Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rada pro začátečníka
Autor Zpráva
PavelP Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 759
Připojen(a): 17-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #11
RE: Rada pro začátečníka
(02-07-2019 07:49 PM)kaktuso napsal(a):  čo je zlé na 3.7?

kdo píše o 3,7 ?

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 H.O. Overland Gaz LPG
BMW E 39 540 iA 4,4 V8 210 kW
Vosum hrnců je vosum hrnců,objem ničím nenahradíš JazykoPlaz
Fiat Ducato 120 Multijeet 2,3D
02-07-2019 08:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Paul Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 8
Připojen(a): 02-07-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #12
RE: Rada pro začátečníka
Pánové dík za to shrnutí. Je to fakt, každý volí podle své chuti. Myslel jsem si, že celkem vím co asi chci. Stál jsem na křižovatce, kdy jsem viděl dva směry kam odbočit. Nyní stojím na křižovatce a těch směrů je daleko víceStydílek
To co píšete, že objem ničím nenahradíš je svatá pravda - do žuly vytesat a na řidičák každému vytisknout. Musím ještě pouvažovat jakou motorizaci zvolit. Jinak 3,7 benzín - slušné auto, včera jsem se s tím svezl, nemohu nic víc nežli pochválit, ale seriózní nabídku nemám. Budu ještě hledat.
Paul
02-07-2019 09:28 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #13
RE: Rada pro začátečníka
(02-07-2019 05:22 PM)MartyHQ napsal(a):  První jeep by měl bejt XJ v benzinuChehták

Tak s tímhle můžu jen souhlasit PalecNahoru

2007 JKU Sahara, benál + automat
02-07-2019 09:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Maxdrtic Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 678
Připojen(a): 09-03-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #14
RE: Rada pro začátečníka
Jako za mě můžu posoudit KJ 2.8 CRD versus XJ 2.5TD které obě mam . KJ sem měl hodně problémů hlavně s motorem, více v mích příspěvcích a vlaknech, co se týká XJ krom panchartky bez problémů v terénu XJ výborné, lepší jsou jen Wrany. WJ znám jen podle toho co s náma jezdí na vyjížďky, na cestě pohodlné, v terénu těžkopádné a hodně trpí přední a zadní nárazník.

JK 2,8CRD, 2011
KJ 2,8CRD, 2004
XJ 2,5TD, 1995 Country.
03-07-2019 08:10 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Maxdrtic za tento příspěvek:
Luma
Paul Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 8
Připojen(a): 02-07-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #15
RE: Rada pro začátečníka
Pánové děkuji za diskusi a porovnání. Dnes jsem oběhl několik na internetu vybraných vozů v Brně. Je to mazec co si v bazaru dovolí. Klidně mohu říct, že chlapci pokračují dále ve šlépějích koňských handlířů, kteří používali různé podvodné praktiky jako barvení koní atd aby koně byly pěknější. Podle toho co jsem dnes viděl bych tak 70% bazarů přejmenoval na šroťáky. Vozidla jsem pečlivě prohlížel na internetu a vybíral jen ta u kterých byla bohatá fotodokumentace - každé s dodatkem perfektní stav. Ve skutečnosti jsme však nacházel úplně jiná vozidla než ta, co byla vyobrazena. To, že se k vozidlům nechováme všichni jako k mazlíkovi - to vím. Čekal jsem však větší soudnost a profesní zdatnost u vedení bazaru při posuzování reálného stavu vozidla.
To že chlapci z autobazaru chtějí prodat, to je jasné, ale prodat neznamená okrást.
Možná to může na vás působit, že jsem naivní - to ne, čekal jsem, že na něco podobného natrefím. Co mne však překvapilo, je tak malé procento erudovaných prodejců, kteří nejsou líní vám vozidlo předvést. Jestli čte tyto řádky nějaký majitel autobazaru - mohu doporučit prověřte si své lidi, udělejte si mystery shopping a jinak platí velký bič a malý plac. Jdu hledat svého Jeepa mazlíka dál - tak držte palce.
PaulNasránek
03-07-2019 09:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
RoKr Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 685
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #16
RE: Rada pro začátečníka
Zkus se mrknout na bazar Velkém Meziříčí, je hned pod mostem dálnice, tuším se jmenuje Havlík.
Specializuje se na dovoz Jeepu. I zde se o něm psalo celkem pozitivně. Asi dvakrát jsem tam byl nakouknout, auta vypadala slušně.
Přeji šťastný výběr.

