Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brzdy a ABS
Autor Zpráva
Pakosta Pryč
Čechy Čechům

Příspěvků: 13 923
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 199
Příspěvek: #31
Re: Brzdy a ABS
Uz jsem sehnal vzal jsem tu deluxe a jednu i pro tebe http://www.sexshop-paradise.cz/vakuove-p...tAodx0oAaA

WJ 01 Limited 4,7 - K&N sání, BBK 70 klapka, Magnaflow,FM, 3" roura, Addco stabíky, BDS 2" pružiny, tlumiče Rancho 9000xl, silentbloky v ramenou Silentbloky.cz, led rampa by Zila.
MJ 87 2,5i manual a tak to zůstane. Zatím ve stádiu repase
XJ 93 4.0 HO před stavbou
KJ 02 3.7 V6 civil.
05-01-2015 02:25 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro Pakosta za tento příspěvek:
Harley
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #32
RE: Brzdy a ABS
(05-01-2015 01:00 PM)Harley napsal(a):  S tím sem nejel a ani mě to neláká.Není to můj styl. Je to ale furt jen obyč sériovka,co stejně potřebuje doladit.
Já nepodléhám v těhle věcech módním trendům. Kde jsou ty doby,kdy HD dělal deset let vše stejně,a pak změnil jen model konektorů.A dalších deset let zase beze změny. Motory šly kombinovat od 36 roku do současnosti a lidi neměli potřebu kždý tři roky kupovat nový model,protže je to "in".

Prostě jezdilo se (a jezdí) bez ABS a jinejch elektronickej vyfičur,tak nevidím důvod jim podléhat. Jo,můžou bejt občas dobrý pomocníci ale problém je v tom,že lidi na to spoléhaj.

A Steinerovi Tě napráším,cos o něm řekl! Chehták

Tady s tebou plne souhlasim ve vsem. Krome posledni vety. Zalovat se nema Chehták
Kdyz uz nutne musis nekomu deptat uz takhle dost narusene sebevedomi, rekni mu to nejak citlive. Treba " Nazdar padavko!"

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
05-01-2015 02:50 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
Harley
Elvis Offline
elvis

Příspěvků: 842
Připojen(a): 01-04-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #33
RE: Brzdy a ABS
Já jsem se tedy ještě do takové situace na motorce nedostal, ale říká se, že pokud na motorce hrozí čelní srážka, třeba s autem, je zapotřebí dupnout fest na z.brzdu aby se mašina dostala do smyku a šla do překážky nejdřív ona a pak teprve případně jezdec. A to by s ABS asi nešlo.
05-01-2015 03:27 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
LutherZJ Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 012
Připojen(a): 04-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #34
RE: Brzdy a ABS
ABS je ako ockovanie, niekto bez toho nemoze zit a mysli si, ze je to dobre, ale na druhej strane su ludia ktorym to nechyba a tiez ziju plnohodnotny zivot. Podla mna ked clovek vie ako jazdit (ci uz na moto aleno autom) sa nez ABS zaobide a vo vela pripadoch by mu bolo na obtiaz. V Jeepe mam ABS ale uz ma neraz dostalo do neprijemnych situacii. V Mercedese mam ABS odpojene a jazdim si s usmevom na tvari. Spolieham sa na svoj usudok a schopnosti, neprekvapi ma nevyspitatelne ABS.

...Respect Nature...
........TOYOTA........
05-01-2015 03:43 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
JaneK Pryč
Záběhlický Seagal

Příspěvků: 21 828
Připojen(a): 24-11-2012
Přidat uživateli hodnocení 238
Příspěvek: #35
RE: Brzdy a ABS
(05-01-2015 03:27 PM)Libor Baloušek napsal(a):  Já jsem se tedy ještě do takové situace na motorce nedostal, ale říká se, že pokud na motorce hrozí čelní srážka, třeba s autem, je zapotřebí dupnout fest na z.brzdu aby se mašina dostala do smyku a šla do překážky nejdřív ona a pak teprve případně jezdec. A to by s ABS asi nešlo.

