Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WJ platle naviják +nájezdák
Autor Zpráva
scooby Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 210
Připojen(a): 16-07-2018
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #1
WJ platle naviják +nájezdák
dle mě nejlepší varianta : naviják je maximálně zasunutý celá příčka jde pryč, obsahuje vzpěru na horní čelo , org nárazník pasuje bez omezení kvalitní materiál i zpracování dle org zakoupeného výkresu viz fota
http://cad4x4.com/product/jeep-grand-che...kid-plate/

nájezdák je z 4mm nerezu
namontuju to na hrubo , když bude vše ok tak dovařím na platlých ohyby a oka , opískovat a stříknout AKZ černá polomat

   
   
   
   
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16-03-2020 09:55 PM od scooby.)
28-02-2020 01:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro scooby za tento příspěvek:
Luma, petr3220, mmarek
scooby Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 210
Připojen(a): 16-07-2018
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #2
RE: WJ platle naviják +nájezdák
tak je na hrubo namontováno
nějaké navijáky už jsem na WJ rouboval , ale tohle je absoluní ,,špic,, na mm přesně. vše pasuje jak má, musí se jen posunout na šroubech o 1cm dopředu chladič serva, jen za mě bych boční držáky nájezdáku posunul o cca 2cm výš aby se v lomu téměř dotýkal spodního držáku chladiče a do něj 3 díry pro spodní příchtky nárazníku (ten původní plech tam může zůstat vejde se a hlavně drží podběhy) na navijáku je třeba pootočit převodovku o jeden šroub dopředu, zatím to neřeším, budu dodělávat pevnosták. jinak i v detailech velice pěkné, vlečná oka i průvlak se schovaný těsně za hranou nárazníku, na nárazníku se jen vyřežou spodní žebra jinak všechny úchyty původní, zlepšené chlazení atd.
pro použití org nárazníku jsem nic lepšího neviděl
   
   
   
   
   
ten horní držák čela se mě mírně posunul k chladiči klima, všim jsem si toho až na fotce je tam oválná díra a utek mě kousek k chladiči, dá se posunout dopředu
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04-03-2020 08:18 PM od scooby.)
04-03-2020 08:17 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro scooby za tento příspěvek:
kolis, mmarek, Luma, Maacho
scooby Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 210
Připojen(a): 16-07-2018
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #3
RE: WJ platle naviják +nájezdák
copyrajdChehták
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16-03-2020 09:58 PM od scooby.)
04-03-2020 08:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
kolis Offline
brňák

Příspěvků: 1 173
Připojen(a): 04-01-2019
Přidat uživateli hodnocení 18
Příspěvek: #4
RE: WJ platle naviják +nájezdák
Mas to hezky PalecNahoru, skoda, ze nemam WJcko Mrkálek

Jeep WK dizl vocpoda, OME lift 2", UCA: JBA offroad, 31" BFG T/A KO2, CAD4x4+PavelP HD skidplate + 3,25T shackles bitch!
http://jeep.jecool.net/ ::: http://jeep.jecool.net/parts/parts.htm ::: http://jeep.jecool.net/chleba/
04-03-2020 08:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
PavelP Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 759
Připojen(a): 17-09-2013
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #5
RE: WJ platle naviják +nájezdák
(04-03-2020 08:25 PM)kolis napsal(a):  Mas to hezky PalecNahoru, skoda, ze nemam WJcko Mrkálek

tak si ho kup ne ?? třeba 4,7 H.O. Chehták

Jeep Grand Cherokee WJ 4.7 V8 H.O. Overland Gaz LPG
BMW E 39 540 iA 4,4 V8 210 kW
Vosum hrnců je vosum hrnců,objem ničím nenahradíš JazykoPlaz
Fiat Ducato 120 Multijeet 2,3D
04-03-2020 09:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pipos4x4 Offline
Jeep x Jeeb

Příspěvků: 4 415
Připojen(a): 22-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #6
RE: WJ platle naviják +nájezdák
Vypada to velmi slusne - dole na najezdak dat bud zapustene hlavy do 4mm nerezu najezdaku ci pulkulate hlavy......ale to jsou spis uz detaily. Najezdak nebude oblitej rzi, az ho nekdo skrabne....sam mam najezdak z 3mm nerezu, hodne toho pamatuje a drzi, takze 4mm musi byt super HD.

