Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serial o LPG na auto.cz
Autor Zpráva
LandEagle Offline
****

Příspěvků: 7 974
Připojen(a): 17-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 4
Příspěvek: #21
Serial o LPG na auto.cz
Rekla ze to zna.

S Jeepem poznas lidi.

ZJ 4 stock and beautiful laredo (sold after 60tkm)
ZJ 5.2 stock and evil limited (sold after 20tkm)
WJ 4.7 HO, Overland, all goodies in (wrecked after 60tkm)
WK 3.7 unlimited tested (wrecked after 250tkm)
ITES NOW
19-02-2016 05:48 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
pete awd Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 295
Připojen(a): 08-11-2015
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #22
RE: Serial o LPG na auto.cz
(18-02-2016 02:36 PM)Lucky85 napsal(a):  Ahoj, sice nejsem servisak, ale neco uz jsem na plyn najezdil, takze za me...
Flaga - nebrat, driv byli nejlepsi ale uz zustalo, ze jsou jenom nejdrazsi.
Tomegas - za me vyborny kompromis, dobra cena/dobra kvalita, nekdo rika ze na moravu vozi plyn z polska, jinak by snad meli brat z nemecka. Po 15 tis fitry plyne faze uplne ciste.
Kralupol - taky ok, vsiml jsem si, ze auto ma nizsi spotrebu, jezdi taky v pohode, ale cena u pump kde ho berou je vyssi.
Ted tankuju hodne v Ricanech u Benziny, netusim co tam maji za plyn, ale stoji 11.50. Jeste jsem nemenil filtry co tam beru vic, tak nevim jak je cisty. Auto ma rozhodne vyssi spotrebu ale jinak se chova ok. Ostatni firmy neznam/nesleduji.

Tak to si mě překvapil s tím Flaga – měl jsem zato že to je plyn od ruského dodavatele a co sem dříve slyšel tak prý i chalupáři/chataři co vaří na PB lahev od Flaga jí využijou místo kolem 3 až přes 3,5 měsíce. Cena byla a je do posud vyšší než u ostatních ale říkal sem si, že to je dáno kvalitou a jménem značky (takový lpg Shell). Dlouho sem tankoval plyn u čerpačky Luk Oil (byla blízko + víkend slevy) a také o nich jsem slyšel, že všechna paliva pochází z Ruska i název nasvědčoval východu Luk = Lukašenko (nemýlím-li se Běloruský mafiozo). Jenže je skoupil jako i další řetězce maďarskej Mol. Dříve také Tank ONO v Měcholupech a tam říkali, že mají Primgas a bez problémů.
To Jeepa : Hlavně prosím nádrž zakopej, protože tankovat v Chorvatsku z venkovní nádrže při +40, tak z běžných cca 55l jsem bral jen cca 45l do plna.
19-02-2016 07:22 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 1 901
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #23
RE: Serial o LPG na auto.cz
No nádrž bude venku.

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
19-02-2016 10:02 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #24
RE: Serial o LPG na auto.cz
Samo sebou. Ze strany obchodnika je lepsi prijimat studenej a vydavat teplej PalecNahoruChehták

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
19-02-2016 10:24 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Lucky85 Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 137
Připojen(a): 13-05-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #25
RE: Serial o LPG na auto.cz
(19-02-2016 07:22 PM)pete awd napsal(a):  
(18-02-2016 02:36 PM)Lucky85 napsal(a):  Ahoj, sice nejsem servisak, ale neco uz jsem na plyn najezdil, takze za me...
Flaga - nebrat, driv byli nejlepsi ale uz zustalo, ze jsou jenom nejdrazsi.
Tomegas - za me vyborny kompromis, dobra cena/dobra kvalita, nekdo rika ze na moravu vozi plyn z polska, jinak by snad meli brat z nemecka. Po 15 tis fitry plyne faze uplne ciste.
Kralupol - taky ok, vsiml jsem si, ze auto ma nizsi spotrebu, jezdi taky v pohode, ale cena u pump kde ho berou je vyssi.
Ted tankuju hodne v Ricanech u Benziny, netusim co tam maji za plyn, ale stoji 11.50. Jeste jsem nemenil filtry co tam beru vic, tak nevim jak je cisty. Auto ma rozhodne vyssi spotrebu ale jinak se chova ok. Ostatni firmy neznam/nesleduji.

