Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DPF filtr 3,0 CRD - chybové kódy
Autor Zpráva
Honza.Přeštice Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 4
Připojen(a): 23-03-2017
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #1
DPF filtr 3,0 CRD - chybové kódy
Nemá někdo zkušenost s filtrem DPF u Jeep Grand Cherokee WH 3,0CRD/155kW? Zničehonic se mi rozsvítila žlutá kontrolka MIL a základní diagnostikou jsem načetl 3 chybové kódy. Vždycky když je vymažu tak se zobrazí znovu. Motor, podle mě, běží zcela normálně a pocitově nezaznamenávám žádnou změnu v tahu ani zvuku, atd.

Píše to tyto chyby:

P2033 – teplota spalin senzor obvodu vysoký signál,
P0428 – katalyzátor snímač teploty vysoký signál,
P1426 – stanovený výrobcem

Samozřejmě není problém začít s pokusnou výměnou 2 rozdílových čidel z nich jedno nebo obě mohou být vadná, ale JEEP asi nemá samostatnou kontrolku pro zaplnění filtru DPF a tak mě napadá, jestli se třeba nejedná o stav kdy se filtr např. nedostatečně zregeneroval. Auto jezdí spíše kratší jízdy, takže by to mohlo při nepříznivém načasování regenerace nastat. Bohužel s mojí základní diagnostikou nedokážu vyčíst stav DPF ani nastartovat jeho regeneraci ručně. Poradí někdo? Příp. nemá někdo kolem Plzně diagnostiku se kterou by šel před výměnou samotných čidel zkusit stav DPF vyčíst a příp. nastartovat jeho regeneraci?
02-02-2020 03:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #2
DPF filtr 3,0 CRD - chybové kódy
377 423 037
pan Martinek
plzen

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
02-02-2020 04:45 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)