Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výjezd Asie
Autor Zpráva
veselalenka Offline
JFcz-NOváček

Připojen(a): 04-10-2019
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
Výjezd Asie
OFF ROAD

Ahoj,

nejsem si jistá, do jaké složky můj dotaz zařadit, tak to zkouším tady.

Příští rok máme v plánu jet s manželem na dovolenou na Srí Lanku. Vím, že Srí Lanka rozhodně není destinací, vhodnou pro autodovolenou, přece jen mi to nedá a zeptám se, jestli se tady nenajde někdo, kdo na Srí Lance byl a uměl by mi poradit. Doprava je tam prý šílená, proto bychom si rádi půjčili nějakou 4x4 a projeli off road cestami co se jen dá.

Náš ideální plán by byl, vycestovat tam na 2 týdny, objíždět pláže a památky a spát, kde se dá, klidně v autě. Veškeré praktické informace o destinaci jsem si už zjistila tady: dovolená Srí Lanka. Bohužel se mi toho nepodařilo moc najít právě o našem plánu.

Budu moc ráda za každou radu, připomínku.

Děkuju, Lenka.
14-10-2019 09:53 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline

Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #2
RE: Výjezd Asie
http://rentcar-srilanka.com

https://www.tripadvisor.com/ShowTopic-g2...Lanka.html

https://www.facebook.com/Sri.Lanka.dovolena/

ahoj, to me jen tak napadlo
kdyz sem vzpúominal jak sem tred rokem potkal po dvaceti letech v jednom cofeeshopu dva my znamy z devadesatek

fakt radost

no a v ramci toho ten co tam zije, povida, ze ma hezkej domek na plazi hned u more a tam si cte cely ty leta knizky

no a ten druhej povida, abych mu neveril, ze tam u nej byl a ze ta plaz je prej siroka 200 metru coz je nekratsi vzdalenost kterou musis urazit aby si se dostala k mori. takze to prej stoji za pekny kulovy

vic o srilance fakt nevim

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked)
JEEPLESS NOW
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 15-10-2019 08:06 PM od LandEagle.)
15-10-2019 08:02 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
tomik328 Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 09-11-2013
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #3
RE: Výjezd Asie
Srí Lanka opravdu není vhodná destinace na půjčení auta. Jakéhokoliv. Doprava je tu drsná - prostě Indie. A hlavně zde platí pravidlo, že viníkem dopravní nehody je vždycky ten, kdo má peníze = TY !
Pokud už někde půjčíš nějaký offroad, bude to vybydlená Mahindra a spát se v ní určitě dát nebude. To už je lepší si tam půjčit motorku nebo tuk-tuk. Žal motorku silnější než 350 zde neseženeš.
Dokonce jsem i zažil, že je lepší ten tuk-tuk i koupit (cca 15-20tis. na naše) a pak ho při odjezdu zase prodat. Stejně se to dělá i s tou motorkou.
Srí Lanka je krásná, ale osobně doporučuji ji procestovat s batohem na zádech a místní MHD, případně si najmout nějaký dopravní prostředek včetně řidiče. Nebo to kombinovat. Největší zážitek jsou zde vlaky v těch horských oblastech a kolem čajových plantáží. To v autě nezažiješ Mrkálek

Jeep Compass MX 1.4 MultiAir, Cherokee KK 2.8 CRD
Dříve : Nissan Qashqai+2 2.0, Toyota Rav4 2.0, Nissan Terrano II 2.4, MB V230 2.3 LPG a pár sedanů.
16-10-2019 08:24 AM
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)