Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cherokee 2,8 CRD vstřiky Liberec
Autor Zpráva
levap Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 155
Připojen(a): 05-07-2015
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #11
RE: Cherokee 2,8 CRD vstřiky Liberec
(16-09-2020 01:55 PM)buboGS napsal(a):  Auto si chci nějakou dobu nechat, proto chci, aby bylo OK.
Repasované vstřiky nabízí i přímo BOSCH (dají se koupit nové nebo repasované), z čehož se domnívám, že repase mají smysl a jsou technicky proveditelné. Zajímaly mě skutečné poznatky, jestli je někdo má - nikoliv dohady nebo předsudky.

Martymu se do opravy dieselu nechce, takže řeším, kde to nechat udělat.
Mohl bych dát auto do servisu ke kamarádovi na Slovensko, ale díky covidu je to teď zbytečně složité...
Tak nevím, kam s tím. V Liberci je dealer, ale těm to dát nechci, asi to ani neznají (třeba diagnostiku dělají až u aut, co se jeep spojil s fiatem). Když jsem googlil, tak diesel servisy jsou snad všechny na Moravě, takže trochu daleko a taky nevím, co josu zač.
Takže hledám rady na fóru - od toho snad to fórum je.

Vstřiky mi repasovali v Kravařích TADY .Včetně protokolu a záruky Bosch.Mám je v autě od podzimu a fungují bez problémů už cca 15 tis km.Po výměně na autě proběhla kontrola emisí a těma s přehledem auto prošlo.Dělali mi tam i další servis,jako jsou brzdy,žhavičky....atd.Patří sic k těm dražším servisům,ale mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti,takže jezdím tam.
16-09-2020 03:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro levap za tento příspěvek:
buboGS, kolis
Maxdrtic Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 678
Připojen(a): 09-03-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #12
RE: Cherokee 2,8 CRD vstřiky Liberec
Zdravím Tě.
Má konkrétní zkušenost s repasy není dobrá, mě to začalo zdechat v nájezdu 180tisic, nechal sem udělat všechny čtyři, do dvou let dva šli znova na repas ty druhé dva odešly po dvou a půl letech.
Teď tam mám origo přes rok.
Byly tehdy v akci, tak sem je vzal. Staré me nechali.

JK 2,8CRD, 2011
KJ 2,8CRD, 2004
XJ 2,5TD, 1995 Country.
16-09-2020 04:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Maxdrtic za tento příspěvek:
buboGS, kolis
buboGS Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 283
Připojen(a): 12-12-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #13
RE: Cherokee 2,8 CRD vstřiky Liberec
(16-09-2020 03:42 PM)levap napsal(a):  Vstřiky mi repasovali v Kravařích TADY .Včetně protokolu a záruky Bosch.Mám je v autě od podzimu a fungují bez problémů už cca 15 tis km.Po výměně na autě proběhla kontrola emisí a těma s přehledem auto prošlo.Dělali mi tam i další servis,jako jsou brzdy,žhavičky....atd.Patří sic k těm dražším servisům,ale mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti,takže jezdím tam.

Na tenhle servis jsem narazil a docela se mi pozdával. Navíc v Kravařích, pár kilometrů od Liberce. Jenže ouha, nejsou Kravaře jako Kravaře, tyhle jsou docela z ruky...

Jeep is Liberty.
16-09-2020 04:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
buboGS Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 283
Připojen(a): 12-12-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #14
RE: Cherokee 2,8 CRD vstřiky Liberec
(16-09-2020 04:23 PM)Maxdrtic napsal(a):  Zdravím Tě.
Má konkrétní zkušenost s repasy není dobrá, mě to začalo zdechat v nájezdu 180tisic, nechal sem udělat všechny čtyři, do dvou let dva šli znova na repas ty druhé dva odešly po dvou a půl letech.
Teď tam mám origo přes rok.
Byly tehdy v akci, tak sem je vzal. Staré me nechali.

Taky Tě zdravím a děkuji za reakci. Co jsi koupil, origo jako Mopar nebo origo Bosch? pokud Bosch, tak který typ? Já jsem našel dvě varianty BOSCH (0445110218 nebo 0445110217) pro stejné číslo Jeep (05142811AA) a zatím jsem nenašel žádný parametr, který by specifikoval rozdíly nebo model, pro který je určen.

Jeep is Liberty.
16-09-2020 04:41 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Maxdrtic Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 678
Připojen(a): 09-03-2014
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #15
RE: Cherokee 2,8 CRD vstřiky Liberec
(16-09-2020 04:41 PM)buboGS napsal(a):  
(16-09-2020 04:23 PM)Maxdrtic napsal(a):  Zdravím Tě.
Má konkrétní zkušenost s repasy není dobrá, mě to začalo zdechat v nájezdu 180tisic, nechal sem udělat všechny čtyři, do dvou let dva šli znova na repas ty druhé dva odešly po dvou a půl letech.
Teď tam mám origo přes rok.
Byly tehdy v akci, tak sem je vzal. Staré me nechali.

Taky Tě zdravím a děkuji za reakci. Co jsi koupil, origo jako Mopar nebo origo Bosch? pokud Bosch, tak který typ? Já jsem našel dvě varianty BOSCH (0445110218 nebo 0445110217) pro stejné číslo Jeep (05142811AA) a zatím jsem nenašel žádný parametr, který by specifikoval rozdíly nebo model, pro který je určen.

Já mám verzi 110kw a tam jsou origo Bosch. 0445110059.
Bral sem je u firmy autokseft.cz

JK 2,8CRD, 2011
KJ 2,8CRD, 2004
XJ 2,5TD, 1995 Country.
16-09-2020 06:37 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Maxdrtic za tento příspěvek:
buboGS
buboGS Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 283
Připojen(a): 12-12-2018
Přidat uživateli hodnocení 2
Příspěvek: #16
RE: Cherokee 2,8 CRD vstřiky Liberec
Když jsem byl na diagnostice, tak mechanik prohodil něco nelichotivého k palivovému filtru - prý ať tam dám, co tam patří. Filtr byl vyměněn s výměnou oleje na začátku července a je pravda, že po výměně se mi u studeného motoru nezdál zvuk, byl takový více klepavý, hlučnější, občas jsem cítil odpařenou naftu a všechny ty problémy se objevily po té výměně filtru. Tak jsme dali nový Mann a projeli to diagnostikou - žádná nová závada na motoru nebyla.
Dva dny po výměně a zatím se mi zdá, že minimálně zvuk studeného motoru je takový lepší, obvyklejší, prostě jako dřív. Nouzové režimy se zatím nekonali, tak uvidíme - na nové vstřiky je zatím ještě čas Mrkálek

Jeep is Liberty.
19-09-2020 10:25 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro buboGS za tento příspěvek:
Isulsten
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)