Na STK co nepresahuje 25-30cm nevadi, tohle je schovane, takze nemuze byt ani problem

Jeeb G Ch 4,7 V8-LA +6,5'',NV 241, diff 4.625+AVM, 2x TJM Lock,37" Trepy,THY-637Y-C+ 200Cell+Flowmaster70 3'',Superchips, Throttle 70mm,Talon 9.5-BOW II..
https://www.youtube.com/watch?v=fZqO_O_X0UQ
https://www.youtube.com/watch?v=-c2yVLHD0uA
http://pipos4x4.rajce.idnes.cz/
04-03-2020 09:43 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
CAD4x4 Offline
JFcz-NOváček

Příspěvků: 1
Připojen(a): 16-03-2020
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #7
RE: WJ platle naviják +nájezdák
(04-03-2020 08:17 PM)scooby napsal(a):  tak je na hrubo namontováno
nějaké navijáky už jsem na WJ rouboval , ale tohle je absoluní ,,špic,, na mm přesně. vše pasuje jak má, musí se jen posunout na šroubech o 1cm dopředu chladič serva, jen za mě bych boční držáky nájezdáku posunul o cca 2cm výš aby se v lomu téměř dotýkal spodního držáku chladiče a do něj 3 díry pro spodní příchtky nárazníku (ten původní plech tam může zůstat vejde se a hlavně drží podběhy) na navijáku je třeba pootočit převodovku o jeden šroub dopředu, zatím to neřeším, budu dodělávat pevnosták. jinak i v detailech velice pěkné, vlečná oka i průvlak se schovaný těsně za hranou nárazníku, na nárazníku se jen vyřežou spodní žebra jinak všechny úchyty původní, zlepšené chlazení atd.
pro použití org nárazníku jsem nic lepšího neviděl





ten horní držák čela se mě mírně posunul k chladiči klima, všim jsem si toho až na fotce je tam oválná díra a utek mě kousek k chladiči, dá se posunout dopředu


read license please ... you bought a license for one piece
16-03-2020 09:03 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
scooby Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 210
Připojen(a): 16-07-2018
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #8
RE: WJ platle naviják +nájezdák
I'll edit the posts and just leave the ad and link ok?
thank you for the warning
I recommend to check the drawing, especially the connection of the radiator strut, there are errors, the first piece did not go well
otherwise probably the best for the series on the market
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 16-03-2020 10:02 PM od scooby.)
16-03-2020 09:50 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jakub Duda XJ Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 250
Připojen(a): 03-07-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #9
RE: WJ platle naviják +nájezdák
(04-03-2020 09:43 PM)pipos4x4 napsal(a):  Vypada to velmi slusne - dole na najezdak dat bud zapustene hlavy do 4mm nerezu najezdaku ci pulkulate hlavy......ale to jsou spis uz detaily. Najezdak nebude oblitej rzi, az ho nekdo skrabne....sam mam najezdak z 3mm nerezu, hodne toho pamatuje a drzi, takze 4mm musi byt super HD.

Na STK co nepresahuje 25-30cm nevadi, tohle je schovane, takze nemuze byt ani problem

kéž by na stk nevadily 25cm přesahující kola Chehták hned bych zahodil lemy ChehtákChehtákChehták

Xjčko předface 4,0H.O, manuál ax15, navijáky, pevnosťáky, 37x14,5 kolečka a cca 8"
17-03-2020 06:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
scooby Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 210
Připojen(a): 16-07-2018
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #10
RE: WJ platle naviják +nájezdák
tak jsem letmo zkusil nasadit nárazník samo bez org. výztuhy, všechny šrouby na místě asi ok
průvlak bude asi 1cm před držák SPZ, oka bych navařil do spodní hrany na rozích aby moc nečuměly dopředu , nájezdák jsem nemontoval páč ,,chčije a chčije,, nechtělo se mě pod tím válet tak jen pár foto
   
   
   
09-06-2020 06:05 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 4 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro scooby za tento příspěvek:
standa.t, Luma, zapa, Maacho
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)