Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
Autor Zpráva
concorde Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 53
Připojen(a): 27-07-2020
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #11
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
já vím, že to nestojí svět ale mám takovou zkušenost z Corvetty C6 že když jednotka přestane číst třeba jedno kolo - slabá baterka, nebo stačí trefit kanál a otřesem se senzor zblbne, tak v každé rychlejší zatáčce mi pak Vette přibržďuje přes ESP jako bláznivá. Naštěstí se mi to nestalo na okruhu, to bych byl smutný.

No a u JEEPa, třeba až budou baterky slábnout - nesnesu aby mi na palubce něco !špatného! svítilo Chehták to je radší odpojím do doby, než mi přijdou nové a přezuju je.

Což mi teď připomnělo, že bych mohl zkusit vyřadit TMPS v Corvettě a mít klid Tvrďák

WK2 2014 LIMITED, 3,6, US verze, šedivák PalecNahoru
12-09-2020 06:12 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palck Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 161
Připojen(a): 16-11-2019
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #12
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
Ja som to vypnutie tmps dal len ako príklad.
13-09-2020 02:39 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
concorde Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 53
Připojen(a): 27-07-2020
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #13
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
hlásím, že senzory vypnout jde :)

a komickou vložku k tomu. Chtěl jsem kámošovi, co má WK2 3.0 2016 - a má na jednotce asi 5 chyb ukázat, svou čistou jednotku a že si udělám závadu a pak jí vymažu. Tak jsem za chodu motoru sundal vršek řadící páky, což auto nemá rádo.

Chyba se ukázala na přístrojovce, ale na jednotce ne - poté co jsem vršek zaklapl zpátky. A pípalo to na mě ještě hodinu. tak jsem kolem toho dma běhal a nakonec pomohlo vyndat a zandat pojistku 94 - shifter a konečně to ztichlo :)

tož tak na světě Smíšek

WK2 2014 LIMITED, 3,6, US verze, šedivák PalecNahoru
14-09-2020 08:40 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro concorde za tento příspěvek:
palck
concorde Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 53
Připojen(a): 27-07-2020
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #14
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
a ještě info - diagnostika Car Scanner komunikuje v češtině, vyplodí následedující výpis chyb a když na chybu člověk ťukne, otevře se google s najitými stránkami kódů a když dáte rovnou přeložit do češtiny vybranou stránku, uvidíte více-méně česky co daná chyba znamená. Docela šikovné.

je to z toho diesela kámoše.


Přiložené soubory Miniatury
   

WK2 2014 LIMITED, 3,6, US verze, šedivák PalecNahoru
14-09-2020 08:44 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #15
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
Ja mam Wifi OBDlink a pomoci AlfaOBD jde zapisovat.. Zapnul jsem si automaticke zamykani a odemykani. Jen jsem zklamany ze se nemuzu pripojit do jednotky adaptivniho tempomatu. Sem tam mi zazlobil radar a na forech jsem nasel ze by mela pomoct rekalibrace. Nastesti zatim to zase funguje, ale bojim se ze jednou to prijde. Nevite nekdo ktera jina app by to mohla umet?

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
15-09-2020 07:59 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Legenda Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 20
Připojen(a): 21-06-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #16
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
Je možné změnit rozpětí tlaků nafty ve vysokotlaku v řídící jednotce?
Motor 2,8CRD
16-09-2020 04:34 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palck Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 161
Připojen(a): 16-11-2019
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #17
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
Tak hlásim, že Viecar konektor funguje. Odhalil mi chyby, čo som s predchádzajúcim konektorom ani nevidel, napr chybný motorček svetla. Urobil som aj TPMS snímače, svietila mi chyba, nahral som správny priemer a obvod kolies 265/50R20 a čo je podstatné vidím stav DPF.
Otázka, dá sa zapnúť aby sa mi zasvietili hmlovky P/Ľ pri odbočovaní?
Jeep GCH 2011.
16-10-2020 05:32 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
palck Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 161
Připojen(a): 16-11-2019
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #18
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
(16-09-2020 04:34 PM)Legenda napsal(a):  Je možné změnit rozpětí tlaků nafty ve vysokotlaku v řídící jednotce?
Motor 2,8CRD

treba sa obrátiť na firmy, kde robia chip tuning. Napr ja mám dobrú skúsenosť s firmou Profituning
16-10-2020 05:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
RoverUKSF Offline
JFcz-O'mladina

Příspěvků: 44
Připojen(a): 23-03-2018
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #19
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
Ahojte, ja som cez alfaobd nakalibroval srt adaptivne avetla aby fungovalo natacanie (povodne som mal svetla bez afs). Nastavil som si zadne blinkre ako led nech nehadze chybu a zapol som aby ostali svietit hmlovky aj s dialkovymi. Este sa chystam nastavit nech je eco gombik v takom mode v akom ho necham aj po vypnuti zapaľovania.

Spravil som aj stahovanie okien dialkovym, ale odvtedy mi prestalo fungovat automaticke vytiahnutie okien na jeden klik ovladaca vo dverach, musim ho proste drzat az kym sa dovre (kalibracia dole-drzis-hore-drzis nezabera). Zatial podozrievam obdcko (mam ICAR VGATE 2) pretoze ked sa chcem pripojit priamo na jednotku dveri pise ze potrebujem obdlink mx.

@fafavorit
Preto by som rad vedel ci to tebe s obdlink MX ide. Vedel by si mi to pls overit ci sa na nu vies napojit?

FYI To stahovanie okien ovladacom sa vola global windows down a je pod jednotkou Body control - > car configuration change - > global windows down. (up nefunguje/neda sa nastavit nejaka safety feature u vsetkych fca aut).
18-11-2020 10:19 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
fafavorit Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 819
Připojen(a): 23-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #20
RE: Hratky s diagnostikou aneb co vsechno lze prenastavit u WK, WK2 :)
Ahoj diky za tip ohledne oken pujdu na to co nejdrive mrknout a zkusim se Ti pripojit na jednotku door ale myslim ze to fungovalo. Posli prosim na kterou presne jednotku se Ti neda pripojit. Mam pocit ze dverni jsou tam dve?
F

.___________
//__||__\\___\\_____
|_/ \ |___|/ \_(O||||||O)
( )_)=o=( )_)=o=( )_)

Jeep Grand Cherokee WK2 2012, 3.0 CRD
Jeep Grand Cherokee WK 2005, 5.7 HEMI
Jeep Cherokee KJ 2002 2.5 CRD
19-11-2020 09:10 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)