Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I.garančka Jeep Compass - cena?
Autor Zpráva
mik Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 15-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 15
Příspěvek: #31
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
(Dnes 07:13 AM)LutherZJ napsal(a):  Horšie je, ak človek na to nemá priestor v garáži. A nejaký garážmajster si v dnešnej dobe zapýta tak ako autorizák.

Robím v autorizovanom servise Ford a počúvam tie spovede ľudí, ako sa popálili. Ako platili v garáži viac ako u nás. Plus u nás je pridaná hodnota, že to nieje len o výmene oleja, ale celkovej kontrole vozidla.Chalani robia Fordy každý deň - celý deň, preto vedia kde čo odchádza, na čo si dať pozor.

jj taky poslouchám zpovědi lidí co se popálili v autorizáku Chehták
Celková kontrola vozidla při servisní prohlídce je snad samozřejmost ,od výrobce máš jasně napsáno co a po kolika km/měsících se kontroluje a mění. Tyto informace mám k dispozici i já jako neautorizovaný servis. A co odchází na Fordech není zas takové tajemství . Navíc např. ve VIVIDu jsou uvedené svolávačky a techn.buletiny na daný model.
Hele vždy je to o těch konkrétních lidech co to dělají a jak to dělají Mrkálek

XJ 4.0 RG /88 , ex. WG 3.1TD Mustafa /01 , ex. WJ 4.0
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: Dnes 09:29 AM od mik.)
Dnes 08:29 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro mik za tento příspěvek:
kolis, standa.t
televizekarel Offline
JFcz-PoužíváČasto

Připojen(a): 01-12-2012
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #32
RE: I.garančka Jeep Compass - cena?
(Dnes 07:13 AM)LutherZJ napsal(a):  Horšie je, ak človek na to nemá priestor v garáži. A nejaký garážmajster si v dnešnej dobe zapýta tak ako autorizák.

Robím v autorizovanom servise Ford a počúvam tie spovede ľudí, ako sa popálili. Ako platili v garáži viac ako u nás. Plus u nás je pridaná hodnota, že to nieje len o výmene oleja, ale celkovej kontrole vozidla.Chalani robia Fordy každý deň - celý deň, preto vedia kde čo odchádza, na čo si dať pozor.

Čo sa týka záruky, neviem ako Jeep,ale na SK má Ford 5 ročnú záruku. To znamená 2 roky zákonná a 3 roky od výrobcu. 2 roky Ti v podstate musia akceptovať hocijaký servis, za predpokladu, že boli dodržané výrobcom predpísané normy a štandardy. V tej 3 ročnej od výrobcu to už také ružové nieje a je na výrobcovi čo uzná a čo nie.

Tých cca 5000 kč/180€ je za taký servis v pohode si myslím, hlavne keď sa bavíme o Jeepe, ktorý nepatrí medzi lacné značky.
Chlapi, já nevím, asi to bude trochu mimo mísu, ale k autorizovanýmu servisu Citroen. Možná to platí obecně. Moje paní, protože jsem ji naučil jezdit až s Jeepem, si koupila v Ačkách Citroen C4 s automatem. Neumí řadit (paní, auto by to mělo umět). Za pár týdnů ovšem automat začal špatně řadit a na displeji psal chybu. Dojeli jsme do servisu Citroen a tam vyměnili náplň v automatu. Závada se za pár kilometrů opakovala a tak jsme do Citroenu dojeli znova. Výsledek byl, že převodovka je K.O., oprava převyšuje cenu vozu, což jsem si nechal písemně potvrdit. S tím jsme šli do Aček auto reklamovat. Vrátili nám 4000 z kupní ceny a garážový opravář v převodovce vyměnil nějaké pístky, nebo co. Zase tolik tomu nerozumím. Oprava stála 7000. Převodovka od tý doby funguje výborně. Takže asi tolik k mojí zkušenosti se značkovým servisem.
K

Jeep WH, 3.0 CRD V6
Dnes 08:47 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)