Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:

nebo Vytvořit nový účet

Zapomenuté heslo?

Odpovědět 

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeep Grand Cherokee ZJ BASE
Autor Zpráva
lucius Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 34
Příspěvek: #931
RE: Jeep Grand Cherokee ZJ BASE
Tak jsem teď dodělal upgrade řízení. Původně jsem měl v těhlicich lisovací vložky pro otočení čepů. Stále se mě trhali manžety, zjistil jsem že vložky byly velký a čep si sedl až na jeho hlavu a tak nesplnil funkci. Vyrobil jsem si vložky ze šroubu M20, do těhlice vyrizl závit a vše ještě přibodoval. Včera jsem ještě zjistil že horní čep těhlice má pro mě nesprávný úhel. Opíral se o držák tyčky stabilizátoru. Koupil jsem Teda spodní čep a dal ho nahoru, tím se problém vyřešil. Teď dost prší tak to projedu jindy, jedu domů Mrkálek

Přiložené soubory Miniatury

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992; liff 4" ; MT 255/85 R16; LPG ; front D 30hp - Akebano WJ ; rear Ford 8,8, dual akumulátor, dual Steering Damper
http://lucius69.rajce.idnes.cz/
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 14-10-2020 05:55 AM od lucius.)
14-10-2020 05:17 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro lucius za tento příspěvek:
kolis
Jakub Duda XJ Offline
JFcz-Používá

Připojen(a): 03-07-2016
Přidat uživateli hodnocení 1
Příspěvek: #932
to vypadá velice dobře PalecNahoru

Xjčko předface 4,0H.O, manuál ax15, navijáky, pevnosťáky, 37x14,5 kolečka a cca 8"
14-10-2020 06:42 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Luma Offline
včelař turista

Připojen(a): 04-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 28
Příspěvek: #933
(14-10-2020 05:17 AM)lucius napsal(a):  Tak jsem teď dodělal upgrade řízení. Původně jsem měl v těhlicich lisovací vložky pro otočení čepů. Stále se mě trhali manžety, zjistil jsem že vložky byly velký a čep si sedl až na jeho hlavu a tak nesplnil funkci. Vyrobil jsem si vložky ze šroubu M20, do těhlice vyrizl závit a vše ještě přibodoval. Včera jsem ještě zjistil že horní čep těhlice má pro mě nesprávný úhel. Opíral se o držák tyčky stabilizátoru. Koupil jsem Teda spodní čep a dal ho nahoru, tím se problém vyřešil. Teď dost prší tak to projedu jindy, jedu domů Mrkálek

mě apíš zajímá, proč se ti to vydřelo, měl jsem to na WJ a i teď na YJ a nic takového se neděje....

JEEP GRAND CHEROKEE WJ 4,7V8
JEEP GRAND CHEROKEE WK 3,0 V6 CRD
JEEP WRANGLER YJ 4.0l
You can do almost anything with a Jeep! (OIIIIIIIO)
14-10-2020 07:59 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
lucius Offline
JFcz-Používá247

Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 34
Příspěvek: #934
(14-10-2020 07:59 PM)Luma napsal(a):  
(14-10-2020 05:17 AM)lucius napsal(a):  Tak jsem teď dodělal upgrade řízení. Původně jsem měl v těhlicich lisovací vložky pro otočení čepů. Stále se mě trhali manžety, zjistil jsem že vložky byly velký a čep si sedl až na jeho hlavu a tak nesplnil funkci. Vyrobil jsem si vložky ze šroubu M20, do těhlice vyrizl závit a vše ještě přibodoval. Včera jsem ještě zjistil že horní čep těhlice má pro mě nesprávný úhel. Opíral se o držák tyčky stabilizátoru. Koupil jsem Teda spodní čep a dal ho nahoru, tím se problém vyřešil. Teď dost prší tak to projedu jindy, jedu domů Mrkálek

mě apíš zajímá, proč se ti to vydřelo, měl jsem to na WJ a i teď na YJ a nic takového se neděje....

Jo tak to nevím, vím jen že po dosednuti ty hlavy se protáčelo pouzdro v těhlici. Vrtal jsem to 18kou a když jsem teď řezal závit tak na spodku díry si ani závitník neškrtl, tzn. Průměr 20mm. Upozornil mě na to předminulý týden na geometrii, že se protači čepy. Obr. Po sundání manžety je vidět jak sedí na těhlici

Přiložené soubory Miniatury

Jeep Grand Cherokee ZJ Base narozen Detroit 25.9.1992; liff 4" ; MT 255/85 R16; LPG ; front D 30hp - Akebano WJ ; rear Ford 8,8, dual akumulátor, dual Steering Damper
http://lucius69.rajce.idnes.cz/
vin 1J4GZ68S8PC535917
https://www.youtube.com/channel/UCv2h3CF...6FqPnEguyA
14-10-2020 08:18 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 

Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 2 Host(é)