Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voda
Autor Zpráva
tdtom Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 31
Připojen(a): 23-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Voda
Ahoj všem
Chci se zeptat, máte někdo zkušenost s ucpaným odtokem dešťovky? Kudy odtéká voda? Mam problemy s elektrikou a myslim, že to je, protože někam zatéká voda, nebo že někde stojí voda.
Díky za každou radu

JEEP GRAND CHEROKEE 2006 3.0 CRD V6 LİMİTED
Do Anything. is a way of life, not just a slogan.
The Jeep badge stands for more than a brand. In truth, it's a badge of honor.
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 12-10-2019 05:16 PM od tdtom.)
12-10-2019 05:15 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
KaCzaba Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 8 336
Připojen(a): 13-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 23
Příspěvek: #2
RE: Voda
Kde ti stoji voda? Myslis odtok z torpeda, nebo od sibru?

U sibru zlobi konce na hadickach. Mas to v Ackovych sloupkach. Dole na podlaze v rohu u sloupku je hadice od sibru. Plastovy husi krk, vede do gumovy pruchodky kastli. Mala dira brzo se ucpe. Zariznout, zvetsit. Taky se mi stalo ze naopak guma nahore u sibru je volnejsi, ta co spojuje tu hadicku s ramem sibru, a ta plastova trubka z toho byla vyskocena. A stalo se mi uz par zim, kdyz auto stalo venku, jak melo cepici na strese, pak na slunicku odtavalo, a zespod primrzalo, ze to dole zamrzlo a v aute potopa

A nebo ti blika palubka sama od sebe a mas CRD a myslis si ze ti nekam zatejka?

Odesláno z Mate9 pomocí Tapatalk

KJ 3.7 ST silver, 2" lift, Magnaflow, AT3
KJ 3.7 ST black, stock
XK HEMI 2006, 2"lift,Dynomax, MyGig+locpick, AEV Pintler, Superchips, AT3
12-10-2019 09:54 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
tdtom Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 31
Připojen(a): 23-08-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #3
RE: Voda
No je to crd zlobí jen když prší, teď měsíc byl klid a zacalo pršet a na palubce svitej kontrolky. Už mi nějaká voda vytekla z hadičky ze spoda auta, když jsem sundal kryt převodovky tak u zadní části předního kardanu je hadička a z ní to docela teklo jak o zivot, ale nevím odkud to je, jestli vypouštění z podlahy nebo z prahů nebo nevím.

(12-10-2019 09:54 PM)KaCzaba napsal(a):  Kde ti stoji voda? Myslis odtok z torpeda, nebo od sibru?

U sibru zlobi konce na hadickach. Mas to v Ackovych sloupkach. Dole na podlaze v rohu u sloupku je hadice od sibru. Plastovy husi krk, vede do gumovy pruchodky kastli. Mala dira brzo se ucpe. Zariznout, zvetsit. Taky se mi stalo ze naopak guma nahore u sibru je volnejsi, ta co spojuje tu hadicku s ramem sibru, a ta plastova trubka z toho byla vyskocena. A stalo se mi uz par zim, kdyz auto stalo venku, jak melo cepici na strese, pak na slunicku odtavalo, a zespod primrzalo, ze to dole zamrzlo a v aute potopa

A nebo ti blika palubka sama od sebe a mas CRD a myslis si ze ti nekam zatejka?

Odesláno z Mate9 pomocí Tapatalk

JEEP GRAND CHEROKEE 2006 3.0 CRD V6 LİMİTED
Do Anything. is a way of life, not just a slogan.
The Jeep badge stands for more than a brand. In truth, it's a badge of honor.
12-10-2019 10:44 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)