Vytvořit nový účet
x

Přihlašte se:

Uživatelské jméno:

Heslo:
 

nebo Vytvořit nový účet

  Zapomenuté heslo?



Odpovědět 
 
Hodnocení tématu:
  • 0 Hlasů - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mokra podlaha sofera
Autor Zpráva
Filous Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 80
Připojen(a): 07-09-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #31
RE: Mokra podlaha sofera
...u mě to není určitě z klimy...našel jsem místo, kudy to vtéká dovnitř auta, už vím, že jakmile nateče voda do prostoru stěračů, po cca 2 hodinách se objeví v autě, tzn. nějakou dobu trvá, než si voda najde cestu skeletem a vyteče z rámu dveří, cca 10 cm nad páčkou otevírání přední kapoty, je to vidět na fotce...nejspíš budu muset sundat přední blatník a podívat se, jak je to tam řešené, případně, kde je díra, kterou to vtéká do skeletu...po sundání stěračů a krycího plastu mě překvapilo, že odvodnění tohoto prostoru je řešeno vývodem, ale jen jedním a to na pravé straně, za krytem nasávaného vzduchu topení...ale vlevo vývod není, tam jsou jen mezery mezi plechama, takový labyrint, přes který voda protéká do prostoru za přední blatník...a odtud si pak najde cestu dovnitř...pokud to vyřeším, dám vědět pro další nešťastníky, co maj bazén pod nohamaRozčarovánek

JEEP Cherokee KK 2,8CRD LIMITED 4x4
24-11-2021 06:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 2 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Filous za tento příspěvek:
kolis, Becetka
kubas Offline
doktor bolíto

Příspěvků: 726
Připojen(a): 26-12-2013
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #32
RE: Mokra podlaha sofera
Jestli to nekdo neopravoval nabourany a zapomnel tam tu trubicku dat...
25-11-2021 09:40 AM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Filous Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 80
Připojen(a): 07-09-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #33
RE: Mokra podlaha sofera
...ne ne, odtok je opravdu jen na jedne strane a bourany to nevypada, i kdyz u ojetiny jeden nikdy nevi...na youtube jsem nasel video, kde typek ukazuje spatne utesneny misto skeletu pod prednim blatnikem uz z vyroby...takze me ceka demontaz blatniku, abych to zkontroloval...nejspis o vikendu...

JEEP Cherokee KK 2,8CRD LIMITED 4x4
25-11-2021 10:18 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Filous Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 80
Připojen(a): 07-09-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #34
RE: Mokra podlaha sofera
...tak u mě s mokrou podlahou problem solved!!! ...a byla to taková blbost, že jsem myslel, že mě klepne, když jsem na to přišel...prostě jen vycvaklá průchodka (harmonika) kabeláže ze skeletu do dveří...a tam tudy valila voda do rámu dveří a tekla dovnitř auta...předchozí majitel se evidentně pokoušel tento problém vyřešit, ale bez sundání předního blatníku, čímž docílil jen toho, že podrápal vnitřní část dveří a trochu skelet...já sundal přední blatník, docvakl průchodku, zkontroloval, že auto nebylo bourané na tenhle roh, není tam ani žádná rez, pohoda...blbý bylo, že to nebylo při otevřených dveřích vidět a objevil jsem to až po sundání blatníku...takže tak...fotky zkusím vložit z telefonu, z compu mi to nevím proč nejde...

JEEP Cherokee KK 2,8CRD LIMITED 4x4
27-11-2021 05:19 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Filous Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 80
Připojen(a): 07-09-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #35
RE: Mokra podlaha sofera
...jo a musím uvést na pravou míru moje tvrzení, že odtok z prostoru pod stěračema je jen na pravé straně...není to pravda, odtok je na obou stranách, jen ten nalevo je patrný až po sundání blatníku...

JEEP Cherokee KK 2,8CRD LIMITED 4x4
27-11-2021 05:21 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
Filous Offline
JFcz-Používá

Příspěvků: 80
Připojen(a): 07-09-2021
Přidat uživateli hodnocení 0
Příspěvek: #36
RE: Mokra podlaha sofera
...vycvaklá průchodka kabeláže:
   

JEEP Cherokee KK 2,8CRD LIMITED 4x4
27-11-2021 05:24 PM
Vyhledat všechny příspěvky tohoto uživatele Přidej Poděkování Odpovědět s citací příspěvku
[-] Následující 3 uživatelé vyslovil/li Poděkování pro Filous za tento příspěvek:
standa.t, palck, kolis
Odpovědět 




Uživatel(é) prohlížející si toto téma: 1 Host(é)