Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Commander nebo Patriot
Autor Zpráva
jirikoo Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 12-05-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Commander & Patriot
Ahoj,
Uvažuji o koupi ojetého Commandera nebo Patriota a než se k něčemu odhodlám, kromě toho, že si dělám průzkum na internetu, kde bohužel není jednotný názor na tuto značku, rád bych věděl zde váš názor na pár věcí:

a) Myslíte že tyto dva modely jsou dobrou volbou?
b) Co dieselevé motory? Nejsou poruchové? Ad Vstřikovače, čerpadlo, atd. To je věc, čeho se bojím nejvíce.
c) Co u těchto aut nejvíce trpí? To jest na co si dávat pozor.
d) Dají se sehnat ND? A co servisy v Praze a okolí? Nechce se mi auto dávat do značkových servisů, spíše preferuji 'normální' servisy, ktetré auto opraví a nejen vymění vadný díl.

Řeším teď dilema, jestli si opravit starší auto Audi, kde me čeká docela náročná komplexní oprava cca 70 tis. Kč a více nebo raději koupit ojetého Jeepa, který se na internetu aktuálně nabízí za slušné ceny. Zajímá mne nabídka mezi 120-200 tis.Kč, r.v. 2006-2010. Radši bych tedy benzin, ale to je na zdejším trhu asi k nenalezení (?)

Díky moc za případný ohlas,

jirikoo
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-05-2019 08:35 PM od jirikoo.)
12-05-2019 08:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
jirikoo Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #2
Commander & Patriot
Ahoj,
Uvažuji o koupi ojetého Commandera nebo Patriota a než se k něčemu odhodlám, kromě toho, že si dělám průzkum na internetu, kde bohužel není jednotný názor na tuto značku, rád bych věděl zde váš názor na pár věcí:

a) Myslíte že tyto dva modely jsou dobrou volbou?
b) Co dieselevé motory? Nejsou poruchové? Ad Vstřikovače, čerpadlo, atd. To je věc, čeho se bojím nejvíce.
c) Co u těchto aut nejvíce trpí? To jest na co si dávat pozor.
d) Dají se sehnat ND? A co servisy v Praze a okolí? Nechce se mi auto dávat do značkových servisů, spíše preferuji 'normální' servisy, ktetré auto opraví a nejen vymění vadný díl.

Řeším teď dilema, jestli si opravit starší auto Audi, kde me čeká docela náročná komplexní oprava cca 70 tis. Kč a více nebo raději koupit ojetého Jeepa, který se na internetu aktuálně nabízí za slušné ceny. Zajímá mne nabídka mezi 120-200 tis.Kč, r.v. 2006-2010. Radši bych tedy benzin, ale to je na zdejším trhu asi k nenalezení (?)

Díky moc za případný ohlas,

jirikoo
12-05-2019 08:36 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Slavrs Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 06-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #3
RE: Commander & Patriot
Mám Commandera - v záložce auta na prodej se můžeš podívat - jen se bohužel nevejdeš do tvých fin. možností - pokud vtom není nějaká skrytá vada nebo nějaký zádrhel , tak asi nepořídíš . Moje je 2006 3.0 CRD a cením si ji na cca 300 000...Nedávno jsem nechal přetěsnit motor , repas turba atp...servis za 66 000 … Hold se něco vtěchto autech nechá,ale jinak si na něj nestěžuju - když jsem koupi tenkrát tady řešil , chtěl jsem ten základní model , ale dal jsem na názory a těch se více méně držím dodnes a tím myslím výbava...Mám teda Limited , ale oproti kdysi původnímu má el.stř.okno,lepší audio,světlá kůže,7 míst atp atp … ta výbava dělá auto autem - tedy pokud se chceš vozik a neprojíždět řekama atp Mrkálek Samozřejmě tu skoro všichni odsuzují naftu , ale mě nevadí , mám i Granda v naftě,to tak prostě je Mrkálek

Možná si oprav svoji původní káru kterou znáš než koupit hrobku která na první pohled vypadá dobře … mám to už zasebou xkrát … a určitě ještě před sebou,mám na to smůlu Zákeřníček
12-05-2019 09:05 PM
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Slavrs za tento příspěvek:
jirikoo
jirikoo Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #4
díky moc za reakci...ale za commander, mas pravdu, tam moc kousku pod 200 neni, ale jsou, ale patriot se da bezproblemu sehnat za 150 k.
12-05-2019 11:34 PM
Slavrs Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 06-10-2013
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #5
Patriota neznám . Ale kupovat auto stylem - nejlevnější co najdu beru , to teda nevim nevim … A ještě aby bylo po GO , z Německa , po důchodci , garážovaný , najeto 45 000 … ? Dej pak vědět co jsi pořídil , jsem celkem zvědav Mrkálek
13-05-2019 05:25 AM
LandEagle Offline

Připojen(a): 05-09-2016
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #6
ahoj jirikoo

reci skodovek si napsal:

"chci koupit ojetej kodiak nebo felici"

takze za me

A) ano, oba modely jsou dobrou volbou

treba nekdo upresni ostatni

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked)
JEEPLESS NOW
13-05-2019 07:28 AM
mik Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 26
Příspěvek: #7
(13-05-2019 07:28 AM)LandEagle napsal(a):  ahoj jirikoo

reci skodovek si napsal:

"chci koupit ojetej kodiak nebo felici"

takze za me

A) ano, oba modely jsou dobrou volbou

treba nekdo upresni ostatni

comm do 200 je nesmysl, max nějakej pelech ... no a patriota tu snad ani nikdo nemá .... Mrkálek

XJ 4.0 RG /88 , WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
13-05-2019 07:49 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 272
Příspěvek: #8
No tak uz je na case aby nekdo mel Chehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava a rum ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
13-05-2019 07:58 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
mik
jirikoo Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #9
nikde jsem nerekl, ze chci kupovat stylem nejlevnejsi, ale jen jsem poukazal na to ze Patrioty na trhu se pohybuji za nizke ceny (tedy v porovnani s ostatnimi znackami s ohledem rokem vyroby a vybavu), a to mimochodem ve mne vzbuzuje udiv a trochu i podezreni. Nemam s Jeepem zkusenosti, takze jsem si myslel, ze mi tady nekdo da strizlivej nahled a mozna odpovi i me otazky, ale asi jsem prilis naivni.

Proste mne zajima zda Patriota ano, a pokud ano, za jakych okolnosti?

mam ted dilema, nevim jeste co zvolim, Jeep je jedna ze znacek o ktere uvazuji. Shanim ojete rodinne SUV nejlepe s benzinovym motorem 2-3 litr, ale to je v nasich zemepsinych sirkach temer neslychane, snad jen subaru forester ci suzuki grand vitara, ale tam toho moc neni, ale radsi bych o neco vetsi nez oba zminovane a tam je uz pak jen freelander, ktere neni k sehnani. Klidne bych se vratil opet k dieslu, a tam mne pak zaujal rada ojetych Patriotu/Commanderu na auto inzerci, ale nevim, zda to neni prilis riskantni koupe.
13-05-2019 09:04 AM
jirikoo Offline
JFcz-NOváček

Příspěvek: #10
(13-05-2019 05:25 AM)Slavrs napsal(a):  A ještě aby bylo po GO , z Německa , po důchodci , garážovaný , najeto 45 000 … ? Dej pak vědět co jsi pořídil , jsem celkem zvědav Mrkálek

proc ta ironie? nic takoveho jsem nenapsal. Ale co je na tom zvlastniho, ze u mne rozhoduje cena? To je mezi jeepistami tabu?
13-05-2019 09:07 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)