještě mi přestal jít při této hlášce zadní stěrač.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 11-05-2019 04:29 PM od martin1950.)
11-05-2019 04:20 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
levap Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 155
Připojen(a): 05-07-2015
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #4
RE: Hláška GLASS na displeji budíku
(11-05-2019 04:20 PM)martin1950 napsal(a):  Ahoj, díky za radu. Mám 2,5 105 kW KJ r.v.2002. Ještě mi přestal jít při této hlášce zadní stěrač.

Tak to tě odplastování asi nemine.Bude to chtít projít všechny konektory v zadních dveřích.Prostříknout kontoxem a taky zkontrolovat,jak je na tom těsnění zadního skla.Do zadních dveří se dostane vlhkost ze dvou míst.Kolem těsnění v místě kde je zámek zadního okna a taky v místě kudy prochází táhlo z kliky zadních dveří skrz ony dveře.Užil jsem si s tím taky pěkný očistec.Mi se pro změnu zadní sklo po dešti samo otvíralo za jízdy...Chehták Pomohlo prostříkání kontaktů a občas fouknout silikonovým sprejem do těch dvou kritických míst.Od té doby klid..
11-05-2019 07:26 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martin1950 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 6
Připojen(a): 11-05-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #5
RE: Hláška GLASS na displeji budíku
To jsi mě moc nepotěšil Zklamánek ale přesto ti moc díky za radu. Příští týden se do toho pustím a dám vědět jak to dopadlo.
11-05-2019 09:15 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)