Tak to si mě překvapil s tím Flaga – měl jsem zato že to je plyn od ruského dodavatele a co sem dříve slyšel tak prý i chalupáři/chataři co vaří na PB lahev od Flaga jí využijou místo kolem 3 až přes 3,5 měsíce. Cena byla a je do posud vyšší než u ostatních ale říkal sem si, že to je dáno kvalitou a jménem značky (takový lpg Shell). Dlouho sem tankoval plyn u čerpačky Luk Oil (byla blízko + víkend slevy) a také o nich jsem slyšel, že všechna paliva pochází z Ruska i název nasvědčoval východu Luk = Lukašenko (nemýlím-li se Běloruský mafiozo). Jenže je skoupil jako i další řetězce maďarskej Mol. Dříve také Tank ONO v Měcholupech a tam říkali, že mají Primgas a bez problémů.
To Jeepa : Hlavně prosím nádrž zakopej, protože tankovat v Chorvatsku z venkovní nádrže při +40, tak z běžných cca 55l jsem bral jen cca 45l do plna.

Me delal plyn chlapik z Jihlavy, ktery driv bral prave Flagu, rikal, ze driv vozili plyn z Rakouska, ale pak zacali vozit plyn z Polska, kde je tusim vic cpavku. Muj motor je na kvalitu plynu pomerne axtremne citlivej, takze jakykoliv nedostatky, okamzite poznam na pocukavajicim razeni. A pravdivost tohoto tvrzeni jsem si overil jeste nekolikrat po cele republice.
19-02-2016 10:38 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #26
RE: Serial o LPG na auto.cz
čpavek tam snad neni, ale mění se poměr propanu a butanu. Na propan to jede jak kráva, ale je drahej, na butan to jede blbě, ale je levnej. Údajně existuje letní plyn a zimní plyn - v zimě je víc propanu, taky kvůli splynování, protože butan má dost vyskou teplotu varu, že by se v zimě vůbec neodpařil a zůstává kapalnej

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
19-02-2016 11:09 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jeepa Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 1 901
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #27
RE: Serial o LPG na auto.cz
Je to tak,čpavek tam není a pokud tam je více propanu,tak to jede lépe.To už jsem zde psal.Potřebuju vědět od ktereho dovozce vám auto jede lépe a hlavně necuká.Je jedno u které čerpačky se bere plyn,třeba na každé OMV dostanete plyn od jiného dodavatele.

JK 2,8 CRD Sahara
http://www.taznazarizeniprostejov.cz
20-02-2016 07:18 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
vašek Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 446
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 11
Příspěvek: #28
RE: Serial o LPG na auto.cz
mě se teda nikdy nestalo že bych natankoval špatnej, nikdy mi to neblblo

jezdím většinou flagu u známýho na pumpě v Přerově, pak na benzině v Přerově, to ani nevím kdo vozí

a u Tomegasu jezdí můj bývalý zaměstnanec s cisternou a rozváží plyn.


jediný co sem kdy pozoroval je jiný dojezd, ale to může být taky relativní.

jinak v chorvatsku z venkovní nádrže jsem dostal do nádrže naopak nejvíc, myslím 85l, jinak v CZ vždy 73lChehták

no a zakopanou nádrž mají teda málokde

WG 4,7 H.O. 2002 bylo, teď WH 2008 CRD, XH 4,7 2007
20-02-2016 08:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Stefa Offline
Bývalý JEEPkar

Příspěvků: 74
Připojen(a): 15-02-2016
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #29
RE: Serial o LPG na auto.cz
V poslednej dobe som si vypočul viacero zanietených debát o nevhodnosti LPG v modernejších autách s veľkým nábehom km. Tzv. „znalí diskutujúci“ tvrdili, že majitelia týchto áut sa ich zbavujú, alebo odstraňujú už namontované splynovače, lebo im vychádzajú emisné hodnoty, kvôli ktorým neprechádzajú cez STK. Čo je na tom pravdy?

Nikdy sa nevzdávaj!
Toyota LC 95 3.4i leštenka
Ex. Mitsubishi Pajero II 3,5 V6
Ex. Jeep Grand Cherokee WG stock
Ex. Subaru Forester MY 2007 IM
Ex. TLC 90 +2" Ultimate suspension
Ex. THilux +2" OME
22-02-2016 02:19 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
standa.t Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 20 114
Připojen(a): 27-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 90
Příspěvek: #30
RE: Serial o LPG na auto.cz
asi je to pravda, protože tohle slyšim přes dvacet let, co na LPG jezdim

byli jsme a budem
...
...jdu svou vlastní cestou a k tomu mi dopomáhej... ...třeba JEEP ...

www.ttuning.cz
22-02-2016 03:20 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)