ZG 5,9 Limited LX r.v. 1998 - 4"RC long arm lift, 32" cooper stt pro - offroad
WH 3.0 Overland r.v. 2008 - 2" lift - onroad
WG 4,7 Overland r.v. 2002 - ex
ZG 5,2 Limited r.v. 1997 - ex
04-07-2019 06:17 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro RoKr za tento příspěvek:
Jarda K, martiniano
Skalik Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 626
Připojen(a): 06-01-2015
Přidat uživateli hodnocení 10
Příspěvek: #17
RE: Rada pro začátečníka
Paul: já ti k tomu řeknu toliko, dělám v autobazaru a kdyby někdo od nás napsal k autu perfektní stav tak mu hlavu přivřu kapotou do motoráku, tohle bych si nedovolil napsat ani když jsme prodávali moje rok starý služební auto

Jinak teda vítej ve světě ojetých vozidel, čeká tě dobrodružná cesta s nejistým koncem Chehták

2007 JKU Sahara, benál + automat
04-07-2019 07:55 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
tomik328 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 339
Připojen(a): 09-11-2013
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #18
RE: Rada pro začátečníka
(03-07-2019 09:02 PM)Paul napsal(a):  Pánové děkuji za diskusi a porovnání. Dnes jsem oběhl několik na internetu vybraných vozů v Brně. Je to mazec co si v bazaru dovolí. Klidně mohu říct, že chlapci pokračují dále ve šlépějích koňských handlířů, kteří používali různé podvodné praktiky jako barvení koní atd aby koně byly pěknější. Podle toho co jsem dnes viděl bych tak 70% bazarů přejmenoval na šroťáky. Vozidla jsem pečlivě prohlížel na internetu a vybíral jen ta u kterých byla bohatá fotodokumentace - každé s dodatkem perfektní stav. Ve skutečnosti jsme však nacházel úplně jiná vozidla než ta, co byla vyobrazena. To, že se k vozidlům nechováme všichni jako k mazlíkovi - to vím. Čekal jsem však větší soudnost a profesní zdatnost u vedení bazaru při posuzování reálného stavu vozidla.
To že chlapci z autobazaru chtějí prodat, to je jasné, ale prodat neznamená okrást.
Možná to může na vás působit, že jsem naivní - to ne, čekal jsem, že na něco podobného natrefím. Co mne však překvapilo, je tak malé procento erudovaných prodejců, kteří nejsou líní vám vozidlo předvést. Jestli čte tyto řádky nějaký majitel autobazaru - mohu doporučit prověřte si své lidi, udělejte si mystery shopping a jinak platí velký bič a malý plac. Jdu hledat svého Jeepa mazlíka dál - tak držte palce.
PaulNasránek

A nechceš KK ? .... http://jeepforum.cz/showthread.php?tid=7495
furt mě stojí před domem. na ceně se domluvíme. znám ho do posledního šroubku

Jeep Compass MX 1.4 MultiAir 140k
Dříve : Cherokee KK 2.8, Nissan Qashqai+2 2.0, Toyota Rav4 2.0, Nissan Terrano II 2.4, MB V230 2.3 LPG a pár sedanů.
04-07-2019 10:15 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #19
RE: Rada pro začátečníka
(02-07-2019 07:27 PM)standa.t napsal(a):  ...když na to koukám, nejlíp z toho vychází ZJčko V8 s LPG Mrkálek

Kde to můžu podepsat? ZJ s V8 budeš milovat a smát se každý den, kdy do něj sedneš... Chehták

Já se usmívám, i když ho rozebírám... Pravda, někdy nad mou naivitou, že jsem si myslel, že to půjde rozebrat, nebo že to umím rozebrat... Chehták

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10-07-2019 10:29 AM od SleepyDelegate.)
10-07-2019 10:29 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
RoKr Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 685
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #20
RE: Rada pro začátečníka
Jj, ať pomalý rozjezd s doprovodem poklidneho bublani nebo ostřejší start, kdy se auto nakloní doprava a zvedne předek, vždy člověku tak nějak naskočí úsměv.
Ve WK se toto neděje, možná špatná motorizace? Neviňátko

ZG 5,9 Limited LX r.v. 1998 - 4"RC long arm lift, 32" cooper stt pro - offroad
WH 3.0 Overland r.v. 2008 - 2" lift - onroad
WG 4,7 Overland r.v. 2002 - ex
ZG 5,2 Limited r.v. 1997 - ex
10-07-2019 11:27 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro RoKr za tento příspěvek:
SleepyDelegate
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)