Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
Autor Zpráva
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #21
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
Hehe,angláni! Jezdí v protisměru,maj na druhý straně volant a letadla dělaj s překližky! Tak tohle mě nepřekvapuje. Chehták

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
29-01-2013 12:07 AM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
corona Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 210
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #22
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
:D :D hahahaha, tak to mě rozsekalo!!!
29-01-2013 01:34 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
ninetyone Offline
www.ivcrn.cz

Příspěvků: 5 670
Připojen(a): 16-09-2012
Přidat uživateli hodnocení 13
Příspěvek: #23
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
(29-01-2013 12:05 AM)Bubák napsal(a):  No vidíš, právě proto mám číro v manuálu Chehták
To u LR je to složitější valim_se_smichy
to je jak u V3S-ky Chehták

88 Lincoln Town Car • 91 Mercury Grand Marquis • 90 Lincoln Town Car • Big V8 Luxury • RIP

02 Audi A8 • 07 Subaru B9 • 97 Jeep ZJ • 00 Renault Clio • Compact Daily

***Mr. Nobody***
29-01-2013 01:41 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mortylen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 296
Připojen(a): 29-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #24
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
Ja jazdim zhruba nasledovne WK 4,7 prevod. 545RFE -

1. Idem trasu cca 8 km mestom. Na tomto useku je cca 5 semaforov jeden kruhovy objazd niekolko prechodov pre chodcov. Nastartujem stlacim Tow/haul a idem nasledovnu trasu. Automat preraduje vo vyssich otackach, neuzamkyna.

2. Jazda mestom do 30 km, husta premavka, semafory, opat pouzivam tlacidlo Tow/haul.

3. Jazda dialnicnym obchvatom cca 15 km nepouzivam Tow/haul, rozbehnem sa, automat preraduje v nizsich otackach a uzamkne na 4-5.

4. Jazda dialnicou trasy nad 100km opat bez tow/haul rozbeh uzamknutie na 5.

5.Jazda okresky vzdialenosti do 30km bez tow/haul, uzamknutie 4,5.

Mam za to ze ked stlacim tow/haul prevodovka neuzamkyna, radi vo vyssich otackach, skor podraduje pri kick down. (pouzivam na jazdu v meste v hustej premavke)
pri nepouziti tow/haul pri pridani a rozbehnuti prevodovka v nizsich otackach preradi na co najvyssi stupen a uzamkne (pouzivam na dlhsie trasy bez rapidnych zmien rychlosti a zastaveni)

Ked dorobim tazne a budem tahat karu/vozik budem jazdit so zapnutym tow/haul.
Nemyslim ze sa to da pausalizovat ale pokusil som sa to zhrnut, ono je to v podstate podla pocitu.
Verim ze to robim spravne.

ex: Jeep grand cherokee ZJ 2,5 TD
aktual: Jeep grand cherokee WK 4,7 V8 2wd
29-01-2013 11:05 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #25
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
Automatem mám zkušenost minimální, současný JK je moje první auto s Aut převodovkou, přečetl jsem si popis manuálu k zacházení s automatem,vše zhruba dodržuju,zaujala mne funkce O/D. Dosud pro pohyb vpřed řadím volič do D , manuální podřazení +- nepoužívám,ale na volič O/D jsem nenarazil a jistě bych ho na dálnici využil. Přidávám foto voliče . Prosil bych o info a radu,zda O/D lze u mého automatu řadit a jak?


Přiložené soubory Miniatury
   

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
29-01-2013 05:14 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #26
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
Pokud tam neni tlačítko (O/D) tak se to řadí + a - prostě nezařadíš pětku takže kouzelná rychlost č. 6 tam neni Chehták
29-01-2013 05:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Dr.Ti. Offline
Mr.MB

Příspěvků: 3 518
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 30
Příspěvek: #27
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
(29-01-2013 05:18 PM)Wily napsal(a):  Pokud tam neni tlačítko (O/D) tak se to řadí + a - prostě nezařadíš pětku takže kouzelná rychlost č. 6 tam neni Chehták

V tom případě O/D pro mne ztrácí význam a jezdím stále a vždy na D, na +- se můžu vy..., na to jsem si nekoupil automat,abych sám podřazoval.

Patriot, WK II,Renegade a Wranglery TJ+JK+JKU.
Tlustá čára --------------------------------------------
MB GLC
29-01-2013 05:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Wily Offline
Uz je taky pryc

Příspěvků: 14 404
Připojen(a): 17-01-2012
Přidat uživateli hodnocení 31
Příspěvek: #28
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
(29-01-2013 05:35 PM)Dr.Ti. napsal(a):  
(29-01-2013 05:18 PM)Wily napsal(a):  Pokud tam neni tlačítko (O/D) tak se to řadí + a - prostě nezařadíš pětku takže kouzelná rychlost č. 6 tam neni Chehták

V tom případě O/D pro mne ztrácí význam a jezdím stále a vždy na D, na +- se můžu vy..., na to jsem si nekoupil automat,abych sám podřazoval.

O/D je overdrive a pokud třeba táhneš vlek a nechceš, aby to řadilo nejvyšší rychlost, tak se to vypne. A nebo manuálně zařadíš u tebe "4" a řadí ti to od 1 do 4. Nic jinýho v tom nehledej.
29-01-2013 05:44 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
mortylen Offline
JFcz-PoužíváČasto

Příspěvků: 296
Připojen(a): 29-03-2012
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #29
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
Ja by som sa vratil spat k mojmu prispevku
K systemu radenia ako popisujem hore som prisiel viac menej pocitovo, nakolko sa mi zdalo uzamykanie menica pri kratkych trasach po meste skor na obtiaz resp. mal som zato ze opotrebujem prevodovku v tomto rezime omnho viac a a stlacenim tow/haul a vypnutim OD nebudem tolko opotrebovat prevodovku.
O tahani vleku nehovorim, myslim normalnu jazdu popisovanu v mojom predoslom prispevku.

add1 Ma zmysel pouzivat Tow/haul resp. OD off za takych podmienok ako to popisujem?

add2 Nema casta zmena "rezimov" vplyv na opotrebenie prevodovky?

ex: Jeep grand cherokee ZJ 2,5 TD
aktual: Jeep grand cherokee WK 4,7 V8 2wd
29-01-2013 05:58 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
white Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 766
Připojen(a): 01-12-2011
Přidat uživateli hodnocení 3
Příspěvek: #30
RE: Návod na používání automatické převodovky - www.usmotors.cz
Myslím že když to budeš používat takhle i nadále tak převodovce rozhodně nijak neublížíš, používám tlačítko O/D OFF cca stejně.
29-01-2013 06:16 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)