Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ford 8.8 divná vůle na hrušce
Autor Zpráva
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #11
RE: ford 8.8 divná vůle na hrušce
né že bych se chtěl handrkovat, bendžo jsem nahříval tak akorát na pláži v chorvatsku, ale zdá se mi, že to bude chtít poměrně dost energie nahřát takovou masu litiny, aby to skutečně pomohlo a mrazák v dílně zrovna nemá asi každej, aspoň já ne. Abs kroužky, matky, zamrzlý panty na kontejnerech, unašeče atd. atd. jsem nahříval, ale vždy to bylo něco menšího, izolovanýho, co energii pojme relativně rychle a má se kam roztáhnout.
ALe jak říkám, nezkoušel jsem, na příště se připravím a dám tomu. Díky za nápad!
16-07-2019 12:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
SleepyDelegate Offline
CmdrOrvis

Příspěvků: 1 913
Připojen(a): 21-08-2016
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #12
RE: ford 8.8 divná vůle na hrušce
Na autě jsem to zatím nezkoušel, je to trik z dob, kdy jsem dělal v servisu Stihl... Když jsem dělal generálky motorů do motorových pil, tak ložiska se takhle dávaly do sedla v klikové skříni bez jakéhokoliv nářadí, prostě to tam normálně zapadlo a jak se srovnaly teploty, tak už jsi s tím nehnul... Co si pamatuji, tak jsem ani nemusel nahřívat blok motoru, prostě jsem jen zmrazil ložisko a šlo to dovnitř jako po másle... Chehták

Ale to už je skoro 20 let nazpátek...

EDIT: Jo a mrazák jsem v dílně taky neměl, měl jsem ho v kanceláři cca 100m od dílny, takže se to zmrazilo a pak jsem to v nějakém namraženém obalu přenesl do dílny...

Wrench, wheel, wrench, repeat...
1997 Jeep Grand Cherokee 5.2 V8 Orvis
2007 Jeep Commander 5.7 V8 HEMI Limited (prodán 16.9.23)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16-07-2019 07:45 PM od SleepyDelegate.)
16-07-2019 07:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro SleepyDelegate za tento příspěvek:
martiniano
whitedevil Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 2 238
Připojen(a): 07-03-2015
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #13
ford 8.8 divná vůle na hrušce
Delame to bezne i dnes...

Odesláno z mého motorola one vision pomocí Tapatalk

Jeep Grand Cherokee ZG 1996 4.0l LPG, NP242, 5,5" Long Arm přední 3 link, Zadní CH 8,25(z jeep KJ) - LOKKA automatka, Silverstone mt-117 x-treme 33x10,5 R15, Dual Battery, 50" curved LED BAR,

Fiat Freemont 3,6 pentastar + LPG Blackcode
17-07-2019 05:36 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
martiniano Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 360
Připojen(a): 29-06-2017
Přidat uživateli hodnocení 5
Příspěvek: #14
RE: ford 8.8 divná vůle na hrušce
jojo beru, proč neee, pokud je k dispozici tak je to šikovná vychytávka. Jestli bude kde tak zkusím příště využít. Díkes

(16-07-2019 07:43 PM)SleepyDelegate napsal(a):  Na autě jsem to zatím nezkoušel, je to trik z dob, kdy jsem dělal v servisu Stihl... Když jsem dělal generálky motorů do motorových pil, tak ložiska se takhle dávaly do sedla v klikové skříni bez jakéhokoliv nářadí, prostě to tam normálně zapadlo a jak se srovnaly teploty, tak už jsi s tím nehnul... Co si pamatuji, tak jsem ani nemusel nahřívat blok motoru, prostě jsem jen zmrazil ložisko a šlo to dovnitř jako po másle... Chehták

Ale to už je skoro 20 let nazpátek...

EDIT: Jo a mrazák jsem v dílně taky neměl, měl jsem ho v kanceláři cca 100m od dílny, takže se to zmrazilo a pak jsem to v nějakém namraženém obalu přenesl do dílny...
18-07-2019 05:02 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)