Pri vsi ucte, kolik jsi toho najel na motocyklu a kolikrat sis za tu dobu vyzkousel pravdivost svého návodu??? Tohle možná vyjde v rychlosti 20-30km/h, když se dosoupes k autu a ono jiz stoji. To je z dob peraku a kyvacek. Pri dnesnich rychlostech je nejdulezitejsi nic pevneho netrefit tzn. vyhnou se. A prave vyhybaci manevr umozni zminene ABS.

Koncim v diskusi, s lidma co o veci NIC nevedi a mysli si ze vedi vse se diskutovat na urovni neda.
Tymy inzenyru vyvijeji po desetileti systemy, ktere maji snizit riziko nehody a pak prijde cesky (slovensky) chytrak , ktery hne vi ze je to na hov%o, druhy si to hned vypne a je stasny jak s tim vyjebal atd atd.
Doufam ze se chapci s vami a vam podobnymi koumaky na silnici nikdy nesetkam.

Just Enjoy Every Possibility!
JKR,AT, RT2LOW, 4,88 , 35, RCV, ZZ,FF, jako kava ...... JazykoPlaz
(Cerne, silne, vonave a chytne za srdce)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 05-01-2015 04:43 PM od JaneK.)
05-01-2015 04:42 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 1 uživatel vyslovil/li Poděkování pro JaneK za tento příspěvek:
Luma
LutherZJ Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 1 012
Připojen(a): 04-07-2014
Přidat uživateli hodnocení 8
Příspěvek: #36
RE: Brzdy a ABS
Nechcel som sa Ta dotknut. Nikde som nepisal/nepovedal, ze ABS je zle. Mne to len viac vyhovuje bez neho. Trosku odbocim, v mojej praci som v styku s obycajnymi ludmi, ktory auto maju len ako najstroj z bodu A do bodu B. Pre nich je omnoho lepsie ABS, ESP, BAS, asistent rozjazdu do kopca, elektronicjy riadeny deferencial a podobne vychytavky, ale mna osobne viac oslovi auto bez tychto "obmedzovacov". Rad to mam plne pod kontrolou a vo svojich rukach. Keby som si mal vybrat medzi holym-bosym Porsche 911 z roku 1963 alebo prespikovanym rovnomennym modelom Porsche zo sucastnosti, tak by som mal jasno. Takisto netvrdim, ze je zle, ale ja by som si vybral ine. To bol posledny prispevok k danej teme, aby som opat neporusil diktat a neopovazil sa niekomu protirecit Z_trnda_pohlavek

...Respect Nature...
........TOYOTA........
05-01-2015 05:23 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
DwPetr Offline
sběratel ZJček a WJček

Příspěvků: 5 542
Připojen(a): 11-02-2012
Přidat uživateli hodnocení 19
Příspěvek: #37
RE: Brzdy a ABS
Se zájmem tu pozoruji debatu o vlivu abs. I mě ABS již připravilo na štěrku nepěknou chvilku kdy jsem auto tak tak zabrzdil, a smykem bych to zahamoval rozhodně dřív. To jsme ale v autě.

U motorky bych ABS spíš vítal než jej deaktivoval.

Ale pozor, já jsem hovno motorkář, najedu ročně 150km.

Nedávno jsem uklízel na dílně a tak jsem měl otevřený vrata a tak cvičně startuju co jde aby se trochu propláchly karburátory, pila, křoviňák a i tu eMZetu jsem nakopnul. Což o to, ale já si řek že se na ni i projedu. Tak jsem vyjel, jenže mám před dílnou trávu, na trávě sníh, a pod sněhem led. A jak jsem tak vyjel, tak jsem si trochu chtěl přibrzdit, abych to mohl hned zaklonit a ostře se vyhnout podvalu, tak jak to dělaj plochodrážníci. Jenže jak jsem drnkl o přední brzdu (tam jsem udělal chybu) tak se kolo hned seklo. No a pak už jsem byl jak ten plochodrážník. eMZa uletěla na opačnou stranu a zavřela se do země, a já se ve vaťáku válel pod vozejkem.

Tolik já a ABS. Jednou si třeba pořídím motorku s tím, a vyzkouším to znova.

http://www.muj-jeep.cz
http://www.renovace-stroju.cz
Jeep GCH WG 4.7 V8
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
Jeep GCH WJ 4.0 I6 LPG
Jeep GCH ZJ 5.2 V8
05-01-2015 05:24 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Elvis Offline
elvis

Příspěvků: 842
Připojen(a): 01-04-2014
Přidat uživateli hodnocení 6
Příspěvek: #38
RE: Brzdy a ABS
(05-01-2015 04:42 PM)JaneK napsal(a):  
(05-01-2015 03:27 PM)Libor Baloušek napsal(a):  Já jsem se tedy ještě do takové situace na motorce nedostal, ale říká se, že pokud na motorce hrozí čelní srážka, třeba s autem, je zapotřebí dupnout fest na z.brzdu aby se mašina dostala do smyku a šla do překážky nejdřív ona a pak teprve případně jezdec. A to by s ABS asi nešlo.

Pri vsi ucte, kolik jsi toho najel na motocyklu a kolikrat sis za tu dobu vyzkousel pravdivost svého návodu??? Tohle možná vyjde v rychlosti 20-30km/h, když se dosoupes k autu a ono jiz stoji. To je z dob peraku a kyvacek. Pri dnesnich rychlostech je nejdulezitejsi nic pevneho netrefit tzn. vyhnou se. A prave vyhybaci manevr umozni zminene ABS.

Koncim v diskusi, s lidma co o veci NIC nevedi a mysli si ze vedi vse se diskutovat na urovni neda.
Tymy inzenyru vyvijeji po desetileti systemy, ktere maji snizit riziko nehody a pak prijde cesky (slovensky) chytrak , ktery hne vi ze je to na hov%o, druhy si to hned vypne a je stasny jak s tim vyjebal atd atd.
Doufam ze se chapci s vami a vam podobnymi koumaky na silnici nikdy nesetkam.

Nevím, kolik jsem najel na motocyklu,ale rukama mi jich prošlo min. 100. Není to můj návod, četl jsem o tom. V rychlosti 20-30 nemusím fest dupat na brzdu a pokládat to, to se vždy dá nějak vyhnout a nebo včas zastavit. Jedná se o to když jedeš střelbu a někdo ti postaví do cesty a ty to chceš přežít. V JK jsem rád, že ABS mám, hlavně teď v zimě na STT.
A nevím proč se tak rozčiluješ, já tvůj názor, i jiných kluků tady na fóru, akceptuju je to každýho věc co si myslí. Neměl by jsi se asi pouštět do diskuzí s náma neandrtálcema a ušetřil by jsi si nervy. A s těma týmama inženýrů to není taky tak horký, kolikrát vymyslí hovadiny, za který pak jeden zbytečně platí navíc spoustu peněz.
05-01-2015 06:35 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Jarda 58 Offline
JFcz-Používá247

Příspěvků: 3 106
Připojen(a): 30-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 29
Příspěvek: #39
RE: Brzdy a ABS
Jako vždy je to trochu jinak http://www.abscz.cz/ Chehták

"" benzín je odpad při výrobě nafty JazykoPlaz ""
05-01-2015 07:09 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Harley Offline
Pražák

Příspěvků: 25 922
Připojen(a): 25-11-2011
Přidat uživateli hodnocení 72
Příspěvek: #40
RE: Brzdy a ABS
Kluk,co u mě dělá má Street Glide 2013,samozřejmě s ABS. Aníž bych ho uved do týhle debaty,tak sem se ho přímo zeptal,jak mu vyhovuje ABS. Hned odpověď od pasu: "pěkně na hovno,teť přes zimu dávám vypínač,nechci to!" Tuhle motorku má od jara a najel na ní asi 15 tis.Km Jezdí od mala na motorkách,od 06 na HD.
Jeden s mých kolegů má taky FLHX ale 2014. Chce tam vypínač.Před tím měl Road Kinga a tam vypínač měl. Co měl vyplý ABS,nikdy neměl problém s dobržděním.

07 Jeep Wrangler JK Unlimited X 3,8 V6-automat-2,5" lift-33" BFG A/T, 4.88, Selec Trac, AEV hood,Flowmaster50. 1J4GA39117L105111

http://www.profiperform.cz
https://www.facebook.com/profiperformpraha/

https://www.nova434.cz
05-01-2015 08:13 PM
Navštívit uživatelův web Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)